• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • প্ৰথমবাৰৰ বাবে Waxing কৰিবলৈ গৈছিল এগৰাকী ১৭ বছৰীয়া ছোৱালী, পাৰ্লাৰত থকা মহিলাই তেওঁলৈ চাই প্ৰকাশ কৰিছিল আচৰিত ৰহস্যটো ...

প্ৰথমবাৰৰ বাবে Waxing কৰিবলৈ গৈছিল এগৰাকী ১৭ বছৰীয়া ছোৱালী, পাৰ্লাৰত থকা মহিলাই তেওঁলৈ চাই প্ৰকাশ কৰিছিল আচৰিত ৰহস্যটো ...

শেহতীয়াকৈ, এগৰাকী অষ্ট্ৰেলিয়ান মহিলাই (Australian found she was pregnant while doing bikini waxing) প্ৰথমবাৰৰ বাবে ছচিয়েল মিডিয়াত তেওঁৰ ৱেক্সিং অভিজ্ঞতা ভাগ বতৰা কৰিছিল।

শেহতীয়াকৈ, এগৰাকী অষ্ট্ৰেলিয়ান মহিলাই (Australian found she was pregnant while doing bikini waxing) প্ৰথমবাৰৰ বাবে ছচিয়েল মিডিয়াত তেওঁৰ ৱেক্সিং অভিজ্ঞতা ভাগ বতৰা কৰিছিল।

শেহতীয়াকৈ, এগৰাকী অষ্ট্ৰেলিয়ান মহিলাই (Australian found she was pregnant while doing bikini waxing) প্ৰথমবাৰৰ বাবে ছচিয়েল মিডিয়াত তেওঁৰ ৱেক্সিং অভিজ্ঞতা ভাগ বতৰা কৰিছিল।

  • Share this:
ৱেক্সিং চাৰ্জৰ (Waxing charge) অৰ্থ হৈছে ৱেক্স ব্যৱহাৰ কৰি শৰীৰৰ নোম আঁতৰ কৰা। এইটো একেবাৰে সহজ প্ৰক্ৰিয়া নহয়। শেহতীয়াকৈ, এগৰাকী অষ্ট্ৰেলিয়ান মহিলাই (Australian found she was pregnant while doing bikini waxing) প্ৰথমবাৰৰ বাবে ছচিয়েল মিডিয়াত তেওঁৰ ৱেক্সিং অভিজ্ঞতা ভাগ বতৰা কৰিছিল। কিন্তু আটাইতকৈ আশ্চৰ্যজনক কথাটো হ'ল যে তেওঁক প্ৰথমবাৰৰ বাবে ৱেক্সিং কৰা মহিলাগৰাকীয়ে তেওঁক এনে এক আচৰিত কথা কৈছিল যিয়ে তেওঁৰ জীৱন সলনি কৰি দিছিল।

দ্য চান ৱেবছাইটৰ মতে, লৌৰা নামৰ এগৰাকী মহিলাই অলপতে তেওঁৰ টিকটক একাউণ্ট ক্ৰিম্পিটোজত এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছিল য'ত তেওঁ বৰ্ণনা কৰিছিল যে কেনেদৰে তেওঁৰ ব্ৰাজিলিয়ান বিকিনি ৱেক্সিংৰ প্ৰথম অভিজ্ঞতা (First experience of Brazilian bikini waxing) তেওঁৰ বাবে অত্যন্ত আচৰিত হৈ পৰিছিল। লৌৰাই কৈছিল যে তেওঁ প্ৰথমবাৰ ১৭ বছৰ বয়সত ব্ৰাজিলিয়ান ৱেক্স কৰিবলৈ পাৰ্লাৰলৈ গৈছিল।

ৱেক্সিং কৰি থকা মহিলাগৰাকীয়ে গৰ্ভধাৰণৰ সন্দেহ কৰে
যেতিয়া মহিলাগৰাকীয়ে ৱেক্সিং আৰম্ভ কৰিছিল, তেওঁ গণনা কৰিব নোৱাৰা বিষ অনুভৱ কৰিছিল। তেওঁ শৰীৰত যথেষ্ট গৰম অনুভৱ কৰিছিল আৰু  নিৰন্তৰ কান্দি আছিল। পাৰ্লাৰত থকা মহিলাগৰাকীয়ে তেওঁক বাৰে বাৰে বুজাবলৈ চেষ্টা কৰি আছিল যে ৱেক্স সিমান গৰম নহয় যিমান তেওঁ প্ৰতিক্ৰিয়া কৰি আছে। কিন্তু লৌৰাই অত্যন্ত গৰম অনুভৱ কৰিছিল। তেতিয়া মহিলাগৰাকীয়ে লৌৰাৰ ফালে চাই সুধিলে যে তেওঁ গৰ্ভৱতী নেকি। পাৰ্লাৰমহিলাগৰাকীৰ পৰা এনে কথা শুনি তেওঁ স্তম্ভিত হৈ গৈছিল তেওঁ লগে লগে এইটো অস্বীকাৰ কৰিলে। পাৰ্লাৰৰ মহিলাগৰাকীয়ে কৈছিল যে ৱেক্সটোৱে তেওঁক অত্যাধিক গৰম অনুভৱ কৰাইছে, যাৰ অৰ্থ হৈছে যে শৰীৰ দুৰ্বল, সেয়েহে তেওঁ গৰ্ভধাৰণৰ অনুমান কৰিছিল।

মহিলাগৰাকীৰ অভিজ্ঞতাৰ প্ৰতি মানুহে প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰে।
লৌৰাই কৈছিল যে তেওঁ অন্তিম সময়ৰ তাৰিখবোৰ মনত ৰাখিছিল আৰু লক্ষ্য কৰিছিল যে তেওঁ ঋতুস্ৰাৱটো হেৰুৱাইছে। যেতিয়া পিছত নিজকে পৰীক্ষা কৰাইছিল, তেওঁ গৰ্ভৱতী হৈ পৰিছিল। লৌৰাই আচৰিত হৈছিল যে পাৰ্লাৰৰ মহিলাগৰাকীয়ে কেৱল শৰীৰটো চাই কেনেকৈ এই বিষয়ে জানিব পাৰিলে।
Published by:Kokil Sarma
First published: