• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • যুৱতীসকলে পাৰ্টী কৰিবলৈ যোৱা এই ফটোখনতে লুকাই আছে এক ডাঙৰ ৰহস্য ! আপোনাৰ তীক্ষ্ণ দৃষ্টিয়ে এই ৰহস্য উন্মোচন কৰিব পাৰিছেনে ?

যুৱতীসকলে পাৰ্টী কৰিবলৈ যোৱা এই ফটোখনতে লুকাই আছে এক ডাঙৰ ৰহস্য ! আপোনাৰ তীক্ষ্ণ দৃষ্টিয়ে এই ৰহস্য উন্মোচন কৰিব পাৰিছেনে ?

ইংলেণ্ডৰ পাঁচগৰাকী বান্ধৱীয়ে (England 5 Girls Prom Photo Viral) নাজানিছিল যে তেওঁলোকৰ পাৰ্টিলৈ যোৱা এখন ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত আলোচনাৰ বিষয় হৈ পৰিব। নৰফোক (Norfolk, England)ৰ এলেনোৰ ক্লাৰ্কে প্ৰায় ৪ বছৰ আগতে টুইটাৰত এইখন ফটো পোষ্ট কৰিছিল।

ইংলেণ্ডৰ পাঁচগৰাকী বান্ধৱীয়ে (England 5 Girls Prom Photo Viral) নাজানিছিল যে তেওঁলোকৰ পাৰ্টিলৈ যোৱা এখন ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত আলোচনাৰ বিষয় হৈ পৰিব। নৰফোক (Norfolk, England)ৰ এলেনোৰ ক্লাৰ্কে প্ৰায় ৪ বছৰ আগতে টুইটাৰত এইখন ফটো পোষ্ট কৰিছিল।

ইংলেণ্ডৰ পাঁচগৰাকী বান্ধৱীয়ে (England 5 Girls Prom Photo Viral) নাজানিছিল যে তেওঁলোকৰ পাৰ্টিলৈ যোৱা এখন ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত আলোচনাৰ বিষয় হৈ পৰিব। নৰফোক (Norfolk, England)ৰ এলেনোৰ ক্লাৰ্কে প্ৰায় ৪ বছৰ আগতে টুইটাৰত এইখন ফটো পোষ্ট কৰিছিল।

  • Share this:
কোনে পাৰ্টিত বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে যাবলৈ ভাল নাপায়। যদি কোনোবাই খাবলৈ যায়, কোনোবাই বিশেষ কাৰোবাক লগ কৰিবলৈ যায়, কেৱল সজাবলৈ কাৰোবাক লগ কৰিবলৈ যায়। পাৰ্টি ফটোত, মানুহে সদায়ে তেওঁলোকৰ নিখুঁত ভংগীমা প্ৰদৰ্শন কৰে যাতে তেওঁলোকক বেলেগ আৰু বিশেষ দেখায়। ইংলেণ্ডৰ পাঁচগৰাকী বান্ধৱীয়ে (England 5 Girls Prom Photo Viral) হয়তো একেই ভাবিছিল, কিন্তু তেওঁলোকে নাজানিছিল যে তেওঁলোকৰ পাৰ্টিলৈ যোৱা এখন ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত আলোচনাৰ বিষয় হৈ পৰিব।

নৰফোক (Norfolk, England)ৰ এলেনোৰ ক্লাৰ্কে প্ৰায় ৪ বছৰ আগতে টুইটাৰত এখন ফটো পোষ্ট কৰিছিল। তেওঁক এই ফটোখনত ৪ গৰাকী বান্ধৱীৰ সৈতে দেখা গৈছে। পাঁচোৰাকী প্ৰম পাৰ্টিলৈ যাবলৈ সাজু (Weird Prom Party Photo)। ফটোখনত, পাঁচোগৰাকীয়ে হাতত গাউন আৰু ক্লাচ পাৰ্চ লৈ আছে। পাঁচগৰাকী যুৱতীক ধুনীয়া দেখায়, কিন্তু এই সৌন্দৰ্যৰ মাজত, ফটোখনত এটা গোপনীয় (Hidden Secret in Photo) লুকাই আছে যাৰ বিষয়ে সাধাৰণ মানুহে নাজানিব পাৰে।

উল্লেখ কৰা ফটোখনত কি বেয়া আছে
আপুনি নিশ্চয় ছবিখন মনোযোগেৰে চাইছে। আপুনি কিবা অদ্ভুত স্পট পাইছিল নেকি এই ফটোখনত কি ভুল আছে বা কি বেলেগ দেখিছিল ? এই গোপন কথাবোৰ লাহে লাহে ছিঙি পেলাও আহক। ইয়াৰ মাজতে, ক'লা গাউন পিন্ধি থিয় হৈ থকা এলেনোৰলৈ সাৱধানে চাওক, কিয়নো তেওঁৰ সৈতে কিবা আচৰিত কথা জড়িত হৈ আছে। যদি আপুনি মনযোগেৰে দৃষ্টি নিবদ্ধ কৰিও বুজি নাপায়, আহক আপোনাৰ দ্বিধা দূৰ কৰোঁ ।

ফটো ভাইৰেল হৈছে
মাজত থিয় হৈ থকা এলানোৰে তেওঁৰ হাতত ধৰা সেয়া প্ৰকৃততে এটা পাৰ্চ নহয়, ই এটা ৱাইন ফ্লাস্ক। এলেনোৰ বিদ্যালয়ৰ পৰা ওলাই গৈ আছিল আৰু শেষ মুহূৰ্তত শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে প্ৰম পাৰ্টি অনুষ্ঠিত হৈছিল। ইয়াত সোমাবলৈ, তেওঁ হেণ্ডবেগ ব্যৱহাৰ কৰিছিল যিটো পাৰ্চ নহয় কিন্তু ৱাইন ফ্লাস্ক আছিল। কোনেও সন্দেহ কৰা নাছিল যে তেওঁ পাৰ্চটোত ছিল আৰু সুৰাৰে ভৰ্তি কৰিছিল আৰু পাৰ্টিৰ মাজত তেওঁৰ বন্ধুবৰ্গৰ মাজত সুৰা পান কৰিছিল। পোষ্টটো ২০১৭ চনত সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: