• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • Twitterৰ নতুন ছিষ্টেম YouTubeতকৈ ভাল হ'ব, ৪২ মিনিটৰ ভিডিঅ' আপলোড কৰিব পাৰিব, উপাৰ্জনো কৰিব পাৰিব ...

Twitterৰ নতুন ছিষ্টেম YouTubeতকৈ ভাল হ'ব, ৪২ মিনিটৰ ভিডিঅ' আপলোড কৰিব পাৰিব, উপাৰ্জনো কৰিব পাৰিব ...

ইউটিউবৰ দৰে, ব্যৱহাৰকাৰীসকলে টুইটাৰত সমল পোষ্ট কৰি উপাৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। মাইক্ৰ'ব্লগিং সেৱাৰ মুৰব্বীয়ে ইংগিত দিছে যে টুইটাৰত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে সকলো ধৰণৰ সমলৰ পৰা ধন উপাৰ্জন কৰিব।

ইউটিউবৰ দৰে, ব্যৱহাৰকাৰীসকলে টুইটাৰত সমল পোষ্ট কৰি উপাৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। মাইক্ৰ'ব্লগিং সেৱাৰ মুৰব্বীয়ে ইংগিত দিছে যে টুইটাৰত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে সকলো ধৰণৰ সমলৰ পৰা ধন উপাৰ্জন কৰিব।

ইউটিউবৰ দৰে, ব্যৱহাৰকাৰীসকলে টুইটাৰত সমল পোষ্ট কৰি উপাৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। মাইক্ৰ'ব্লগিং সেৱাৰ মুৰব্বীয়ে ইংগিত দিছে যে টুইটাৰত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে সকলো ধৰণৰ সমলৰ পৰা ধন উপাৰ্জন কৰিব।

  • Share this:
বিশ্বৰ আটাইতকৈ ধনী ব্যক্তি এলন মাস্কৰ দ্বাৰা ছ'চিয়েল মিডিয়া প্লেটফৰ্ম টুইটাৰ অধিগ্ৰহণ কৰাৰ পিছত, প্ৰতিদিনে কিবা নতুন ঘটনা ঘটিছে। এইবাৰ টুইটাৰ ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ বাবে এটা ভাল খবৰ আছে। আপুনি সোনকালেই এই সামাজিক মাধ্যমৰ মঞ্চত ইউটিউবৰ দৰে দীঘলীয়া ভিডিঅ' চাব পাৰে। বৰ্তমান, টুইটাৰত দীঘলীয়া ভিডিঅ' আপলোড কৰাৰ কোনো সুবিধা নাই। আপুনি এই মুহূৰ্তত ইয়াৰ ওপৰত সৰ্বাধিক ১৪০ ছেকেণ্ডৰ ভিডিঅ' চাব পাৰে।

ইউটিউবৰ দৰে, ব্যৱহাৰকাৰীসকলে টুইটাৰত সমল পোষ্ট কৰি উপাৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। মাইক্ৰ'ব্লগিং সেৱাৰ মুৰব্বীয়ে ইংগিত দিছে যে টুইটাৰত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে সকলো ধৰণৰ সমলৰ পৰা ধন উপাৰ্জন কৰিব। তেওঁৰ মতে, টুইটাৰৰ মুদ্ৰাকৰণ প্ৰণালী ইউটিউবতকৈ ভাল হ'ব, অৰ্থাৎ এতিয়া ব্যৱহাৰকাৰীসকলে ইউটিউবতকৈ টুইটাৰত অধিক ধন উপাৰ্জন কৰিব।

ব্লু টিকৰ বাবে ৮ ডলাৰ পৰিশোধ কৰিব লাগিব
টুইটাৰে প্ৰতি মাহে ৭.৯৯ ডলাৰ মাচুলত প্ৰমাণিত একাউণ্টবোৰক দিয়া 'ব্লু টিক'ৰ সৈতে এটা চাবস্ক্ৰিপশ্বন সেৱা আৰম্ভ কৰাৰ কথা ঘোষণা কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি