உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • ২ বন্ধুৰ পত্নীয়ে ইজনে সিজনৰ প্ৰেমত পৰিছিল ! স্বামীক বিবাহ বিচ্ছেদ দি এতিয়া বিচাৰি আছে তৃতীয় সঙ্গী ...

    ২ বন্ধুৰ পত্নীয়ে ইজনে সিজনৰ প্ৰেমত পৰিছিল ! স্বামীক বিবাহ বিচ্ছেদ দি এতিয়া বিচাৰি আছে তৃতীয় সঙ্গী ...

    ছ'চিয়েল মিডিয়াত, দুগৰাকী মহিলাই তেওঁলোকৰ নিজৰ অনন্য প্ৰেমকাহিনী (Weird Love Story) শ্বেয়াৰ কৰিছে। দুয়োজনে ইজনে সিজনৰ প্ৰেমত পৰাৰ পিছত দুয়োজনে তেওঁলোকৰ স্বামীক বিবাহ বিচ্ছেদ দিছিল। এতিয়া তেওঁলোকে নিজৰ বাবে আন এজন সংগী বিচাৰি আছে।

    ছ'চিয়েল মিডিয়াত, দুগৰাকী মহিলাই তেওঁলোকৰ নিজৰ অনন্য প্ৰেমকাহিনী (Weird Love Story) শ্বেয়াৰ কৰিছে। দুয়োজনে ইজনে সিজনৰ প্ৰেমত পৰাৰ পিছত দুয়োজনে তেওঁলোকৰ স্বামীক বিবাহ বিচ্ছেদ দিছিল। এতিয়া তেওঁলোকে নিজৰ বাবে আন এজন সংগী বিচাৰি আছে।

    ছ'চিয়েল মিডিয়াত, দুগৰাকী মহিলাই তেওঁলোকৰ নিজৰ অনন্য প্ৰেমকাহিনী (Weird Love Story) শ্বেয়াৰ কৰিছে। দুয়োজনে ইজনে সিজনৰ প্ৰেমত পৰাৰ পিছত দুয়োজনে তেওঁলোকৰ স্বামীক বিবাহ বিচ্ছেদ দিছিল। এতিয়া তেওঁলোকে নিজৰ বাবে আন এজন সংগী বিচাৰি আছে।

    • Share this:
    প্ৰেম হৈছে এক সম্পৰ্ক য'ত ডুব যোৱাৰ পিছত শুদ্ধ আৰু ভুলৰ মাজত কোনো পাৰ্থক্য নাই। যেতিয়া কোনোবাই প্ৰেমত পৰে, তেওঁলোকে কেৱল সেই অনুভৱত নিমজ্জিত হ'ব বিচাৰে। কেৱল আহিবলগীয়া প্ৰেমৰ অনুভৱৰ সৈতে বহি থাকক। প্ৰেমত পৰাৰ কোনো বয়স নাই। এইটো যিকোনো সময়তে আৰু যিকোনো লোকৰ পৰা হ'ব পাৰে। ছ'চিয়েল মিডিয়াত, দুগৰাকী মহিলাই তেওঁলোকৰ নিজৰ অনন্য প্ৰেমকাহিনী (Weird Love Story) শ্বেয়াৰ কৰিছে। দুয়োজনে ইজনে সিজনক লগ পোৱাৰ আগতে বহুদিন ধৰি বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈ আছিল। কিন্তু প্ৰেমত পৰাৰ পিছত, দুয়োজনে তেওঁলোকৰ স্বামীক বিবাহ বিচ্ছেদ দিছিল। এতিয়া তেওঁলোকে নিজৰ বাবে আন এজন সংগী বিচাৰি আছে।

    টৰি আৰু চোলে Consenting Adults নামৰ এটা পডকাষ্টত তেওঁলোকৰ কাহিনী ভাগ বতৰা কৰিছিল আৰু তেওঁলোকে কৈছিল যে দুয়ো প্ৰথমবাৰৰ বাবে এটা সামাজিক ক্লাবত লগ হৈছিল। সেই সময়ত, দুয়ো তেওঁলোকৰ স্বামীৰ সৈতে আছিল। অৱশ্যে, সেই সময়ত তেওঁলোকৰ মাজত তেনে কোনো অনুভৱ নাছিল। দুয়োজনৰ স্বামী বন্ধু আছিল। ইয়াৰ বাবে, তেওঁলোকও বন্ধু হৈ পৰিছিল। লাহে লাহে ইজনে সিজনৰ প্ৰতি থকা অনুভূতিবোৰ তেওঁলোকৰ মনলৈ আহিবলৈ ধৰিলে। ফলস্বৰূপে, দুয়োজনে একেলগে যথেষ্ট সময় অতিবাহিত কৰিছিল। অৱশেষত, তেওঁলোকে ধৰি লৈছিল যে তেওঁলোকে ইজনে সিজনক ভাল পায়।

    স্বামীক বিবাহ বিচ্ছেদ দিছিল
    টৰি আৰু চোলে তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কত বিশ্বাস কৰাৰ পিছত তেওঁলোকৰ স্বামীক বিবাহ বিচ্ছেদ দিছিল। তাৰ পিছত, দুয়ো একেলগে থাকিল। দুয়োজনে ইজনে সিজনক বহুত ভাল পায়। কিন্তু এতিয়া এই ৰোমান্টিক সম্পৰ্কত ধুমধাম কৰিবলৈ এজন পুৰুষ বিচাৰি আছে। টৰীয়ে কৈছিল যে তেওঁ এজন মানুহ বিচাৰি আছিল যি দুয়োৰে সৈতে আছে। তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কত যথেষ্ট বিভ্ৰান্তিও আছিল। দুয়োজনে কৈছিল যে তেওঁলোকে প্ৰথমতে তেওঁলোকক সমকামী বুলি ভাবিছিল। সেইকাৰণে স্বামীক বিবাহ বিচ্ছেদ দিছিল। কিন্তু একেলগে থকাৰ পিছত তেওঁলোকে উপলব্ধি কৰিলে যে দুয়ো পুৰুষৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হয়। সেইকাৰণে তেওঁলোকে এতিয়া এজন সঙ্গী বিচাৰি আছে।

    নতুন সঙ্গী বিচাৰি আছে
    তেওঁলোকৰ নতুন সঙ্গীৰ সন্ধানত, দুয়ো বহুতো দম্পতি-আধাৰিত অনুষ্ঠানলৈ যায়। তাত তেওঁলোকে নিজৰ মতে ব্যক্তিজনক বিচাৰে। মানুহে এই দুয়োজনৰ কাহিনীটো যথেষ্ট অদ্ভুত পাইছে। মানুহবোৰ আচৰিত হৈছে যে এইটোও ঘটিব পাৰে। একে সময়তে, বহুতো পুৰুষে তেওঁলোক দুয়োকে তেওঁলোকৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিবলৈ কৈছিল। আনকি সমালোচনাও টৰি আৰু চোলেৰ বাবে গুৰুত্বপূৰ্ণ নহয়। তেওঁ কয় যে যেতিয়ালৈকে দুয়োজনে ইজনে সিজনৰ সৈতে সুখী হৈ আছে, ই তেওঁলোকৰ বাবে গুৰুত্বপূৰ্ণ নহয়।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: