• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • Boyfriendএ প্ৰায়েই ধুনীয়া ধুনীয়া কাপোৰ কিনে কিন্তু নিদিয়ে প্ৰেমিকাক ! সত্য জানিলে আপুনিও হকবাক হ'ব...

Boyfriendএ প্ৰায়েই ধুনীয়া ধুনীয়া কাপোৰ কিনে কিন্তু নিদিয়ে প্ৰেমিকাক ! সত্য জানিলে আপুনিও হকবাক হ'ব...

photo Credit- Pixabay

photo Credit- Pixabay

সম্পৰ্কত (Relationship) যদি সকলোবোৰ সততাৰে চলি থাকে, সম্পৰ্ক দীঘলীয়া হয়, কিন্তু ইয়াৰ প্ৰৱঞ্চনা (Cheating in Relationship) হোৱাৰ লগে লগে ই বেয়া হৈ যায়। এজনী ছোৱালীৰ সৈতেও একেই ঘটিছিল। প্ৰেমিকে বাৰে বাৰে ছোৱালীৰ কাপোৰ অৰ্ডাৰ কৰিছিল আৰু উপহাৰ দিছিল আন কাৰোবাক।

  • Share this:
সম্পৰ্কত (Relationship) যদি সকলো বোৰ সততাৰে চলি থাকে, সম্পৰ্কটো দীঘলীয়া হয়, কিন্তু ইয়াৰ প্ৰৱঞ্চনা (Cheating in Relationship) হোৱাৰ লগে লগে বিষয়টো অধিক বেয়া হৈ যায়। এজনী ছোৱালীৰ সৈতেও একেধৰণৰ ঘটনা ঘটিছিল। প্ৰেমিকে বাৰে বাৰে ছোৱালীৰ কাপোৰ অৰ্ডাৰ কৰিছিল আৰু উপহাৰ কাক দিছিল তাৰ কোনো খবৰ নাছিল। যেতিয়া এইটো উপলব্ধি কৰিলে, ছোৱালীজনীয়ে সত্যটো জানিলে আৰু হাৰ মানিলে।

কিছুমানে গোপনে তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কক প্ৰতাৰণা কৰে। এই ছোৱালীজনীৰ ক্ষেত্ৰতো একেই ঘটনা ঘটিছিল। প্ৰেমিকে নিৰন্তৰ ছোৱালীৰ কাপোৰ অৰ্ডাৰ কৰে, কিন্তু তেওঁ কেতিয়াও প্ৰেমিকাক এই পোছাকবোৰৰ এটাও উপহাৰ দিয়া নাছিল। ছোৱালীজনীয়ে ৰেডিট ছচিয়েল মিডিয়া প্লেটফৰ্মত সম্পূৰ্ণ কাহিনীটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল যে কেনেদৰে প্ৰেমিকৰ প্ৰতাৰণা উন্মোচন কৰিছিল।

দ্য চানে প্ৰতিবেদন দিছে যে ছোৱালীজনীয়ে তেওঁৰ ফোনত এটা বাৰ্তা দেখাৰ পিছত প্ৰেমিকক সন্দেহ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তেওঁৰ সঙ্গীয়ে প্ৰায়ে ছোৱালীৰ কাপোৰ অনলাইনত বজাৰ কৰে, যদিও তেওঁ কেতিয়াও সেইবোৰ প্ৰেমিকাক দিয়া নাছিল। যেতিয়া ছোৱালীজনীয়ে তেওঁৰ সৈতে এই বিষয়ে কথা পাতিব বিচাৰিছিল, তেওঁ ইয়াক এৰাই চলিছিল। অৱশেষত, যেতিয়া ছোৱালীজনীয়ে প্ৰেমিকৰ ইমেইলত ব্ৰেণ্ডৰ কাপোৰ দেখিলে, প্ৰেমিকক সন্দেহ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। অৱশ্যে, ছোৱালীজনীয়ে এতিয়াও বিশ্বাস কৰিব পৰা নাছিল যে সংগীয়ে কাক কাপোৰ পঠিয়াইছিল। প্ৰথমে তেওঁ নিজে কাপোৰ অৰ্ডাৰ কৰিছিল আৰু তাৰ পিছত তেওঁ পোনপটীয়াকৈ এটা ঠিকনালৈ বিতৰণ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল।

ছোৱালীজনীয়ে চোৰাংচোৱা কৰে
যেতিয়া প্ৰেমিকাই তেওঁলোকৰ সঙ্গীৰ কামৰ ওপৰত সন্দেহ কৰিছিল, তেওঁ কাপোৰৰ ব্ৰেণ্ডৰ দোকানৰ পৰা জানিবলৈ সিদ্ধান্ত লৈছিল। তেওঁ দোকানৰ মেনেজাৰক সুধিছিল যে তেওঁৰ প্ৰেমিকে ইয়াৰ পৰা একেৰাহে কাপোৰ অৰ্ডাৰ কৰে নেকি, কিন্তু তেওঁ এই কাপোৰবোৰ নাপায়, সেয়েহে জানিব বিচাৰে যে সেইবোৰ কোন ঠিকনাত বিতৰণ কৰা হৈছে। গোপনীয়তাৰ উদ্ধৃতি দি, মেনেজাৰে ঠিকনাটো প্ৰকাশ কৰা নাছিল, কিন্তু তেওঁ প্ৰাপ্তকৰ্তাৰ প্ৰথম নামটো প্ৰকাশ কৰিছিল।ছোৱালীজনীয়ে জানিবলৈ বেছি সময় নালাগিছিল যে তেওঁৰ শ্ৰেষ্ঠ বান্ধৱী আৰু প্ৰেমিকৰ সম্পৰ্ক আছিল আৰু এই কাপোৰবোৰ তেওঁক বিতৰণ কৰা হৈছিল। এতিয়ালৈকে, ছোৱালীগৰাকীৰ এই ভিডিঅ'টো ৪ মিলিয়ন বাৰ চোৱা হৈছে আৰু মানুহে ছোৱালীজনীৰ প্ৰতি সহানুভূতি প্ৰকাশ কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: