உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • Long Distance Relationship: প্ৰেমিকক ছাৰপ্ৰাইজ দিবলৈ বহু দূৰৰ পৰা আহিছিল প্ৰেমিকা, কিন্তু আহিয়েই প্ৰেমিকাৰ এই অৱস্থা হ'ল ...

    Long Distance Relationship: প্ৰেমিকক ছাৰপ্ৰাইজ দিবলৈ বহু দূৰৰ পৰা আহিছিল প্ৰেমিকা, কিন্তু আহিয়েই প্ৰেমিকাৰ এই অৱস্থা হ'ল ...

    সম্পৰ্কৰ আটাইতকৈ কঠিনতা হৈছে দূৰত থাকি ইজনে সিজনৰ সৈতে সম্পৰ্কত থকা (Relationship Complications) । আপুনি বছৰত ৪-৬ বাৰ লগ পোৱা (Long Distance Relationship) কাৰোবাৰ সৈতে ৰোমাণ্টিক সম্পৰ্ক বজাই ৰখাটো কঠিন। আমেৰিকাৰ এজনী ছোৱালী একে ধৰণৰ সম্পৰ্কত আছিল আৰু তেওঁৰ সৈতে যি ঘটিছিল সেয়া বেয়া সপোনতকৈ কম নাছিল।

    সম্পৰ্কৰ আটাইতকৈ কঠিনতা হৈছে দূৰত থাকি ইজনে সিজনৰ সৈতে সম্পৰ্কত থকা (Relationship Complications) । আপুনি বছৰত ৪-৬ বাৰ লগ পোৱা (Long Distance Relationship) কাৰোবাৰ সৈতে ৰোমাণ্টিক সম্পৰ্ক বজাই ৰখাটো কঠিন। আমেৰিকাৰ এজনী ছোৱালী একে ধৰণৰ সম্পৰ্কত আছিল আৰু তেওঁৰ সৈতে যি ঘটিছিল সেয়া বেয়া সপোনতকৈ কম নাছিল।

    সম্পৰ্কৰ আটাইতকৈ কঠিনতা হৈছে দূৰত থাকি ইজনে সিজনৰ সৈতে সম্পৰ্কত থকা (Relationship Complications) । আপুনি বছৰত ৪-৬ বাৰ লগ পোৱা (Long Distance Relationship) কাৰোবাৰ সৈতে ৰোমাণ্টিক সম্পৰ্ক বজাই ৰখাটো কঠিন। আমেৰিকাৰ এজনী ছোৱালী একে ধৰণৰ সম্পৰ্কত আছিল আৰু তেওঁৰ সৈতে যি ঘটিছিল সেয়া বেয়া সপোনতকৈ কম নাছিল।

    • Share this:
    সম্পৰ্কৰ আটাইতকৈ কঠিন অভিজ্ঞতা হৈছে দূৰত থাকি ইজনে সিজনৰ সৈতে সম্পৰ্কত থকা (Relationship Complications) । সাধাৰণ ভাষাত, ইয়াক দীঘলীয়া দূৰত্বৰ সম্পৰ্ক বুলি কোৱা হয়। আপুনি প্ৰতিদিনে লগ পোৱা কাৰোবাৰ সৈতে সম্পৰ্ক বজাই ৰখাটো সহজ, কিন্তু আপুনি বছৰত ৪-৬ বাৰ লগ পোৱা (Long Distance Relationship) কাৰোবাৰ সৈতে ৰোমাণ্টিক সম্পৰ্ক বজাই ৰখাটো কঠিন। আমেৰিকাৰ এজনী ছোৱালী একে ধৰণৰ সম্পৰ্কত আছিল আৰু তেওঁৰ সৈতে যি ঘটিছিল সেয়া বেয়া সপোনতকৈ কম নাছিল।

    ছোৱালীজনীয়ে প্ৰেমিকক এটা মিঠা আশ্চৰ্য দিবলৈ দূৰদেশৰ পৰা মাইল দূৰলৈ যাত্ৰা কৰিছিল আৰু তেওঁৰ কাষ চাপিছিল। দুয়োজনে বিভিন্ন দেশত অধ্যয়ন কৰি আছে। মেৰী ফাটজ নামৰ ছোৱালীজনী আহিছিল আৰু  প্ৰেমিকক আচৰিত কৰি আনন্দিত হৈছিল, কিন্তু তেওঁ আন কিবা জানিব পাৰিছিল, যাৰ পিছত শ্বক খাব লগা পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হৈছিল।

    আচৰিত কৰিবলৈ আহি ওলোটাই আচৰিত হ'ল
    মেৰীয়ে ঘটনাটো সামাজিক মাধ্যমত নিজৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিছিল। তেওঁৰ @maryfatz নামৰ এটা টিকটক একাউণ্ট আছে আৰু তেওঁ ভিডিঅ'টোৰ জৰিয়তে গোটেই ঘটনাটো দেখুৱাইছে। মেৰীয়ে প্ৰেমিকৰ ঘৰৰ দুৱাৰত টোকৰ মাৰিলে, কিন্তু ভিতৰৰ পৰা কোনো উত্তৰ নাই। যদিও ছোৱালীজনীয়ে জানিছিল যে প্ৰেমিক ভিতৰত আছে, সি দুৱাৰখন খুলি দিয়া নাছিল কাৰণ তাৰ ভিতৰত আন এজনী ছোৱালী আছিল। দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে তেওঁৰ শোৱা কোঠাৰ বাহিৰত থিয় হৈ আছে। মেৰীয়ে ভিডিঅ'টোত এইদৰে লিখিছিল: "যেতিয়া আপুনি এজন দীঘলীয়া দূৰত্বৰ প্ৰেমিকক লগ কৰিবলৈ গৈছিল আৰু তেওঁ দুৱাৰখন খুলি দিয়া নাছিল কিয়নো ভিতৰত এজনী ছোৱালী আছে।"

    মানুহে প্ৰেমিকক গালি দিয়ে
    ভিডিঅ'টো এতিয়ালৈকে ২৮.৪ মিলিয়ন লোকে চোৱা হৈছে আৰু ৭০০০ মানুহে ইয়াৰ ওপৰত মন্তব্য কৰিছে আৰু ছোৱালীজনীক সমৰ্থন কৰিছে। বহুলোকে স্বীকাৰ কৰিছে যে এনে সমস্যা এটা দীঘলীয়া দূৰত্বৰ সম্পৰ্কত আহে। এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে কৈছিল যে এইটো তেওঁৰ সৈতে ঘটনা আছিল। কিছুমান ব্যৱহাৰকাৰীয়ে মেৰীক সমৰ্থন কৰি উৎসাহিত কৰিছে আৰু কৈছে যে তেওঁ তাতকৈ ভাল প্ৰেমিক পাব।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: