টুইটাৰত ভাইৰেল হোৱা এখন ফটো, ফটোখনত থকা নাহৰফুটুকীটো বিচাৰি উলিয়াব পাৰিবনে আপুনি?

বহু লোকে এই ফটোখনক লৈ মন্তব্য কৰিছে। বিভিন্নজনে নাহৰফুটুকীটোৰ স্থান দেখুৱাই দিয়াৰো চেষ্টা কৰিছে। আপুনিও চেষ্টা কৰি চাওক, বিচাৰি উলিয়াব পাৰে নেকি নাহৰফুটুকীটো।

News18-Assam
Updated:October 1, 2019, 1:14 PM IST
টুইটাৰত ভাইৰেল হোৱা এখন ফটো, ফটোখনত থকা নাহৰফুটুকীটো বিচাৰি উলিয়াব পাৰিবনে আপুনি?
বহু লোকে এই ফটোখনক লৈ মন্তব্য কৰিছে। বিভিন্নজনে নাহৰফুটুকীটোৰ স্থান দেখুৱাই দিয়াৰো চেষ্টা কৰিছে। আপুনিও চেষ্টা কৰি চাওক, বিচাৰি উলিয়াব পাৰে নেকি নাহৰফুটুকীটো।
News18-Assam
Updated: October 1, 2019, 1:14 PM IST
ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হোৱা এখন ফটো। ফটোখনত আছে এটা নাহৰফুটুকী। এই নাহৰফুটুকীটো বিচাৰি উলিয়াবলৈ প্ৰত্যাহ্বান জনোৱা হৈছে। এই ফটোখন ভাইৰেল হৈ পৰিছে টুইটাৰত। বেলা লেক নামৰ ব্যৱহাৰকাৰীজনে টুইটাৰত শ্বেয়াৰ কৰা এই ফটোখনৰ কেপচনত লিখিছে – ‘কোনোৱে মোলৈ এই ফটোখন পঠিয়াইছে আৰু ইয়াত থকা নাহৰফুটুকীটো বিচাৰি উলিয়াবলৈ কৈছে। মই ভাবিছিলো এয়া এক ধেমালি আছিল... যেতিয়ালৈকে নাহৰফুটুকীটো বিচাৰি পোৱা নাছিলো। আপুনি বিচাৰি উলিয়াব পাৰিবনে?

প্ৰথম দৃষ্টিত, ফটোখন এক ধেমালিৰ দৰেই লাগিছিল। তাত কোনো নাহৰফুটুকী নাছিল বুলি ধাৰণা হৈছিল। কিন্তু সুক্ষ্মভাৱে প্ৰত্যক্ষ কৰাত নাহৰফুটুকীটো প্ৰত্যক্ষ কৰিবলৈ সক্ষম হৈছিলো। আৰু লাহে লাহে নাহৰফুটুকীটোৰ দেহৰ লগতে ভৰিও দেখা গ’ল।


বহু লোকে এই ফটোখনক লৈ মন্তব্য কৰিছে। বিভিন্নজনে নাহৰফুটুকীটোৰ স্থান দেখুৱাই দিয়াৰো চেষ্টা কৰিছে। আপুনিও চেষ্টা কৰি চাওক, বিচাৰি উলিয়াব পাৰে নেকি নাহৰফুটুকীটো।

NEWS18 অসম সকলো খবৰ সকলোতকৈ আগত। প্ৰতি মুহূৰ্তৰ খবৰ পাবলৈ YouTube Facebook আৰু Twitter ত আমাক ফল’ কৰক।
আৰু চাওক পৰৱৰ্তী বাতৰি