உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • পৃথিৱীত Avatar চিনেমাখনৰ দৰে নীলা নীলা Alien বোৰ আছে ! এগৰাকী মহিলাই প্ৰতিদিনে তেওঁলোকৰ সৈতে মুখামুখি হয় ...

    পৃথিৱীত Avatar চিনেমাখনৰ দৰে নীলা নীলা Alien বোৰ আছে ! এগৰাকী মহিলাই প্ৰতিদিনে তেওঁলোকৰ সৈতে মুখামুখি হয় ...

    Close encounter with blue aliens: আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ মিছৌৰীত এগৰাকী মহিলাই এক অদ্ভুত কথা প্ৰকাশ কৰিছে। মহিলাগৰাকীয়ে দাবী কৰিছে যে অৰণ্যত তেওঁ কল্পবিজ্ঞানৰ 'অৱতাৰ' চলচ্চিত্ৰত দেখাৰ দৰেই এলিয়েনৰ মুখামুখি হৈছিল।

    Close encounter with blue aliens: আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ মিছৌৰীত এগৰাকী মহিলাই এক অদ্ভুত কথা প্ৰকাশ কৰিছে। মহিলাগৰাকীয়ে দাবী কৰিছে যে অৰণ্যত তেওঁ কল্পবিজ্ঞানৰ 'অৱতাৰ' চলচ্চিত্ৰত দেখাৰ দৰেই এলিয়েনৰ মুখামুখি হৈছিল।

    Close encounter with blue aliens: আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ মিছৌৰীত এগৰাকী মহিলাই এক অদ্ভুত কথা প্ৰকাশ কৰিছে। মহিলাগৰাকীয়ে দাবী কৰিছে যে অৰণ্যত তেওঁ কল্পবিজ্ঞানৰ 'অৱতাৰ' চলচ্চিত্ৰত দেখাৰ দৰেই এলিয়েনৰ মুখামুখি হৈছিল।

    • Share this:
    আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ মিছৌৰীত এগৰাকী মহিলাই এক অদ্ভুত কথা প্ৰকাশ কৰিছে। মহিলাগৰাকীয়ে দাবী কৰিছে যে তেওঁ কোভিড লকডাউনৰ সময়ত অৰণ্যত খোজ কাঢ়িবলৈ গৈছিল। অৰণ্যত, তেওঁ কল্পবিজ্ঞানৰ 'অৱতাৰ' চলচ্চিত্ৰত দেখাৰ দৰেই এলিয়েনৰ মুখামুখি হৈছিল। তেওঁ প্ৰথমবাৰৰ বাবে নীলা ছালৰ এগৰাকী এলিয়েন ছোৱালী আৰু সংগীসকলক দেখিছিল। ঘটনাটোৰ কেইমাহমান পিছত, তেওঁ পুনৰ নীলা ছালৰ এলিয়েনৰ সৈতে মুখামুখি হৈছিল। এই মহিলাগৰাকীয়ে দাবী কৰে যে তেওঁ এতিয়া এই এলিয়েনসকলক প্ৰতিদিনে দেখে।

    আমেৰিকাৰ লিলি নোভা নামৰ এইগৰাকী মহিলাই কৈছিল যে তেওঁ তেওঁলোকৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বহুতো বস্তু দেখিছে, যাৰ ভিতৰত আছে এলিয়েনৰ মেটালিক জাহাজ আৰু ক'লা ত্ৰিভুজ। তেওঁৰ মতে, এলিয়েনৰ ইউএফঅ'ই অদৃশ্য হোৱাৰ আগতে কিছুমান অদ্ভুত কাৰ্য্য কৰিছিল, যিয়ে দেখুৱাইছিল যে ই সাধাৰণ বিমান নহয়।



    এয়া হৈছে ইউএফঅ'
    ইয়াৰ আগতে, নিজকে ইউএফঅ' বিশেষজ্ঞ বুলি বৰ্ণনা কৰা এজন ব্যক্তিয়ে দাবী কৰিছিল যে তেওঁ এনে এখন ঠাই আৱিষ্কাৰ কৰিছিল য'ত ইউএফঅ' কানাডাৰ অৰণ্যত অৱতৰণ কৰিছিল। স্কট চি নামৰ এজন ইউএফঅ' বিশেষজ্ঞই কৈছিল যে তেওঁ কানাডাত বৰফৰ ওপৰত এটা ত্ৰিভুজ বিচাৰি পাইছিল। তেওঁৰ মতে, এই ত্ৰিভুজ আকৃতিটো ইউএফঅ' অৱতৰণ স্থান হ'ব পাৰে।

    নীলা এলিয়েনৰ সৈতে মুখামুখি
    তেওঁৰ মতে, এলিয়েন ইউএফঅ' অৱতৰণৰ বাবে বনাঞ্চল হৈছে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ বিকল্প (Jungles have been the best choice for alien UFO landings)। উদাহৰণ স্বৰূপে, ১৯৭৫ চনত ট্ৰেভিছ ৱাল্টন আৰু তেওঁৰ বন্ধুবৰ্গই অৰণ্যত ঘূৰি ফুৰিছিল। এই সময়ছোৱাত, তেওঁ উজ্জ্বল পোহৰ দেখিছিল আৰু যেতিয়া ট্ৰেভিছে সেই পোহৰলৈ যাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল, পোহৰে তেওঁক বতাহত উৰুৱাই পেলাই দিছিল। এই ঘটনাটোক 'ফায়াৰ ইন স্কাই' বুলি কোৱা হয়। এই ঘটনাটো এলিয়েনৰ ওপৰত এটাৰ পিছত এটা কৈ ঘটি থকা উন্মোচনবোৰৰ ভিতৰত আটাইতকৈ আচৰিত আছিল। এতিয়া লিলি নামৰ এগৰাকী মহিলাই দাবী কৰিছে যে তেওঁ প্ৰতিদিনে এলিয়েনৰ মুখামুখি হয় আৰু এলিয়েনৰ উপস্থিতিৰ দাবী নিশ্চিত কৰিছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: