உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • Viral Video: প্ৰেয়সীৰ বাবে তেওঁ হৈ পৰিল দলং, প্ৰেমিকে কঢ়িয়াই পাৰ কৰিলে নদী ! চাওক এই দৃশ্য ...

    Viral Video: প্ৰেয়সীৰ বাবে তেওঁ হৈ পৰিল দলং, প্ৰেমিকে কঢ়িয়াই পাৰ কৰিলে নদী ! চাওক এই দৃশ্য ...

    ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হোৱা সকলো ভিডিঅ'ত (Internet Viral) কিছু আমোদজনক, কিছুমান ভয়ানক আৰু কিছুমান অত্যন্ত মৰমলগা। এইটো প্ৰেমিকা-প্ৰেমিকৰ (Girlfriend-Boyfriend) ভিডিঅ'ত প্ৰেমিকে তেওঁৰ প্ৰেমিকাৰ যত্ন দেখুওৱাৰ ধৰণে আপোনাৰ হৃদয় সুখী কৰিব।

    ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হোৱা সকলো ভিডিঅ'ত (Internet Viral) কিছু আমোদজনক, কিছুমান ভয়ানক আৰু কিছুমান অত্যন্ত মৰমলগা। এইটো প্ৰেমিকা-প্ৰেমিকৰ (Girlfriend-Boyfriend) ভিডিঅ'ত প্ৰেমিকে তেওঁৰ প্ৰেমিকাৰ যত্ন দেখুওৱাৰ ধৰণে আপোনাৰ হৃদয় সুখী কৰিব।

    ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হোৱা সকলো ভিডিঅ'ত (Internet Viral) কিছু আমোদজনক, কিছুমান ভয়ানক আৰু কিছুমান অত্যন্ত মৰমলগা। এইটো প্ৰেমিকা-প্ৰেমিকৰ (Girlfriend-Boyfriend) ভিডিঅ'ত প্ৰেমিকে তেওঁৰ প্ৰেমিকাৰ যত্ন দেখুওৱাৰ ধৰণে আপোনাৰ হৃদয় সুখী কৰিব।

    • Share this:
    ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হোৱা সকলো ভিডিঅ'ত (Internet Viral) কিছু আমোদজনক, কিছুমান ভয়ানক আৰু কিছুমান অত্যন্ত মৰমলগা। একেধৰণৰ ভিডিঅ' বৰ্তমান ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে, যিটো অত্যন্ত মৰমলগা। প্ৰেমিকা-প্ৰেমিকৰ (Girlfriend-Boyfriend) ভিডিঅ'ত তেওঁৰ প্ৰেমিকাৰ যত্ন দেখুওৱাৰ ধৰণে আপোনাৰ হৃদয় সুখী কৰিব।

    দুয়োকে ইমান মৰমলগা দেখাইছে। দুয়ো নদীৰ কাষেৰে পাৰ হৈ গৈ আছে, ইয়াৰ মাজতে নদী সন্মুখলৈ আহিছে। লৰা পুনৰ নদী পাৰ হ'বলৈ কি কৰে সেয়া সঁচাকৈয়ে তেওঁৰ প্ৰেম প্ৰদৰ্শন কৰে। ভিডিঅ'টো ছ'চিয়েল মিডিয়াত মানুহে ভাল পায় (Social Media Viral Video)। আপুনিও ভিডিঅ'টো চাই প্ৰেমিকৰ প্ৰশংসা নকৰাকৈ থাকিব নোৱাৰে।








    View this post on Instagram






    A post shared by hepgul5 (@hepgul5)






    মানুহে যুৱকজনক প্ৰশংসা কৰে
    মৰমলগা ভিডিঅ'টো hepgul5 নামৰ একাউণ্টৰ পৰা ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। এতিয়ালৈকে ইয়াক চাৰে তিনি লাখৰো অধিক লোকে পছন্দ কৰিছে। মানুহে ভিডিঅ'টোৰ প্ৰতি বিভিন্ন ধৰণে প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে। এইটো ৪৮ লাখৰো অধিক লোকে দেখিছে আৰু তেওঁলোকে এই যুৱকজনক মুকলিকৈ প্ৰশংসা কৰিছে।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese

    এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে ভিডিঅ'টো দেখি মন্তব্য কৰিছে, 'যুৱকজনে তেওঁৰ প্ৰেমিকাৰ বাবে যি কৰিছিল সেয়া অতি মিঠা।' বেছিভাগ লোকে প্ৰশংসা কৰিছে যে প্ৰেমিকজন কিমান নম্ৰ।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: