• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • Porn Actress Turns Wrestler: কেতিয়াবা এদিনত ৩০০ পুৰুষৰ সৈতে সম্বন্ধ গঢ়া মহিলাই আজি বক্সি ৰিঙত ধৰাশায়ী কৰিছে শতৰুক...

Porn Actress Turns Wrestler: কেতিয়াবা এদিনত ৩০০ পুৰুষৰ সৈতে সম্বন্ধ গঢ়া মহিলাই আজি বক্সি ৰিঙত ধৰাশায়ী কৰিছে শতৰুক...

১৯৯০ ৰ দশকত আমেৰিকাৰ আটাইতকৈ বিখ্যাত পৰ্ণ অভিনেত্ৰী জেচমিন (Porn Actress Jasmine) এই জগতৰ পৰা ওলাই অহাৰ সিদ্ধান্ত লয় আৰু আজি এগৰাকী পেছাদাৰী মল্লযোদ্ধা (Porn Actress Turns Wrestler) হৈ পৰিছে।

১৯৯০ ৰ দশকত আমেৰিকাৰ আটাইতকৈ বিখ্যাত পৰ্ণ অভিনেত্ৰী জেচমিন (Porn Actress Jasmine) এই জগতৰ পৰা ওলাই অহাৰ সিদ্ধান্ত লয় আৰু আজি এগৰাকী পেছাদাৰী মল্লযোদ্ধা (Porn Actress Turns Wrestler) হৈ পৰিছে।

১৯৯০ ৰ দশকত আমেৰিকাৰ আটাইতকৈ বিখ্যাত পৰ্ণ অভিনেত্ৰী জেচমিন (Porn Actress Jasmine) এই জগতৰ পৰা ওলাই অহাৰ সিদ্ধান্ত লয় আৰু আজি এগৰাকী পেছাদাৰী মল্লযোদ্ধা (Porn Actress Turns Wrestler) হৈ পৰিছে।

  • Share this:
সাধাৰণ মানুহে অনুভৱ কৰে যে Porn Starsৰ জীৱন যথেষ্ট আৰামদায়ক। কিন্তু বহুতো তাৰকাই মানুহৰ এই ভুল ধাৰণাটো সংশোধন কৰিছিল। শেহতীয়াকৈ এগৰাকী অভিনেত্ৰীয়ে প্ৰকাশ কৰিছিল যে তেওঁৰ জীৱনত কিমান অসুবিধা আছে। ইফালে, ১৯৯০ ৰ দশকত আমেৰিকাৰ আটাইতকৈ বিখ্যাত পৰ্ণ অভিনেত্ৰী জেচমিন (Porn Actress Jasmine) এই জগতৰ পৰা ওলাই অহাৰ সিদ্ধান্ত লয় আৰু আজি এগৰাকী পেছাদাৰী মল্লযোদ্ধা (Porn Actress Turns Wrestler) হৈ পৰিছে। জেচমিনে তেওঁৰ অভিজ্ঞতাবোৰ ভাগ বতৰা কৰিছে।

জেচমিনক ১৯৯০ চনত আমেৰিকান উদ্যোগত নিৰ্মিত বেছিভাগ চলচ্চিত্ৰত দেখা গৈছিল। জেচমিনক উদ্যোগটোত আলোচনা কৰা হৈছিল যেতিয়া তাইৰ এখন চলচ্চিত্ৰত ৩০০ জন পুৰুষৰ সৈতে একেলগে সম্পৰ্ক আছিল। জেচমিন তেতিয়া পৃথিৱীৰ তাৰকা হৈ পৰিছিল। কিন্তু কিছু সময়ৰ পিছত তেওঁ এই ক্ষেত্ৰখনক বিদায় জনাইছিল। জেচমিনে মল্লযুদ্ধত হাত দিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল আৰু আজি এজন সফল মল্লযোদ্ধা হিচাপে সুনাম গঢ়ি তুলিছে।

ভাগ বতৰা কৰা অভিজ্ঞতা
জেচমিনে অনফিল্টাৰ্ড নামৰ এটা পডকাষ্টত তেওঁৰ অভিজ্ঞতা ভাগ বতৰা কৰিছিল। তেওঁ বৰ্ণনা কৰিছিল যে আপুনি মনত ৰাখিব নিবিচৰা বস্তুবোৰৰ বাবে মানুহে আপোনাক মনত ৰাখে। অৱশ্যে, মোৰ ৩০০ জন লোকৰ সৈতে বনোৱা ভিডিঅ'বোৰত মোৰ কোনো সমস্যা নাই। সেই অভিজ্ঞতাটোও আনন্দদায়ক আছিল। তেওঁৰ চলচ্চিত্ৰৰ অভিজ্ঞতা ভাগ বতৰা কৰি জেচমিনে বৰ্ণনা কৰিছিল যে ১০ ঘণ্টা কাম কৰা সহজ নহয়। এনে লাগিছিল যে তেওঁ চাৰ্কাচত কাম কৰিছিল, য'ত তেওঁ কেৱল কাম শেষ কৰাই লক্ষ্য আছিল।

আকস্মিকভাৱে সলনি কৰিলে প্ৰফেছন
জেচমিনে প্ৰকাশ কৰিছিল যে তেওঁ চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগত সুখী নাছিল। গতিকে তেওঁ বৃত্তিটো সলনি কৰাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিল। জেচমিনে সৰুৰে পৰা মল্লযুদ্ধ হোৱাৰ সপোন দেখিছিল আৰু ইয়াত যথেষ্ট আগ্ৰহ আছিল। সেয়েহে উদ্যোগটোক বিদায় জনোৱাৰ পিছত, তেওঁ ইয়াক এটা বৃত্তি হিচাপে বাছনি কৰিছিল। জেচমিনে কেইমাহমানৰ বাবে কুস্তিৰ ক্লাছো লৈছিল। আজি তেওঁ ৰিঙত বহুতো খেলুৱৈ পৰাভূত কৰিছে। কেৱল মল্লযুদ্ধই নহয়, জেচমিনেও অভিনয়ৰ ক্ষেত্ৰত হাত দিছে। জেচমিন এতিয়া কেৰিয়াৰক লৈ যথেষ্ট সুখী।
Published by:Kokil Sarma
First published: