உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • Russia Ukraine War: কিয়েভত ৰাছিয়াৰ আক্ৰমণত ইউক্ৰেইনৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰীৰ মৃত্য়ু ...

    Russia Ukraine War: কিয়েভত ৰাছিয়াৰ আক্ৰমণত ইউক্ৰেইনৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰীৰ মৃত্য়ু ...

    বৃহস্পতিবাৰে, ৰাছিয়াই কিয়েভ আক্ৰমণ কৰে, যাৰ ফলত ইউক্ৰেইনৰ অভিনেত্ৰী অকছানা শ্বেটছ (Oksana Shvets নিহত হয়। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, ইউক্ৰেইনৰ অভিনেত্ৰী অকছানা শ্বেটছ ৰাছিয়াৰ সেনাৰ বোমা বিস্ফোৰণ আৰু ৰকেট আক্ৰমণত নিহত হৈছে।

    বৃহস্পতিবাৰে, ৰাছিয়াই কিয়েভ আক্ৰমণ কৰে, যাৰ ফলত ইউক্ৰেইনৰ অভিনেত্ৰী অকছানা শ্বেটছ (Oksana Shvets নিহত হয়। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, ইউক্ৰেইনৰ অভিনেত্ৰী অকছানা শ্বেটছ ৰাছিয়াৰ সেনাৰ বোমা বিস্ফোৰণ আৰু ৰকেট আক্ৰমণত নিহত হৈছে।

    বৃহস্পতিবাৰে, ৰাছিয়াই কিয়েভ আক্ৰমণ কৰে, যাৰ ফলত ইউক্ৰেইনৰ অভিনেত্ৰী অকছানা শ্বেটছ (Oksana Shvets নিহত হয়। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, ইউক্ৰেইনৰ অভিনেত্ৰী অকছানা শ্বেটছ ৰাছিয়াৰ সেনাৰ বোমা বিস্ফোৰণ আৰু ৰকেট আক্ৰমণত নিহত হৈছে।

    • Share this:
    ইউক্ৰেইন-ৰাছিয়া যুদ্ধৰ মাজত এটা অতি দুখজনক খবৰ আছে। ৰাছিয়াই ইউক্ৰেইনৰ ওপৰত আক্ৰমণ বৃদ্ধি কৰিছে। বৃহস্পতিবাৰে, ৰাছিয়াই কিয়েভ আক্ৰমণ কৰে, যাৰ ফলত ইউক্ৰেইনৰ অভিনেত্ৰী অকছানা শ্বেটছ (Oksana Shvets নিহত হয়। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, ইউক্ৰেইনৰ অভিনেত্ৰী অকছানা শ্বেটছ ৰাছিয়াৰ সেনাৰ বোমা বিস্ফোৰণ আৰু ৰকেট আক্ৰমণত নিহত হৈছে। অকছানা শ্বেটছ এগৰাকী প্ৰখ্যাত থিয়েটাৰ শিল্পীও আছিল। তেওঁৰ থিয়েটাৰ কোম্পানী ইয়ং থিয়েটাৰে নিশ্চিত কৰিছে যে আমাৰ উজ্জ্বল ইউক্ৰেনীয় শিল্পী অকছানা শ্বেটছৰ মৃত্যু হৈছে।

    হলিউড ৰিপ'ৰ্টাৰে এইটোও নিশ্চিত কৰিছিল যে অকছানা শ্বেটছৰ বয়স ৬৭ বছৰ আছিল। তেওঁক ইউক্ৰেইনৰ সন্মানীয় শিল্পী বঁটা প্ৰদান কৰা হৈছিল, যি ইউক্ৰেইনৰ সৰ্বোচ্চ শৈল্পিক সন্মান।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: