உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • Ind Vs Eng, Day3: অভেলত ৰোহিত-পূজাৰাৰ বেটিং বিক্ৰমেৰে সবল স্থিতিত ভাৰত, তৃতীয় দিনৰ খেলৰ সামৰণিত ভাৰতৰ ৩ উইকেটত ২৭০ ৰাণ !

    Ind Vs Eng, Day3: অভেলত ৰোহিত-পূজাৰাৰ বেটিং বিক্ৰমেৰে সবল স্থিতিত ভাৰত, তৃতীয় দিনৰ খেলৰ সামৰণিত ভাৰতৰ ৩ উইকেটত ২৭০ ৰাণ !

    ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে শৃংখলাৰ চতুৰ্থ টেষ্টৰ তৃতীয় দিনা ভাৰতে ৩ উইকেটত ২৭০ ৰাণ কৰিছে (IND vs ENG 4th Test)। তাৰকা অপেনাৰ ৰোহিত শৰ্মাই (Rohit Sharma) এটা সুন্দৰ শতক অৰ্জন কৰে আৰু চেতেশ্বৰ পূজাৰাই  তেওঁক যথেষ্ট সমৰ্থন কৰে।

    ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে শৃংখলাৰ চতুৰ্থ টেষ্টৰ তৃতীয় দিনা ভাৰতে ৩ উইকেটত ২৭০ ৰাণ কৰিছে (IND vs ENG 4th Test)। তাৰকা অপেনাৰ ৰোহিত শৰ্মাই (Rohit Sharma) এটা সুন্দৰ শতক অৰ্জন কৰে আৰু চেতেশ্বৰ পূজাৰাই  তেওঁক যথেষ্ট সমৰ্থন কৰে।

    ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে শৃংখলাৰ চতুৰ্থ টেষ্টৰ তৃতীয় দিনা ভাৰতে ৩ উইকেটত ২৭০ ৰাণ কৰিছে (IND vs ENG 4th Test)। তাৰকা অপেনাৰ ৰোহিত শৰ্মাই (Rohit Sharma) এটা সুন্দৰ শতক অৰ্জন কৰে আৰু চেতেশ্বৰ পূজাৰাই  তেওঁক যথেষ্ট সমৰ্থন কৰে।

    • Share this:
    ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে শৃংখলাৰ চতুৰ্থ টেষ্টৰ তৃতীয় দিনা ভাৰতে ৩ উইকেটত ২৭০ ৰাণ কৰিছে (IND vs ENG 4th Test)। তাৰকা অপেনাৰ ৰোহিত শৰ্মাই (Rohit Sharma) এটা সুন্দৰ শতক অৰ্জন কৰে আৰু চেতেশ্বৰ পূজাৰাই  তেওঁক যথেষ্ট সমৰ্থন কৰে। পূজাৰাই বেদনাত হাহাকাৰ কৰা দেখা গৈছিল কিন্তু দৃঢ়তাৰে থিয় হৈ তেওঁৰ অৰ্ধশতক সম্পূৰ্ণ কৰে। খেলৰ সামৰণিত অধিনায়ক বিৰাট কোহলীয়ে ২২ ৰাণত আৰু অলৰাউণ্ডাৰ ৰবীন্দ্ৰ জাদেজাই ৯ ৰাণ কৰি বেটিং কৰি থাকে। তৃতীয় দিনৰ খেলখন কম পোহৰৰ বাবে সোনকালে সমাপ্ত হৈছে। ভাৰতে ১৭১ ৰাণৰ অগ্ৰগতি লাভ কৰিছে।

    অপেনাৰ ৰোহিত শৰ্মাই ২৫৬টা বলৰ সন্মুখীন হৈ ১২৭ ৰাণ কৰি বিদায় লয়। ৰোহিতৰ পিছতে পূজাৰাই ১২৭ টা বলত ৬১ ৰাণ কৰি বিদায় লয়। ৰোহিত আৰু পূজাৰাৰ বাবেই ৯৯ ৰাণত পিছ পৰি থাকিও ভাৰত এক সবল স্থিতিত উপনীত হৈছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: