• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • হত্যাৰ আশংকাত ভুগিছে এলন মাস্ক, তেওঁ কয় যে কোনোবাই তেওঁক গুলীয়াব পাৰে ...

হত্যাৰ আশংকাত ভুগিছে এলন মাস্ক, তেওঁ কয় যে কোনোবাই তেওঁক গুলীয়াব পাৰে ...

টুইটাৰৰ স্বত্বাধিকাৰী ইলন মাস্কে কৰ্মচাৰীসকলৰ প্ৰতি নতুন জাননী জাৰী কৰাৰ লগে লগে টুইটাৰত পুনৰ সংকট আৰু অধিক বৃদ্ধি পাইছে।

টুইটাৰৰ স্বত্বাধিকাৰী ইলন মাস্কে কৰ্মচাৰীসকলৰ প্ৰতি নতুন জাননী জাৰী কৰাৰ লগে লগে টুইটাৰত পুনৰ সংকট আৰু অধিক বৃদ্ধি পাইছে।

ছ'চিয়েল মিডিয়া প্লেটফৰ্ম টুইটাৰৰ নতুন গৰাকী মাস্কে কৈছে যে তেওঁৰ জীৱন বিপদত আছে। তেওঁ দাবী কৰিছে যে তেওঁক হত্যা কৰা হ'ব পাৰে। আনকি তেওঁক গুলী কৰিব পাৰে।

  • Share this:
বিশ্বৰ আটাইতকৈ ধনী ব্যক্তি এলন মাস্ক কিছু সময়ৰ পৰা শিৰোনামত আছে। এতিয়া তেওঁ এটা আচৰিত মন্তব্য দিছে। দৰাচলতে, ছ'চিয়েল মিডিয়া প্লেটফৰ্ম টুইটাৰৰ নতুন গৰাকী মাস্কে কৈছে যে তেওঁৰ জীৱন বিপদত আছে। তেওঁ দাবী কৰিছে যে তেওঁক হত্যা কৰা হ'ব পাৰে। আনকি তেওঁক গুলী কৰিব পাৰে।

খোলা গাড়ী এখনত যাব নোৱাৰি
টুইটাৰ স্পেচত দুঘণ্টা দীঘলীয়া অডিঅ' চেটত মাস্কে কয়, "সঁচাকৈয়ে, মোৰ সৈতে কিবা বেয়া হোৱা বা আনকি গুলীচালনা হোৱাৰ এক ডাঙৰ আশংকা আছে। যদি কোনোবাই কাৰোবাক হত্যা কৰিব বিচাৰে, তেন্তে ই ইমান কঠিন কাম নহয়। অৱশ্যে, মই আশা কৰোঁ মোৰ সৈতে এনেকুৱা একো নহওক। "মই নিশ্চিতভাৱে এখন খোলা গাড়ীত যাব নোৱাৰো।

'আমি কেৱল এটা ভৱিষ্যত বিচাৰো য'ত আমাক অত্যাচাৰ কৰা নহয়'
মাস্কে ফ্ৰী স্পীচৰ গুৰুত্ব আৰু টুইটাৰৰ বাবে তেওঁৰ ভৱিষ্যত পৰিকল্পনাৰ বিষয়ে কথা পাতিছিল। য'ত আমাৰ ভাষ্য দমন কৰা নহয় আৰু আমি ভয় নোহোৱাকৈ যি ক'ব বিচাৰো ক'ব পাৰোঁ"।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি