• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • Covid-19: ইটালীৰ পৰা অমৃতসৰ আহি পোৱা বিমানত হাহাকাৰ ! পৰীক্ষাত ১২৫ জন যাত্ৰী ক'ভিড পজিটিভ ...

Covid-19: ইটালীৰ পৰা অমৃতসৰ আহি পোৱা বিমানত হাহাকাৰ ! পৰীক্ষাত ১২৫ জন যাত্ৰী ক'ভিড পজিটিভ ...

এয়াৰ ইণ্ডিয়া (Air India) ইটালী-অমৃতসৰ বিমানৰ ১২৫ জন যাত্ৰী ক'ৰোনাৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত হোৱা দেখা গৈছে। অমৃতসৰ বিমানবন্দৰত উপস্থিত হোৱাৰ পিছত তেওঁলোকক কোভিড-19 ৰ বাবে পৰীক্ষা কৰা হৈছিল। বিমানখনত ১৭৯ জন যাত্ৰী আছিল।

এয়াৰ ইণ্ডিয়া (Air India) ইটালী-অমৃতসৰ বিমানৰ ১২৫ জন যাত্ৰী ক'ৰোনাৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত হোৱা দেখা গৈছে। অমৃতসৰ বিমানবন্দৰত উপস্থিত হোৱাৰ পিছত তেওঁলোকক কোভিড-19 ৰ বাবে পৰীক্ষা কৰা হৈছিল। বিমানখনত ১৭৯ জন যাত্ৰী আছিল।

এয়াৰ ইণ্ডিয়া (Air India) ইটালী-অমৃতসৰ বিমানৰ ১২৫ জন যাত্ৰী ক'ৰোনাৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত হোৱা দেখা গৈছে। অমৃতসৰ বিমানবন্দৰত উপস্থিত হোৱাৰ পিছত তেওঁলোকক কোভিড-19 ৰ বাবে পৰীক্ষা কৰা হৈছিল। বিমানখনত ১৭৯ জন যাত্ৰী আছিল।

  • Share this:
এয়াৰ ইণ্ডিয়া (Air India) ইটালী-অমৃতসৰ বিমানৰ ১২৫ জন যাত্ৰী ক'ৰোনাৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত হোৱা দেখা গৈছে। অমৃতসৰ বিমানবন্দৰত উপস্থিত হোৱাৰ পিছত তেওঁলোকক কোভিড-19 ৰ বাবে পৰীক্ষা কৰা হৈছিল। বিমানখনত ১৭৯ জন যাত্ৰী আছিল। বিমানবন্দৰৰ সঞ্চালক ভি কে শেঠে কৈছে যে সকলো ইতিবাচক যাত্ৰীক এককভাৱে ৰখা হৈছে। এম্বুলেন্সবোৰ বিমানবন্দৰত উপস্থিত হৈছে তেওঁলোকক আইচোলেচন চেণ্টাৰলৈ পঠিয়াবলৈ। তেওঁলোকৰ নমুনাবোৰ অমিক্ৰন পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰেৰণ কৰা হৈছে।

বিমানবন্দৰৰ সঞ্চালক ভি কে শেঠে কৈছে যে সকলো যাত্ৰীক কোৱাৰেণ্টাইন হৈ থাকিবলৈ কোৱা হৈছে যেতিয়া ইতিবাচক যাত্ৰীসকলক চৰকাৰী পৃথকীকৰণ কেন্দ্ৰলৈ প্ৰেৰণ কৰা হৈছে। সুবিধা অনুসৰি পৃথকীকৰণ কেন্দ্ৰলৈ যাব লগা যাত্ৰীসকলৰ বাবেও ব্যৱস্থা কৰা হৈছে। তেওঁ কৈছে যে বিমানবন্দৰত সংক্ৰমণ বিয়পা পৰিহাৰ কৰিবলৈ যাত্ৰীসকলক বিমানবন্দৰৰ পৰা উলিয়াই অনা হৈছে। ইয়াৰ বাবে এম্বুলেন্স মাতি অনা হৈছে। যাত্ৰীসকলকো তেওঁলোকৰ জিলাত আইচোলেট কৰা হ'ব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি