உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • Viral Video: ছুইমিংপুলৰ পাৰত খেলি আছিল দুই শিশু, হঠাতে ঘটিল কলিজা কঁপি যোৱা এনে এক ঘটনা, চাওক ভাইৰেল ভিডিঅ'

    Viral Video: ছুইমিংপুলৰ পাৰত খেলি আছিল দুই শিশু, হঠাতে ঘটিল কলিজা কঁপি যোৱা এনে এক ঘটনা, চাওক ভাইৰেল ভিডিঅ'

    আপুনি এই ভিডিঅ'টো চাই লোৱা যুগুত, বিশেষকৈ যিসকলৰ ঘৰত সৰু ল'ৰা-ছোৱালী আছে।

    আপুনি এই ভিডিঅ'টো চাই লোৱা যুগুত, বিশেষকৈ যিসকলৰ ঘৰত সৰু ল'ৰা-ছোৱালী আছে।

    আপুনি এই ভিডিঅ'টো চাই লোৱা যুগুত, বিশেষকৈ যিসকলৰ ঘৰত সৰু ল'ৰা-ছোৱালী আছে।

    • Share this:
    কিছুমান দুৰ্ঘটনাৰ দৃশ্যই আপোনাক যিদৰে চকিত কৰিব পাৰে, সি আপোনাক সাৱধানো কৰিব পাৰে। সৰু ল'ৰা-ছোৱালীৰ ক্ষেত্ৰত ঘটা এনে এটা দুৰ্ঘটনাৰ দৃশ্য সম্প্ৰতি ভাইৰেল হৈছে। এটি কন্যা শিশুৱে খেলি থাকোঁতে ছুইমিং পুলৰ ওচৰলৈ গৈ পানীত পৰি যোৱা দৃশ্যই ছ'চিয়েল মিডিয়া ব্যৱহাৰকাৰীসকলক আচৰিত কৰে (baby girl fall in swimming-pool)।

    আপুনি এই ভিডিঅ'টো চাই লোৱা যুগুত, বিশেষকৈ যিসকলৰ ঘৰত সৰু ল'ৰা-ছোৱালী আছে, এই দুৰ্ঘটনাৰ পৰা শিক্ষা লৈ সতৰ্ক হ'ব পাৰে।

    এই ভিডিঅ'টো (Viral Video) এক্সপ্লোৰ নামৰ এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে ইনষ্টাগ্ৰামত পোষ্ট কৰিছে। ভিডিঅ'টোত আপুনি ছুইমিং পুলৰ ওচৰত খোজ কাঢ়ি থকা এটা কন্যা শিশু দেখা গৈছে। তেওঁৰ ভায়েক ওচৰতে বহি আছে আৰু তেওঁৰ দেউতাকে জিৰণি লৈ আছে। শিশুটোৱে খেলি থাকোঁতে ছুইমিং পুললৈ যায় আৰু পানীত নামে। ভাগ্যক্ৰমে সৰু ভাতৃয়ে দেখাৰ পিছতহে দেউতাকে তেওঁক পানীৰ পৰা উদ্ধাৰ কৰে। এইদৰে শিশুটোৰ জীৱন ৰক্ষা হৈছে, কিন্তু ভিডিঅ'টো চাই মানুহৰ কলিজা কঁপি গৈছে।




    একে সময়তে, কিছুমান লোকে কমেণ্ট কৰিছে যে এই ভিডিঅ'টো ইচ্ছাকৃতভাৱে নিৰ্মাণ কৰা হৈছে আৰু শিশুটো এজন অভিনেতা। সঁচা বুলি ধৰি ল'লেও কিন্তু এই ঘটনা কাৰোবাৰ সৈতে ঘটিব পাৰে আৰু যিসকলে সৰু ল'ৰা-ছোৱালীক অকলে এৰি যায় তেওঁলোকৰ বাবে এয়া এক শিক্ষা।
    Published by:Gautam Barman
    First published: