உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • Weird News: ভুকি ভুকি এবছৰতে কোটিপতি হ'ল যুৱতী ! কুকুৰৰ দৰে কাম কৰি ৭লাখ টকা উপাৰ্জন কৰিলে এটা বৰ্ষত...

    Weird News: ভুকি ভুকি এবছৰতে কোটিপতি হ'ল যুৱতী ! কুকুৰৰ দৰে কাম কৰি ৭লাখ টকা উপাৰ্জন কৰিলে এটা বৰ্ষত...

    বিদেশত অনলি ফেনছ (OnlyFans) নামৰ আটাইতকৈ বিখ্যাত ছাইট এটা আছে। প্ৰাপ্তবয়স্ক সমল (Adult Content) এই ছাইটত ব্যাপকভাৱে ভাগ-বতৰা কৰা হয়, যাক মানুহে চাবলৈ পৰিশোধ কৰে। শেহতীয়াকৈ, এণ্ড জেনা নামৰ এগৰাকী মহিলাই শ্বেয়াৰ কৰিছিল যে তেওঁ ইয়াৰ জৰিয়তে বছৰি ৭ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিছে।

    বিদেশত অনলি ফেনছ (OnlyFans) নামৰ আটাইতকৈ বিখ্যাত ছাইট এটা আছে। প্ৰাপ্তবয়স্ক সমল (Adult Content) এই ছাইটত ব্যাপকভাৱে ভাগ-বতৰা কৰা হয়, যাক মানুহে চাবলৈ পৰিশোধ কৰে। শেহতীয়াকৈ, এণ্ড জেনা নামৰ এগৰাকী মহিলাই শ্বেয়াৰ কৰিছিল যে তেওঁ ইয়াৰ জৰিয়তে বছৰি ৭ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিছে।

    বিদেশত অনলি ফেনছ (OnlyFans) নামৰ আটাইতকৈ বিখ্যাত ছাইট এটা আছে। প্ৰাপ্তবয়স্ক সমল (Adult Content) এই ছাইটত ব্যাপকভাৱে ভাগ-বতৰা কৰা হয়, যাক মানুহে চাবলৈ পৰিশোধ কৰে। শেহতীয়াকৈ, এণ্ড জেনা নামৰ এগৰাকী মহিলাই শ্বেয়াৰ কৰিছিল যে তেওঁ ইয়াৰ জৰিয়তে বছৰি ৭ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিছে।

    • Share this:
    আজিৰ সময়ত বহুলোকে অনলাইনত টকা উপাৰ্জন কৰি আছে। মানুহে ইউটিউবৰ (Youtube) পৰা ইনষ্টাগ্ৰাম আৰু ফেচবুকলৈ (Instagram & Facebook) টকা উপাৰ্জন কৰি আছে। আন কিছুমান ৱেবছাইট আছে, যিয়ে মানুহক ঘৰত বহি টকা উপাৰ্জন কৰাৰ সুযোগ প্ৰদান কৰিছে। বিদেশত অনলি ফেনছ (OnlyFans) নামৰ আটাইতকৈ বিখ্যাত ছাইট এটা আছে। প্ৰাপ্তবয়স্ক সমল (Adult Content) এই ছাইটত ব্যাপকভাৱে ভাগ-বতৰা কৰা হয়, যাক মানুহে চাবলৈ পৰিশোধ কৰে। শেহতীয়াকৈ, এণ্ড জেনা নামৰ এগৰাকী মহিলাই শ্বেয়াৰ কৰিছিল যে তেওঁ এই ছাইটটোৰ জৰিয়তে বছৰি ৭ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিছে। ইয়াৰ বাবে, তেওঁ লোকসকলক অনন্য সমল প্ৰদান কৰিছিল।

    আৰু জেনাক পাপী গাৰ্ল জেনা (Puppy Girl Jenna) বুলিও জনা যায়। জেনাই বৰ্ণনা কৰিছিল যে তেওঁ কুকুৰৰ দৰে কাম কৰি বহুত টকা উপাৰ্জন কৰি আছে। মানুহে তেওঁক তেওঁলোকৰ যৌন আকাংক্ষাৰ বাবে কুকুৰৰ দৰে কাম কৰিবলৈ কয়। তাৰ পৰিৱৰ্তে, তেওঁক এক সুন্দৰ মাচুল পৰিশোধ কৰা হয়। জেনাই শেহতীয়াকৈ নো জাম্পাৰ নামৰ এটা ইউটিউব চেনেলৰ আয়োজকক দিয়া সাক্ষাৎকাৰত এইটো প্ৰকাশ কৰিছিল।তেওঁ বৰ্ণনা কৰিছিল যে মানুহে তেওঁক কুকুৰৰ দৰে কাম, চাৰি ফুট খোজ কাঢ়ি আৰু ভুকোৱাৰ বাবে পৰিশোধ কৰে। তেওঁ এনে কৰা ভিডিঅ' প্ৰস্তুত কৰে আৰু সেইবোৰ অনলাইনত শ্বেয়াৰ কৰে।


    টাইম পাছৰ বাবে একাউণ্টটো সৃষ্টি কৰা হৈছিল
    জেনাই লকডাউনৰ সময়ত আমনি পৰিহাৰ কৰিবলৈ অনলি ফেনছত এটা একাউণ্ট সৃষ্টি কৰিছিল। তেওঁ ধেমালিৰ বাবে ইয়াত ভিডিঅ' লগোৱা আৰম্ভ কৰিছিল। প্ৰথমতে তেওঁ ভেনিলা আইচক্ৰীমৰ সৈতে ভিডিঅ' পোষ্ট কৰিছিল। কিন্তু এবাৰ তেওঁ কুকুৰৰ দৰে ভংগীমাত এটা ভিডিঅ' ৰাখিছিল, যিটো ৰাইজে ভাল পাইছিল। তাৰ পিছত তেওঁ এনে ধৰণৰ অধিক ভিডিঅ'ৰ বাবে যথেষ্ট চাহিদা পাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। জেনাই কৈছিল যে যোৱা বছৰৰ জুনৰ পৰা, তেওঁ ইয়াত পেছাদাৰী ভিডিঅ' পোষ্ট কৰা আৰম্ভ কৰিছিল আৰু এতিয়া এবছৰৰ ভিতৰত ৭ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিছে।



    জেনাই কেৱল অনুৰাগী পৃষ্ঠাত ব্যৱহাৰকাৰী বৃদ্ধি কৰিবলৈ বাকী সামাজিক মাধ্যমলৈ যায়। জেনাই প্ৰকাশ কৰিছিল যে তেওঁ প্ৰথমে ফেচবুক বা ইনষ্টাগ্ৰামত কিছুমান চুটি ক্লিপ ৰাখে। তাৰ পিছত একাউণ্ট ডিলিট কৰে। যিসকলে তেওঁক চাব বিচাৰে তেওঁলোকে অনলি ফেনছৰ সদস্যতা লয়। এনেদৰেই তেওঁৰ পৃষ্ঠাৰ প্ৰচাৰ আছে। প্ৰাপ্তবয়স্ক সমল উৎপাদক জেনাই বৰ্ণনা কৰিছিল যে বহুলোকে ইয়াৰ ওপৰত নেতিবাচক মন্তব্যও কৰে। কিন্তু তেওঁ নিৰন্তৰ অনুগামীসকলক বহুত ভাল পোৱা সমল দি আছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: