• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • স্বামীৰ সৈতে অন্তৰংগ মুহূৰ্ত ম’বাইলত ৰেকৰ্ড কৰি আছিল মহিলাই, ভুলতে আৰম্ভ হ’ল ফেচবুক লাইভ! পিতৃয়ে দেখিলে Video

স্বামীৰ সৈতে অন্তৰংগ মুহূৰ্ত ম’বাইলত ৰেকৰ্ড কৰি আছিল মহিলাই, ভুলতে আৰম্ভ হ’ল ফেচবুক লাইভ! পিতৃয়ে দেখিলে Video

  • Share this:
বহুতো দম্পতীয়ে তেওঁলোকৰ ব্যক্তিগত মুহূৰ্তবোৰ ৰেকৰ্ড কৰিব বিচাৰে (Recording Private Moment on Camera)। তেওঁলোকে দাবী কৰে যে এনে কৰিলে তেওঁলোকৰ মাজত প্ৰেম বৃদ্ধি হয় আৰু তেওঁলোক অধিক ৰোমান্টিক হৈ পৰে, কিন্তু কেতিয়াবা ব্যক্তিগত মুহূৰ্তবোৰ ৰেকৰ্ডিং কৰা (Couple Recorded Romantic Moments on Camera) বহুতৰ বাবে সীমা চেৰাই অস্বস্তিকৰ হ'ব পাৰে। শেহতীয়াকৈ এগৰাকী মহিলাই সামাজিক মাধ্যমত এনে এটা অভিজ্ঞতা ভাগ বতৰা কৰি সকলোকে হতবাক কৰিছিল।

দ্য চান ৱেবছাইটৰ বাতৰি অনুসৰি, টিকটক ব্যৱহাৰকাৰী @rroberson16 শেহতীয়াকৈ এটা ঘটনাৰ ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছিল যিটো এসময়ত তাই আৰু তাইৰ স্বামীৰ সৈতে ঘটিছিল যিয়ে তাইক অত্যন্ত লাজত পেলাইছিল। মহিলাগৰাকীয়ে কৈছিল যে যোৱা বছৰ তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ অন্তৰংগ মুহূৰ্তটো কেমেৰাত বন্দী কৰিব বিচাৰিছিল যেতিয়া হঠাতে লাইভ (Couple Start Facebook Live by Mistake During Romance) আৰম্ভ হৈছিল। এই লাইভটো মহিলাগৰাকীৰ দেউতাককে ধৰি বহুতে চাইছিল (Father Saw Daughter's Romance on Facebook)

মহিলাগৰাকীয়ে বৰ্ণনা কৰিছিল কেনেকৈ লাইভ ভিডিঅ'টো ফেচবুকত আৰম্ভ হৈছিল আৰু প্ৰায় ৪৬ জন লোকে ভিডিঅ'টো চাইছিল। তেওঁলোকৰ মাজৰ এজন আছিল তেওঁৰ দেউতাকো। এটা শিশুৰ মাতৃয়ে ভিডিঅ'টোত কৈছিল যে তাইৰ এজন বন্ধুৱে লগে লগে তেওঁলোকক এই বিষয়ে জানিবলৈ মাতিছিল তেতিয়াহে তেওঁলোকে ভিডিঅ'টো বন্ধ কৰি দিছিল। যেতিয়া তাই লক্ষ্য কৰিলে যে দেউতাকেও ভিডিঅ'টো চাইছে, মহিলাগৰাকীয়ে এসপ্তাহ ধৰি লাজত কান্দিছিল।

মানুহে ধেমেলীয়া মন্তব্য কৰে পোষ্টটোত
কিন্তু মহিলাগৰাকীৰ স্বামীয়ে যথেষ্ট সমৰ্থন কৰিছিল আৰু ঘটনাটোৰ এবছৰ পিছত, তেওঁ এতিয়াও ইয়াক এটা উপহাস কৰিবলগীয়া ঘটনা হিচাপে ধৰিবলৈ লৈছে। মহিলাগৰাকীৰ এই অভিজ্ঞতা শুনি বিভিন্নজনে নিজৰ প্ৰতিক্ৰিয়া দিয়ে। বহুতৰ মতে তেওঁলোকে ভয় খাইছে! একাংশই কৈছিল যে এইবোৰ আলোচনা হ’ব লাগে যাতে আমি সতৰ্ক হৈ থাকিম। আন এজন ব্যক্তিয়ে কৌতুক কৰি কৈছিল যে যদি মোৰ সৈতে এনে হ'লহেঁতেন, মোৰ আত্মাই একে সময়তে মোৰ শৰীৰ এৰি দিলেহেঁতেন।

Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
First published: