• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • Dating With Stranger: অচিনাকী লোকৰ পৰা সাৱধান ! ডেটিঙৰ বাবে ঘৰলৈ অহা মহিলাক অকলে এৰি পলাই গ'ল প্ৰেমিক ...

Dating With Stranger: অচিনাকী লোকৰ পৰা সাৱধান ! ডেটিঙৰ বাবে ঘৰলৈ অহা মহিলাক অকলে এৰি পলাই গ'ল প্ৰেমিক ...

আমেৰিকাৰ এগৰাকী মহিলা এজন অজ্ঞাত ব্যক্তিৰ সৈতে ডেটিং কৰিছিল, কিন্তু তেওঁৰ অভিজ্ঞতা (American Woman Dating Experience) আচৰিত আছিল।

আমেৰিকাৰ এগৰাকী মহিলা এজন অজ্ঞাত ব্যক্তিৰ সৈতে ডেটিং কৰিছিল, কিন্তু তেওঁৰ অভিজ্ঞতা (American Woman Dating Experience) আচৰিত আছিল।

আমেৰিকাৰ এগৰাকী মহিলা এজন অজ্ঞাত ব্যক্তিৰ সৈতে ডেটিং কৰিছিল, কিন্তু তেওঁৰ অভিজ্ঞতা (American Woman Dating Experience) আচৰিত আছিল।

  • Share this:
আজিকালি ডেটিং অতি সচৰাচৰ হৈ পৰিছে। মানুহে সামাজিক মাধ্যমৰ জৰিয়তে বা আন ডেটিং ৱেবছাইটৰ (Dating Websites) জৰিয়তে ইজনে সিজনৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰে, কিন্তু কেতিয়াবা মানুহে ইজনে সিজনক ভালদৰে বুজি নাপায় কেৱল তেওঁলোক প্ৰায় সংযোজিত হোৱাৰ বাবে। কেতিয়াবা অনলাইন ডেটিং (Online Dating)ৰ বাবে মানুহে অজান লোকৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰে। শেহতীয়াকৈ, আমেৰিকাৰ এগৰাকী মহিলাও তেনে কৰিছিল। তেওঁ এজন অজ্ঞাত ব্যক্তিৰ সৈতে ডেটিং কৰিছিল, কিন্তু তেওঁৰ অভিজ্ঞতা (American Woman Dating Experience) আচৰিত আছিল।

মিৰ'ৰ ৱেবছাইটৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি চিডনী জৰ্ডানে (Cydney Jordan) অলপতে টিকটক একাউণ্টত এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে @cydneyjordan য'ত তেওঁ ২০১৯ চনৰ এটা ডেটিং অভিজ্ঞতা শ্বেয়াৰ কৰিছে যাৰ বিষয়ে সকলোৱে জানি আচৰিত হৈছে। চিডনীয়ে কৈছে যে তেওঁ এটা অনলাইন ডেটিং এপত এজন মানুহক লগ পাইছিল আৰু দুয়োয়ে কেতিয়াবা লগ পোৱা আৰম্ভ কৰিছিল। অৱশ্যে, তেওঁ ব্যক্তিজনৰ বিষয়ে বেছি নাজানিছিল (Dating With Stranger)।

মহিলাগৰাকীক নিজৰ ঘৰত অকলে এৰি লোকজন পলাই যায়
চিডনীয়ে কৈছে যে দুয়ো এদিন ৰাতিৰ আহাৰৰ বাবে ৰেষ্টুৰেণ্টলৈ গৈছিল য'ত মানুহজনে খুব আচৰিত আচৰণ কৰিছিল। তেওঁক যথেষ্ট বিচলিত দেখা গৈছিল আৰু তেওঁৰ ভিতৰত খৰধৰ আছিল। ৰাতিৰ আহাৰৰ পিছত দুয়ো তেওঁৰ ফ্লেটলৈ আহিছিল। আনকি যেতিয়া তেওঁ তেওঁৰ ঘৰলৈ গৈছিল, তেওঁ যথেষ্ট চিন্তিত যেন লাগিছিল। চিডনীয়ে কৈছিল যে তেওঁ ৰোমান্টিক পৰিৱেশৰ সৃষ্টি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল কিন্তু মানুহজন ইয়াত আগ্ৰহী নাছিল। গতিকে চিডনী অকলে শোৱনি কোঠালৈ গৈছিল আৰু টোপনি গৈছিল। যেতিয়া তেওঁ ৩-৪ বজাত সাৰ পাইছিল, তেওঁ ঘৰত মানুহজনক বিচাৰি নাপালে।

পাকঘৰত চিঠি পৰি থকা দেখি মহিলাগৰাকী স্তম্ভিত হৈ পৰিল
চিডনীয়ে ভাবিছিল যে তেওঁ হয়তো বাথৰুম বা বাৰান্দাত থাকিব পাৰে, কিন্তু যেতিয়া তেওঁ গোটেই ঘৰটো বিচাৰিছিল আৰু কতো পোৱা নাছিল, তেওঁ তেওঁক মাতিছিল। মানুহজনৰ নম্বৰটো উপলব্ধ নাছিল সেয়েহে তেওঁ মেচেজ কৰিছিল কিন্তু সেইটোও ডেলিভাৰ হোৱা নাছিল। হঠাতে চিডনীয়ে গ্ৰোচাৰী কাউণ্টাৰত এটা টোকা পালে য'ত কোৱা হৈছিল, "মই বিবাহিত। মোৰ পত্নী চিকিৎসালয়ৰ কোঠাত আছে আৰু আমাৰ কেঁচুৱাটো জন্ম দিবলৈ গৈ আছে সেয়েহে মই পিটছবাৰ্গলৈ গৈ আছো।"

Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese

আন মহিলাসকলকো সতৰ্ক কৰিছে
চিডনীয়ে ভিডিঅ'টোত আন মহিলাসকলক সতৰ্ক কৰি দিছিল যে অচিনাকী লোকসকলক অনলাইনত লগ পোৱাৰ পিছত, তেওঁলোকে প্ৰথমে তেওঁলোকৰ বিষয়ে সকলো জানিব লাগে। তেতিয়াহে আমি আগবাঢ়িব লাগে।
Published by:Kokil Sarma
First published: