உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • Snake spotted in plane: উৰণীয়া বিমানত সাপে সৃষ্টি কৰিলে আতংকৰ ! পাইলটে লগে লগে অৱতৰণ কৰিলে বিমান, চাওক Video ...

    Snake spotted in plane: উৰণীয়া বিমানত সাপে সৃষ্টি কৰিলে আতংকৰ ! পাইলটে লগে লগে অৱতৰণ কৰিলে বিমান, চাওক Video ...

    এখন উৰণীয়া বিমানৰ ভিতৰত দেখা পোৱা এটা সাপে (Snake spotted in plane) এক আলোড়নৰ সৃষ্টি কৰে, যাৰ পিছত পাইলটজনে বিমানখনৰ সাপটো দেখাত জৰুৰী অৱতৰণ কৰে (Plane made emergency landing after spotting snake) ।

    এখন উৰণীয়া বিমানৰ ভিতৰত দেখা পোৱা এটা সাপে (Snake spotted in plane) এক আলোড়নৰ সৃষ্টি কৰে, যাৰ পিছত পাইলটজনে বিমানখনৰ সাপটো দেখাত জৰুৰী অৱতৰণ কৰে (Plane made emergency landing after spotting snake) ।

    এখন উৰণীয়া বিমানৰ ভিতৰত দেখা পোৱা এটা সাপে (Snake spotted in plane) এক আলোড়নৰ সৃষ্টি কৰে, যাৰ পিছত পাইলটজনে বিমানখনৰ সাপটো দেখাত জৰুৰী অৱতৰণ কৰে (Plane made emergency landing after spotting snake) ।

    • Share this:
    এখন উৰণীয়া বিমানৰ ভিতৰত দেখা পোৱা এটা সাপে (Snake spotted in plane) এক আলোড়নৰ সৃষ্টি কৰে, যাৰ পিছত পাইলটজনে বিমানখনৰ সাপটো দেখাত জৰুৰী অৱতৰণ কৰে (Plane made emergency landing after spotting snake) ।

    ডেইলী ষ্টাৰৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, এই ঘটনাটো এয়াৰ এছিয়া ফ্লাইটৰ (Air Asia flight snake on plane video)। ১০ ফেব্ৰুৱাৰীত মালয়েছিয়াৰ ৰাজধানী মালয়েছিয়াৰ কুয়ালালামপুৰৰ পৰা এখন বিমান উৰা মাৰিলে, যাত্ৰীসকলে লক্ষ্য কৰিলে যে বিমানখনৰ পোহৰত কিবা হামাগুৰি আছে। যেতিয়া তেওঁলোকে লক্ষ্য কৰিলে, তেওঁলোক স্তম্ভিত হৈ পৰিছিল কিয়নো লাইট কেছৰ ভিতৰত প্লেন ভিডিঅ'ত এটা সাপ ঘূৰি থকা দেখা গৈছিল। মানুহে লগে লগে ঘটনাটোৰ এটা ভিডিঅ' বনাইছিল।



    বিমানৰ ভিতৰত দেখুওৱা সাপ
    আনকি সাপটো দেখা পোৱাৰ পাছতো বিমান সেৱকসকলে যাত্ৰীসকলক আতংকিত নহ'বলৈ পৰামৰ্শ দিছিল আৰু শান্তভাৱে ঘোষণা কৰিছিল৷ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, বিমানখনত সাপটো উপস্থিত হোৱাৰ লগে লগে তাৱাউ চহৰলৈ যোৱা বিমানখন কুচিং চহৰলৈ পৰিৱৰ্তন কৰা হৈছিল য'ত বিমানখনে জৰুৰী অৱতৰণ কৰিছিল৷ লামপুৰৰ পৰা তাৱাউলৈ যোৱা বিমানত এটা সাপ দেখা গৈছিল। "কেপ্টেইনজনে এই বিষয়ে গম পোৱাৰ লগে লগে তেওঁ বিমানখন কুচিংকলৈ পৰিৱৰ্তন কৰে যাতে বিমানখনৰ ভিতৰৰ পৰা সাপটো আঁতৰ কৰিব পৰা যায়।

    এয়াৰলাইনৰ বিষয়াসকলে এনেকৈ কয়
    এয়াৰলাইনৰ বিষয়াসকলে কৈছিল যে যাত্ৰীসকলৰ সুৰক্ষা তেওঁলোকৰ প্ৰথম অগ্ৰাধিকাৰ। ইয়াৰ বাবে, বিমানখন তৎক্ষণাৎ অৱতৰণ কৰে। কোনো যাত্ৰীৰ ক্ষতি হোৱা নাছিল। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, সাপটো বিষাক্ত আছিল নে নাই জনা নাযায় বা তেওঁ বাহিৰৰ পৰা বিমানখনত প্ৰৱেশ কৰিছিল নে যাত্ৰীৰ বেগত প্ৰৱেশ কৰি ভিতৰলৈ গৈছিল সেয়া জনা হোৱা নাই।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: