• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • Sandwich খোৱাৰ বাবেই গৰ্ভৱতী হ'ল নেকি এগৰাকী মহিলা ? চেণ্ডউইচ খোৱাৰ পিছতে Pregnancy Testত ধৰা পৰিল মহিলগৰাকী গৰ্ভৱতী...

Sandwich খোৱাৰ বাবেই গৰ্ভৱতী হ'ল নেকি এগৰাকী মহিলা ? চেণ্ডউইচ খোৱাৰ পিছতে Pregnancy Testত ধৰা পৰিল মহিলগৰাকী গৰ্ভৱতী...

Shocking News: আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ কেলিফৰ্ণিয়াত এগৰাকী মহিলাই চেণ্ডউইচৰ সৈতে গৰ্ভৱতী হোৱাৰ বিষয়ে লিখি এক চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰিছিল। মহিলাগৰাকীয়ে লিখিছিল যে চেণ্ডউইচ (Sandwich Pregnancy)ৰ দ্বাৰা তেওঁ পাঁচ মাহৰ গৰ্ভৱতী হৈছিল। কাহিনীটো আৰু বেছি আমোদজনক।

Shocking News: আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ কেলিফৰ্ণিয়াত এগৰাকী মহিলাই চেণ্ডউইচৰ সৈতে গৰ্ভৱতী হোৱাৰ বিষয়ে লিখি এক চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰিছিল। মহিলাগৰাকীয়ে লিখিছিল যে চেণ্ডউইচ (Sandwich Pregnancy)ৰ দ্বাৰা তেওঁ পাঁচ মাহৰ গৰ্ভৱতী হৈছিল। কাহিনীটো আৰু বেছি আমোদজনক।

Shocking News: আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ কেলিফৰ্ণিয়াত এগৰাকী মহিলাই চেণ্ডউইচৰ সৈতে গৰ্ভৱতী হোৱাৰ বিষয়ে লিখি এক চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰিছিল। মহিলাগৰাকীয়ে লিখিছিল যে চেণ্ডউইচ (Sandwich Pregnancy)ৰ দ্বাৰা তেওঁ পাঁচ মাহৰ গৰ্ভৱতী হৈছিল। কাহিনীটো আৰু বেছি আমোদজনক।

  • Share this:
পৃথিৱীত বিভিন্ন প্ৰকাৰৰ অদ্ভুত গৰ্ভধাৰণ (Weird Pregnancy) ঘটনা আছে। কিছুমান মহিলাই দাবী কৰিছিল যে তেওঁ যৌন সম্পৰ্ক অবিহনে গৰ্ভৱতী (Pregnant Without Sex) হৈছে আনহাতে আন কিছুমানে সন্তান জন্ম দিয়াৰ পিছত তেওঁলোকৰ গৰ্ভধাৰণ আৱিষ্কাৰ কৰিছিল। এতিয়া, ছ'চিয়েল মিডিয়াত, আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ কেলিফৰ্ণিয়াত এগৰাকী মহিলাই চেণ্ডউইচৰ সৈতে গৰ্ভৱতী হোৱাৰ বিষয়ে লিখি এক চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰিছিল। মহিলাগৰাকীয়ে লিখিছিল যে চেণ্ডউইচ (Sandwich Pregnancy)ৰ দ্বাৰা তেওঁ পাঁচ মাহৰ গৰ্ভৱতী হৈছিল। কাহিনীটো আৰু বেছি আমোদজনক।

কেলিফৰ্ণিয়া (California)ত বাস কৰা জেচমিন মিলাৰে (Jasmine Miller) তেওঁৰ প্ৰিয় চেণ্ডউইচটো অৰ্ডাৰ দিছিল, আৰু ইয়াক খোৱাৰ পিছদিনা জেচমিনৰ মাতৃয়ে তেওঁক মন্তব্য কৰিছিল যে তেওঁৰ পেট ওলাই অহা অনুভৱ কৰিছে। তেওঁ ইয়াক চেণ্ডউইচ খোৱাৰ ফলত হোৱা ফুলা বুলি বিবেচনা কৰিছিল। অৱশ্যে, জেচমিনে হাঁহিছিল আৰু কৈছিল যে চেণ্ডউইচ খোৱাটোৱে তাইক গৰ্ভৱতী কৰি তুলিছিল আৰু গৰ্ভধাৰণৰ কিটৰ সৈতে নিজকে পৰীক্ষা কৰা আৰম্ভ কৰিছিল। পৰীক্ষাৰ পিছত জেচমিন আৰু তাইৰ মাক হতবাক হৈছিল।

পাঁচ মাহৰ গৰ্ভৱতী
যেতিয়া জেচমিনে চেণ্ডউইচ খোৱাৰ বাবে পেট ফুলা দেখি ধেমেলীয়াকৈ গৰ্ভধাৰণৰ বাবে পৰীক্ষা কৰিছিল, তাই দেখিছিল যে তাই গৰ্ভৱতী আছিল। ২৪ বছৰীয়া জেচমিনৰ গৰ্ভধাৰণৰ বিষয়ে আগতে কোনো ধাৰণা নাছিল। চেণ্ডউইচ খাই ঘৰলৈ অহাৰ পিছত, মাকে তেওঁৰ গৰ্ভধাৰণৰ বিষয়ে কৌতুক কৰিছিল। কিন্তু এই কৌতুকটো সঁচা হ'ল। পৰীক্ষাৰ ফলাফল দেখাৰ লগে লগে জেচমিনৰ অৱস্থাৰ অৱনতি ঘটিছিল। তেওঁ পাঁচ মাহৰ গৰ্ভৱতী আছিল।

কিয় জানিব পৰা নগ'ল?
জেচমিন পাঁচ মাহৰ গৰ্ভৱতী আছিল আৰু আনকি জানিব পৰা নাছিল। ইয়াৰ আঁৰৰ কাৰণ আছিল জন্ম নিয়ন্ত্ৰণ পিল। দৰাচলতে, জেচমিনে দীৰ্ঘদিন ধৰি জন্ম নিয়ন্ত্ৰণ বড়ি গ্ৰহণ কৰি আহিছিল। ইয়াৰ বাবে, তেওঁৰ ঋতুস্ৰাৱ অহা নাছিল। জেচমিনে প্ৰকাশ কৰিছিল যে তেওঁৰ এজন প্ৰেমিক আছে কিন্তু দুয়োজনে এটা পৰিয়াল আৰম্ভ কৰাৰ বিষয়ে একেবাৰে চিন্তা কৰা নাছিল। অৱশ্যে, আকস্মিক বাতৰিটোৱে তেওঁলোক দুয়োকে হতবাক কৰি তুলিছে কিন্তু পিছত দুয়োজনে ইয়াক গ্ৰহণ কৰিছিল আৰু এতিয়া তেওঁলোকৰ ছোৱালী লিটনৰ সৈতে বাস কৰি আছে।

সন্তানৰ জন্ম সাত মাহত হৈছিল
জেচমিনৰ গৰ্ভধাৰণৰ পাঁচ মাহত ধৰা পৰিছিল। ইয়াৰ বাবে, শিশুটোৱে বহন কৰিব নোৱাৰিলে। জেচমিন আৰু মাতৃয়ে পৰীক্ষাৰ পিছত গৰ্ভধাৰণৰ সাৱধানতা অৱলম্বন কৰা আৰম্ভ কৰিছিল। অৱশ্যে, মাত্ৰ দুমাহহে সময় পাইছিল। পৰিপক্ক নোহোৱাৰ বাবে, তেওঁক দীৰ্ঘসময়ধৰি আইচিইউত ৰখা হৈছিল। অৱশ্যে, জেচমিন এতিয়া তেওঁৰ জীয়েকৰ সৈতে মাতৃৰ ঘৰলৈ আহিছে।

এয়াও পঢ়ক : ‘পৰীমণিক ৰিমাণ্ডত ধৰ্ষণ কৰা হোৱা নাইতো?’
Published by:Kokil Sarma
First published: