• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • নিজৰ ঘৰ–সম্পত্তি চোৱাচিতা কৰাৰ বাবদ এটা পৰিয়ালে আগবঢ়াব ১ কোটি টকাতকৈও অধিক টকাৰ দৰমহা

নিজৰ ঘৰ–সম্পত্তি চোৱাচিতা কৰাৰ বাবদ এটা পৰিয়ালে আগবঢ়াব ১ কোটি টকাতকৈও অধিক টকাৰ দৰমহা

তালিকাৰ বিৱৰণ অনুসৰি, স্বাস্থ্যসেৱাৰ লাভালাভ আৰু কামৰ দায়িত্বৰ বাবে এখন গাড়ীৰ সৈতে অভিজ্ঞতাৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰি দম্পতীহালক প্ৰতি বছৰে ১০০,০০০-১২০,০০০ ডলাৰ (১ কোটি টকাৰ অধিক) পৰিশোধ কৰা হ'ব।

তালিকাৰ বিৱৰণ অনুসৰি, স্বাস্থ্যসেৱাৰ লাভালাভ আৰু কামৰ দায়িত্বৰ বাবে এখন গাড়ীৰ সৈতে অভিজ্ঞতাৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰি দম্পতীহালক প্ৰতি বছৰে ১০০,০০০-১২০,০০০ ডলাৰ (১ কোটি টকাৰ অধিক) পৰিশোধ কৰা হ'ব।

তালিকাৰ বিৱৰণ অনুসৰি, স্বাস্থ্যসেৱাৰ লাভালাভ আৰু কামৰ দায়িত্বৰ বাবে এখন গাড়ীৰ সৈতে অভিজ্ঞতাৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰি দম্পতীহালক প্ৰতি বছৰে ১০০,০০০-১২০,০০০ ডলাৰ (১ কোটি টকাৰ অধিক) পৰিশোধ কৰা হ'ব।

  • Share this:
এটা পৰিয়ালে বাহামা (Bahamas)ৰ এটা ব্যক্তিগত দ্বীপত তেওঁলোকৰ বাসস্থানৰ চোৱাচিতা কৰিবলৈ এটা "ভ্ৰমণকাৰী ঘৰুৱা দম্পতী"ক নিয়োগ কৰিব বিচাৰিছে। ২৮ এপ্ৰিলত Polo & Tweedৰ দ্বাৰা পোষ্ট কৰা চাকৰিটোত, এটা চুটি ভিডিঅ'ৰ সৈতে কোৱা হৈছে যে নিৰ্বাচিত দম্পতীহালে নেপলছ, ফ্লৰিডা আৰু বাহামাৰ মাজত অৱস্থিত ধনী পৰিয়ালটোৰ পৰিয়ালৰ ঘৰবোৰ সপ্তাহৰ দিনবোৰত পুৱা ৮ বজাৰ পৰা শুকুৰবাৰৰ সন্ধিয়া ৫ বজালৈ পৰিচালনা কৰিব লাগিব। তেওঁলোকক ব্যক্তিগত আৱাস প্ৰদান কৰা হ'ব।


চাকৰিৰ বিৱৰণ অনুসৰি, অভিজ্ঞ দম্পতীয়ে ফ্লৰিডাত তেওঁলোকৰ বৃহৎ সম্পত্তি পৰিচালনা কৰিব লাগিব য'ত তিনিটা ঘৰ অন্তৰ্ভুক্ত আছে, নটা বাথৰুম আৰু বাহামা ইষ্টেটত চাৰিটা ঘৰ আছে আৰু প্ৰতিটো ঘৰত চাৰিটাকৈ শোৱনি কোঠা আছে।


তালিকাৰ বিৱৰণ অনুসৰি, স্বাস্থ্যসেৱাৰ লাভালাভ আৰু কামৰ দায়িত্বৰ বাবে এখন গাড়ীৰ সৈতে অভিজ্ঞতাৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰি দম্পতীহালক প্ৰতি বছৰে ১০০,০০০-১২০,০০০ ডলাৰ (১ কোটি টকাৰ অধিক) পৰিশোধ কৰা হ'ব।


পৰিয়ালটো সম্পৰ্কে অধিক তথ্য নাই, কেৱল ই চাৰিজনীয়া পৰিয়াল, দুটি ডাঙৰ শিশুৰ সৈতে যি কোভিড-১৯ৰ বাবে বাহামাত তেওঁলোকৰ ৮০% সময় অতিবাহিত কৰি আহিছে। পৰিয়ালটোক বন্ধুত্বপূৰ্ণ, আৰামদায়ক, সহজ-সৰল বুলি বৰ্ণনা কৰা হৈছে যি 'অতিথিসকলক পৰিচালনা কৰিবলৈ, ঘৰৰ দায়িত্ব পালন কৰিবলৈ আৰু প্ৰতিটো দিনৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা পৰিয়ালটো পৰিচালনা কৰিবলৈ' এটা 'বুদ্ধিমান, সুসজ্জিত, পেছাদাৰী' দম্পতী বিচাৰি আছে।


কৰ্তব্যবোৰৰ ভিতৰত আছে ঘৰ চোৱা-চিতা আৰু ব্যৱস্থাপনাৰ সকলো দিশ যেনে দৈনিক ঘৰ পৰিষ্কাৰ কৰা, বিচনা পৰা, বাথৰুম আৰু অন্যান্য এলেকা পৰিষ্কাৰ কৰা, লণ্ড্ৰী কৰা, ইস্ত্ৰী কৰা আৰু অতিথিসকলক আতিথ্য দিয়া।


Polo & Tweedৰ প্ৰতিষ্ঠাপক লুচি চেলেঞ্জাৰে মেট্ৰ'ক কৈছিল যে বহু গ্ৰাহকে নিজেই চাকৰিটোৰ বাবে আবেদন কৰিবলৈ প্ৰলোভিত হৈছিল। তেওঁ দাবী কৰে যে তেওঁলোকৰ ৱেবছাইটত পোষ্ট কৰাৰ পিছৰে পৰা অসংখ্য উত্তৰেৰে ভৰি পৰিছে আৰু বৰ্তমান, তেওঁলোকে প্ৰাৰ্থীসকলক তালিকাভুক্ত কৰি আছে আৰু আন আগ্ৰহী দম্পতীসকলক তেওঁলোকৰ CV তৎক্ষণাৎ প্ৰেৰণ কৰিবলৈ আহ্বান জনাইছে।


তালিকাখনত লিখা হৈছে যে পৰিয়ালটোৱে যিমান সম্ভৱ সোনকালে আৰম্ভ কৰিবলৈ সঠিক দম্পতীৰ সাক্ষাৎকাৰ লৈ আছে। চাকৰিটোৰ সৈতে অন্তৰ্ভুক্ত অন্যান্য সুবিধাবোৰ হৈছে ঘৰবোৰ ভ্ৰমণ কৰিবলৈ এখন ব্যক্তিগত জেট, থাকিব দুয়ো ঠাইত বাসস্থান।
Published by:Sanjay Kumar Das
First published: