உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • Video Call Romance: Boyfriendৰ সৈতে Video Callৰ জৰিয়তে Romance কৰি আছিল এগৰাকী যুৱতীয়ে ! হঠাতে এনে ঘটনা ঘটিল যে তেওঁ চিকিৎসালয়লৈ যাব লগা হ'ল ...

    Video Call Romance: Boyfriendৰ সৈতে Video Callৰ জৰিয়তে Romance কৰি আছিল এগৰাকী যুৱতীয়ে ! হঠাতে এনে ঘটনা ঘটিল যে তেওঁ চিকিৎসালয়লৈ যাব লগা হ'ল ...

    Photo-Instagram/@rosieesunshine

    Photo-Instagram/@rosieesunshine

    দম্পতীসকলে প্ৰায়ে ভিডিঅ' কলত ৰোমাঞ্চ (Video Call Romance) আৰম্ভ কৰে, কিন্তু আজিকালি ইংলেণ্ডৰ এগৰাকী যুৱতী বাতৰিত আছে কিয়নো Video Callত ৰোমাঞ্চৰ সময়ত তেওঁৰ অসুবিধা (England Woman online Romance went wrong) এনেদৰে বৃদ্ধি পাইছিল যে তেওঁ চিকিৎসালয়লৈ যাব লগা হৈছিল।

    • Share this:
    আপুনি হয়তো সামাজিক মাধ্যমত বহুতো মিম দেখিছে যিয়ে দেখুৱায় যে প্ৰেমিক যুগলৰ বাবে Lockdown কিমান কঠিন কাৰণ তেওঁলোকে ইজনে সিজনক লগ কৰিব নোৱাৰে। এনে পৰিস্থিতিত, ওচৰত থাকিবলৈ Video Call হৈছে একমাত্ৰ বিকল্প। দম্পতীসকলে প্ৰায়ে ভিডিঅ' কলত ৰোমাঞ্চ (Video Call Romance) আৰম্ভ কৰে, কিন্তু আজিকালি ইংলেণ্ডৰ এগৰাকী যুৱতী বাতৰিত আছে কিয়নো Video Callত ৰোমাঞ্চৰ সময়ত তেওঁৰ অসুবিধা (England Woman online Romance went wrong) এনেদৰে বৃদ্ধি পাইছিল যে তেওঁ চিকিৎসালয়লৈ যাব লগা হৈছিল।

    চেন্ট্ৰেল লণ্ডনৰ ২১ বছৰীয়া ৰোজি চানচাইনৰ সৈতে ৰোমাঞ্চৰ সময়ত, কিবা এটা ঘটিছিল যি তেওঁৰ দুখ বৃদ্ধি কৰিছিল। ডেইলী ষ্টাৰে প্ৰতিবেদন দিছে যে ৰোজিয়ে তেওঁৰ দীঘলীয়া দূৰত্বৰ প্ৰেমিকৰ সৈতে এটা ভিডিঅ' কলত কথা পাতি আছিল। যেতিয়া ৰোমাঞ্চকৰ হ'বলৈ আৰম্ভ কৰিছিল আৰু দুয়োজনে ভিডিঅ' কলত ৰোমান্টিক মুহূৰ্তবোৰ ভাগ বতৰা কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল।ৰোজিয়ে শিহৰণ বৃদ্ধি কৰিবলৈ এটা Adult Toy ব্যৱহাৰ কৰিছিল, কিন্তু সেইটো তেওঁৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ ভুল আছিল।

    প্ৰতিবেদন অনুসৰি, ৰোজিয়ে Adult Toy ব্যৱহাৰ কৰি সময়তে ই শৰীৰৰ ভিতৰলৈ গৈছিল (Adult Toy Stuck inside anus)। বহুত চেষ্টা কৰা স্বত্বেও, যেতিয়া তেওঁ আঁতৰাবলৈ অক্ষম হৈছিল,ফ্লেট সঙ্গীৰ সৈতে চিকিৎসালয়লৈ যাব লগা হৈছিল। ৰোজিৰ মতে, এইটো তেওঁৰ বাবে এক অতি লজ্জাজনক অভিজ্ঞতা আছিল। যেতিয়া চিকিৎসকে এক্স-ৰে কৰিছিল, তেওঁলোকে শৰীৰৰ ভিতৰত ১০ চেণ্টিমিটাৰ দীঘল আৰু ৪ চেমি বহল এটা চিলিকন টয় পাইছিল, যি তেওঁলোকক স্তম্ভিত কৰিছিল। প্ৰতিবেদনঅনুসৰি, চিকিৎসকসকলে অস্ত্ৰোপচাৰ অবিহনে হাতেৰে শৰীৰৰ পৰা আঁতৰাই আনিছিল।

    মহিলাৰ আভ্যন্তৰীণ অঙ্গ আঘাতপ্ৰাপ্ত হ'ব পাৰে
    ৰোজিয়ে কৈছিল যে তেওঁ আৰু প্ৰেমিকে ঘটনাটো দেখাৰ লগে লগে দুয়ো ভয় খাইছিল। যুৱতীগৰাকীয়ে ঘৰুৱা সঁজুলিৰ পৰা উলিয়াই আনিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল কিন্তু পৰিস্থিতিৰ অৱনতি হোৱা যেন লাগিলে তেওঁৰ বন্ধুৰ সৈতে চিকিৎসালয়লৈ দৌৰি যাব লগা হৈছিল। চিকিৎসকসকলে কৈছিল যে যদি সময়মতে এয়া আঁতৰ কৰা নহয় তেন্তে মহিলাগৰাকীৰ আভ্যন্তৰীণ অঙ্গ বেয়াকৈ আঘাতপ্ৰাপ্ত হ'ব পাৰে।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Kokil Sarma
    First published: