• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • Single Mother: ৩০ বছৰ ধৰি এগৰাকী যুৱতীয়ে বিচাৰি নাপালে পছন্দৰ জীৱনসংগী, শেষত অকলেই জন্ম দিলে সন্তান...

Single Mother: ৩০ বছৰ ধৰি এগৰাকী যুৱতীয়ে বিচাৰি নাপালে পছন্দৰ জীৱনসংগী, শেষত অকলেই জন্ম দিলে সন্তান...

ইংলেণ্ডৰ (England) হাৰ্টফৰ্ডশ্বায়াৰৰ ( Stevenage, Hertfordshire) বাস কৰা ডেনিয়েলে (Danielle Buttle) এগৰাকী ধুনীয়া শিশুক পৃথিৱীলৈ অনাৰ বাবে ৩০ বছৰ বয়সৰ ভিতৰত এজন নিখুঁত সঙ্গী বিচাৰিছিল। যেতিয়া সেয়া নহ'ল, তেওঁ কেৱল সন্তান জন্ম দিয়াৰ সিদ্ধান্ত লৈছিল (Woman had baby using sperm donor)।

ইংলেণ্ডৰ (England) হাৰ্টফৰ্ডশ্বায়াৰৰ ( Stevenage, Hertfordshire) বাস কৰা ডেনিয়েলে (Danielle Buttle) এগৰাকী ধুনীয়া শিশুক পৃথিৱীলৈ অনাৰ বাবে ৩০ বছৰ বয়সৰ ভিতৰত এজন নিখুঁত সঙ্গী বিচাৰিছিল। যেতিয়া সেয়া নহ'ল, তেওঁ কেৱল সন্তান জন্ম দিয়াৰ সিদ্ধান্ত লৈছিল (Woman had baby using sperm donor)।

ইংলেণ্ডৰ (England) হাৰ্টফৰ্ডশ্বায়াৰৰ ( Stevenage, Hertfordshire) বাস কৰা ডেনিয়েলে (Danielle Buttle) এগৰাকী ধুনীয়া শিশুক পৃথিৱীলৈ অনাৰ বাবে ৩০ বছৰ বয়সৰ ভিতৰত এজন নিখুঁত সঙ্গী বিচাৰিছিল। যেতিয়া সেয়া নহ'ল, তেওঁ কেৱল সন্তান জন্ম দিয়াৰ সিদ্ধান্ত লৈছিল (Woman had baby using sperm donor)।

  • Share this:
মাতৃ হোৱাটো প্ৰতিগৰাকী মহিলাৰ জীৱনৰ আটাইতকৈ ধুনীয়া অনুভৱ। স্বাভাৱিকভাৱে সন্তান জন্ম দিয়াটো পিতৃ-মাতৃৰ বাবে স্বাভাৱিক বস্তু হ'ব পাৰে, কিন্তু ডেনিয়েল বাটলৰ (Danielle Buttle) বাবে এয়া স্বাভাৱিক নাছিল। ইংলেণ্ডৰ (England) হাৰ্টফৰ্ডশ্বায়াৰৰ ( Stevenage, Hertfordshire) বাস কৰা ডেনিয়েলে (Danielle Buttle) এগৰাকী ধুনীয়া শিশুক পৃথিৱীলৈ অনাৰ বাবে ৩০ বছৰ বয়সৰ ভিতৰত এজন নিখুঁত সঙ্গী বিচাৰিছিল। যেতিয়া সেয়া নহ'ল, তেওঁ কেৱল সন্তান জন্ম দিয়াৰ সিদ্ধান্ত লৈছিল (Woman had baby using sperm donor)।

৩১ বছৰীয়া ডেনিয়েল বাটলে সদায়ে এটা সন্তান জন্ম দিব বিচাৰিছিল আৰু ইয়াক ডাঙৰ-দীঘল কৰিব বিচাৰিছিল। যেতিয়া তেওঁ এজন নিখুঁত সঙ্গী বিচাৰি নাপালে যাৰ সৈতে তেওঁ থাকিব পাৰে, তেওঁ এটা ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লৈছিল। তেওঁ আনকি অজ্ঞাত পুৰুষৰ শুক্ৰাণুৰ (sperm donor) পৰা  এগৰাকী অকলশৰীয়া মাতৃ (single mother) হোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিল। ডেনিয়েলে ৪ লাখ টকাতকৈ অধিক ব্যয়েৰে এটা কেঁচুৱা (Woman had baby using sperm donor) জন্ম দিছিল আৰু এতিয়া 2 মাহৰ।
Published by:Kokil Sarma
First published: