• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • শিক্ষাৰ্থীয়ে স্কুলৰ বাথৰুমত দেৱালৰ পিছফালে দেখিলে গোপন সুৰংগ ! ভিতৰলৈ যোৱাৰ লগে লগে কি হ'ল ?

শিক্ষাৰ্থীয়ে স্কুলৰ বাথৰুমত দেৱালৰ পিছফালে দেখিলে গোপন সুৰংগ ! ভিতৰলৈ যোৱাৰ লগে লগে কি হ'ল ?

Photo- TikTok/sr.kingeduar

Photo- TikTok/sr.kingeduar

এটা শিশুৰ ক্ষেত্ৰ এক আচৰিত ঘটনা ঘটিছিল যেতিয়া সি স্কুলৰ বাথৰুমত কিবা এটা দেখিছিল, (Student saw secret room in toilet) যাৰ ফলত সি জ্ঞান হেৰুৱাইছিল।

  • Share this:
প্ৰতিটো শিশুৱে স্কুলত পঢ়াতকৈ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে অধিক আনন্দ কৰিবলৈ যায়। যিসকলে স্কুল এৰিছে তেওঁলোকে সদায় বিদ্যালয়ৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বহুতো আমোদজনক বস্তু হেৰুৱায়। কিন্তু বিদ্যালয়ৰ ধেমালিয়ে কেতিয়াবা এনেকুৱা এটা দৃষ্টি লয় যিয়ে যিকোনো লোকক আচৰিত কৰিব পাৰে। অলপতে এটা শিশুৰ ক্ষেত্ৰতো একেই ঘটনা ঘটিছিল যেতিয়া সি স্কুলৰ বাথৰুমত কিবা এটা দেখিছিল (Student saw secret room in toilet) যাৰ ফলত সি জ্ঞান হেৰুৱাইছিল।

Latest News in Assamese

ডেইলী ষ্টাৰৰ মতে, হণ্ডুৰাছ (Honduras News)ৰ এজন শিক্ষাৰ্থী Eduardo Melendez শেহতীয়াকৈ টিকটকত এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে যিটো মাত্ৰ ৪ দিনত ২৫ বিলিয়নৰো অধিক লোকে চোৱা হৈছে। ভিডিঅ'টোত ছাত্ৰজনে তেওঁৰ বাথৰুমত প্ৰৱেশ কৰে (Secret room in school toilet) আৰু কুমোডৰ কাষত এটা কিউবিকল দেখুৱায়। শিশুটোৱে লক্ষ্য কৰিছিল যে কংক্ৰিটটো দেৱালত পৰি আছিল আৰু এখন সৰু দুৱাৰ খোলা আছিল।



শিশুটোৱে দুৱাৰখন খোলাৰ লগে লগে, তাৰ ভিতৰত এটা টোকা লিখা হৈছিল, যিটোৱে তেওঁক হতবাক কৰি দিছিল। কাগজৰ টুকুৰাটো 'এণ্টাৰ'ত লিখা হৈছিল। সৰু দুৱাৰখনেৰে ভিতৰত যোৱাৰ লগে লগে শিশুটোৱে জ্ঞান হেৰুৱালে কিয়নো ইয়াত এটা খালী সুৰংগ আছিল যিটো সম্পূৰ্ণ আন্ধাৰ আছিল। শিশুটোৱে সুৰংগটো (secret tunnel in bathroom) দেখি আচৰিত হৈছিল।

News in Assamese

মানুহে সামাজিক মাধ্যমতো প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে। বহুলোকে কৈছে যে এইটো সম্ভৱ যে প্ৰথমতে এখন কাৰাগাৰ আছে য'ত এখন বিদ্যালয় আছে আৰু কোনোবাই কাৰাগাৰৰ পৰা পলাই যাবলৈ সেই সুৰংগটো নিৰ্মাণ কৰিছে। এজন ব্যক্তিয়ে ধেমেলীয়াকৈ লিখিছিল যে বিদ্যালয়খন নিজেই এখন কাৰাগাৰ আৰু সুৰংগটো শিশুসকলে পলাই যাবলৈ নিৰ্মাণ কৰা হ'ব পাৰে। ভিডিঅ'টোৰ শেষ অংশত, সুৰংগটোৰ ভিতৰৰ দৃশ্য যথেষ্ট দৰ্শনীয় আছিল। তেওঁৰ ভিতৰত একো দৃশ্যমান হোৱা নাছিল, কিন্তু ছ'চিয়েল মিডিয়া ব্যৱহাৰকাৰীসকলে কিবা ভয়ানক পাইছিল। কোনোবাই লিখিছিল যে এণ্টাৰ চাইনত কোনোবাই হাত লক্ষ্য কৰিছে? আনহাতে আন এজন ব্যক্তিয়ে লিখিছিল যে প্ৰৱেশ চিহ্নৰ তলত এখন হাত আছিল।

World News In Assamese 
Published by:Kokil Sarma
First published: