• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • Online Shopping: ধুনীয়া চকী এখন অনলাইনত অৰ্ডাৰ কৰিছিল মহিলাগৰাকীয়ে ! বিনিময়ত যিহে পালে, তেওঁ হাঁহিবই নে কান্দিব ...

Online Shopping: ধুনীয়া চকী এখন অনলাইনত অৰ্ডাৰ কৰিছিল মহিলাগৰাকীয়ে ! বিনিময়ত যিহে পালে, তেওঁ হাঁহিবই নে কান্দিব ...

American woman order chair online- তেওঁ এখন চকী অৰ্ডাৰ দিছিল কিন্তু তেওঁ তেওঁৰ ওচৰলৈ অহাৰ লগে লগে, তেওঁ আচৰিত হৈ পৰিছিল। ভিডিঅ'টোত মেৰীয়ে দেখুৱাইছিল যে চকীখন পুতলাসদৃশ আছিল আৰু ইয়াৰ আকাৰ মাত্ৰ এখন হাতৰ সমান আছিল।

American woman order chair online- তেওঁ এখন চকী অৰ্ডাৰ দিছিল কিন্তু তেওঁ তেওঁৰ ওচৰলৈ অহাৰ লগে লগে, তেওঁ আচৰিত হৈ পৰিছিল। ভিডিঅ'টোত মেৰীয়ে দেখুৱাইছিল যে চকীখন পুতলাসদৃশ আছিল আৰু ইয়াৰ আকাৰ মাত্ৰ এখন হাতৰ সমান আছিল।

American woman order chair online- তেওঁ এখন চকী অৰ্ডাৰ দিছিল কিন্তু তেওঁ তেওঁৰ ওচৰলৈ অহাৰ লগে লগে, তেওঁ আচৰিত হৈ পৰিছিল। ভিডিঅ'টোত মেৰীয়ে দেখুৱাইছিল যে চকীখন পুতলাসদৃশ আছিল আৰু ইয়াৰ আকাৰ মাত্ৰ এখন হাতৰ সমান আছিল।

  • Share this:
American woman order chair online- Online Shoppingত, কোম্পানীয়ে বহুবাৰ ভুল সামগ্ৰী বিতৰণ কৰে। যদি আপুনি কয় যে অনলাইন ক্ৰয় কৰা ১০ জন লোকৰ ভিতৰত ৬ জনৰ এই অভিজ্ঞতা আছে, এইটো সম্ভৱতঃ ভুল নহ'ব। মানুহে প্ৰায়ে অভিযোগ কৰিছিল যে তেওঁলোকে প্ৰকৃততে অনলাইন বজাৰৰ অভিজ্ঞতাত অৰ্ডাৰ কৰা সামগ্ৰীবোৰ প্ৰাপ্ত কৰা নাছিল। এগৰাকী আমেৰিকান মহিলাৰ ক্ষেত্ৰতো একেই ঘটনা ঘটিছিল। আমেৰিকান মহিলাগৰাকীয়ে অনলাইন অৰ্ডাৰ কৰিছিল চকী। চকী পালে, কিন্তু পালে আজৱ চকী।

মিৰ'ৰ ৱেবছাইটত দিয়া এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, মাৰিয়াম (Mariam) নামৰ এগৰাকী মহিলাই টিকটকত এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰি বৰ্ণনা কৰিছে যে কেনেকৈ তেওঁৰ অনলাইন বজাৰৰ বেয়া অভিজ্ঞতা হৈছিল। এবাৰ এটা ৱেবছাইটত বস্তুবোৰ চাই আছিল যেতিয়া তেওঁৰ চকু এখন অতি ধুনীয়া চকীলৈ গৈছিল। চকীখন দেখি তেওঁলোকে লগে লগে ইয়াক কিনিবলৈ মন গ'ল।



অৰ্ডাৰত পুতলা চকী পাইছিল
তেওঁ এখন চকী অৰ্ডাৰ দিছিল কিন্তু তেওঁ তেওঁৰ ওচৰলৈ অহাৰ লগে লগে, তেওঁ আচৰিত হৈ পৰিছিল। ভিডিঅ'টোত মেৰীয়ে দেখুৱাইছিল যে চকীখন পুতলাসদৃশ আছিল আৰু ইয়াৰ আকাৰ মাত্ৰ এখন হাতৰ সমান আছিল। নিউয়ৰ্কৰ মেৰীয়ে কৈছিল যে ইয়াৰ বাবেই তেওঁ অনলাইন ক্ৰয় নকৰে কিয়নো তেওঁ কেতিয়াও সামগ্ৰীবোৰ বিশ্বাস নকৰে। তেওঁ তেওঁৰ দৰ্শকসকলক কৈছিল যে যেতিয়াই তেওঁ সামগ্ৰী কিনিছিল, সদায়ে কিবা কিনিব যি ঘূৰাই দিব পাৰি।

মানুহে পোষ্টটোত প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছিল।
সামাজিক মাধ্যমত মানুহে মন্তব্য কৰিছিল আৰু আচৰিত হৈছিল আৰু তেওঁলোকৰ প্ৰতিক্ৰিয়া একেলগে দিছিল। এজনে সুধিছিল যে মহিলাগৰাকীয়ে কিমান টকা খৰচ কৰিছিল আৰু টকা ঘূৰাই দিয়া হৈছিল নে নাই সেই বিষয়ে প্ৰশ্ন উত্থাপিত হয়। আনহাতে আনজনে কৈছিল যে এই কাৰণে তেওঁ অনলাইন বজাৰক বিশ্বাস নকৰে। এজনে কৈছিল যে তেওঁ সেইটো একেবাৰে আশা কৰা নাছিল। বহুলোকে এইটো বিশ্বাস নকৰে। এজন ব্যক্তিয়ে কৈছিল যে এখন ডাঙৰ চকী আৰু পুতলা চকী এখনৰ মূল্যৰ মাজত পাৰ্থক্য থাকিব। গতিকে, মহিলাগৰাকীয়ে কিয় দামৰ পৰা বুজি পোৱা নাছিল যে তেওঁ কোনখন চকী অৰ্ডাৰ দি আছিল? এনে প্ৰশ্ন কৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: