• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • এলিয়েনৰ ভয়ত ঘৰৰ পৰা ওলাই নাহে মহিলা ! ভয় লাগে যদি অপহৰণ কৰি লৈ যায় ...

এলিয়েনৰ ভয়ত ঘৰৰ পৰা ওলাই নাহে মহিলা ! ভয় লাগে যদি অপহৰণ কৰি লৈ যায় ...

সাংকেতিক ছবি Credit- Pixabay

সাংকেতিক ছবি Credit- Pixabay

Woman scared of kidnapping through UFO: ব্ৰিটেইনৰ চাচা ক্ৰিষ্টি (Sacha Christie) নামৰ এগৰাকী মহিলাৰ হৃদয়ত এটা বেলেগ ভয় আছে। তেওঁ ভাবে যে আকাশৰ পৰা এলিয়েন (Alien News) আহিব আৰু তেওঁক লৈ যাব।

  • Share this:
গোটেই পৃথিৱীত বিভিন্ন প্ৰকাৰৰ মানুহ আছে আৰু তেওঁলোকৰ নিজা বিশেষত্ব আৰু ত্ৰুটি আছে। একেদৰে, সকলোৰে নিজা ভয় আৰু ভীতি আছে (Woman scared of kidnapping through UFO)। ব্ৰিটেইনৰ চাচা ক্ৰিষ্টি (Sacha Christie) নামৰ এগৰাকী মহিলাৰ হৃদয়ত এটা বেলেগ ভয় আছে। তেওঁ ভাবে যে আকাশৰ পৰা এলিয়েন (Alien News) আহিব আৰু তেওঁক লৈ যাব।

৫১ বছৰীয়া চাচা ক্ৰিষ্টি লিভাৰপুলত বাস কৰে আৰু কয় যে তেওঁ এবাৰ এলিয়েনৰ দ্বাৰা অপহৰণ কৰিব বিচাৰিছিল, কিন্তু কেনেবাকৈ তেওঁ বাচি গৈছিল। এতিয়া তেওঁ তেওঁৰ ঘৰৰ বাহিৰলৈ যাবলৈও ভয় কৰে কাৰণ তেওঁভয় কৰে যে এলিয়েনসকলৰ চকু তেওঁৰ ওপৰত আছে আৰু তেওঁলোকে কেতিয়াবা তেওঁক অপহৰণ কৰিব পাৰে।

এক অদ্ভুত ভয়ত ঘৰটো বন্ধ
৫ টা সন্তানৰ মাতৃ চাচা ক্ৰিষ্টিৰ কাহিনীটো আচৰিত। তেওঁ ১৯৮৩ চনত নৰ্থ য়ৰ্কশায়াৰত এটা ৰেডিঅ' সম্প্ৰচাৰক কৈছিল যে আকাশত নবাৰ ইউএফঅ' দেখিছিল। অৱশ্যে, ১৯৯৭ চনত তেওঁৰ অভিজ্ঞতা আটাইতকৈ বিপদজনক আছিল।  লিভাৰপুলত বাস কৰা চাচাই কয় যে তেওঁ যি দেখিছিল তাক বিশ্বাস কৰা কঠিন। ডেইলী ষ্টাৰৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, চাচাই কয় যে তেওঁ নিশ্চিত যে বিশ্বব্ৰহ্মাণ্ডত আন কিছুমান জীৱন আছে আৰু এতিয়া তেওঁ আকাশলৈ চাবলৈও ভয় কৰে। তেওঁ কৈছিল যে ইউএফঅ'ৰ বিষয়ে ইমান নিশ্চিত যে তেওঁ অনুভৱ কৰে যে ই মূৰৰ ওপৰত ঘূৰি থাকে।

যেতিয়া এলিয়েনসকল পিছফালে আছিল
চাচাৰ মতে, তেওঁ ১৯৯৭ চনত তেওঁৰ পৰিয়ালৰ সৈতে ছুটিত আছিল, যেতিয়া এজন এলিয়েনে তেওঁক খালী ভৰিৰে দৌৰাইছিল। তেওঁ কৈছিল যে তেওঁ প্ৰাক্তন সঙ্গীৰ সৈতে ছুটিত আছিল। তেওঁলোকে আকাশত উজ্জ্বল পোহৰ দেখিছিল, যি বাঢ়ি আহিছে। লাহে লাহে ওচৰ চাপি আহিল। দৰাচলতে, ইউএফঅ' নামি আহিছিল আৰু তাৰ পিছত কিছুমান লোক ইয়াৰ পৰা ওলাই আহিছিল। তেওঁলোক তাত কেইমিনিটমান ৰৈছিল আৰু হঠাতে কিছুমান মানুহ বোকাত দৌৰিছিল। হঠাতে তেওঁলোকে এনে অনুভৱ কৰিলে যেন কোনোবাই মাৰিব আহিছে। কেনেবাকৈ তেওঁলোক এটা ঘৰলৈ দৌৰি গৈছিল আৰু এটা অদ্ভুত পোহৰ জ্বলি উঠিছিল। এই ঘটনাটোৰ পিছতহে তেওঁ ঘৰৰ পৰা ওলাই যাবলৈ ভয় খাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি