உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • Onlineত নিজ স্বামীক বিক্ৰী কৰিবলৈ ওলাইছে এইগৰাকী মহিলাই ! বিজ্ঞাপনত লিখিছে স্বামীৰ এইবোৰ কথা ...

    Onlineত নিজ স্বামীক বিক্ৰী কৰিবলৈ ওলাইছে এইগৰাকী মহিলাই ! বিজ্ঞাপনত লিখিছে স্বামীৰ এইবোৰ কথা ...

    Photo Credit- Facebook

    Photo Credit- Facebook

    নিউজিলেণ্ডৰ (New Zealand News) এগৰাকী পত্নীয়ে এক আচৰিত কাম কৰিছে। তেওঁ এটা বিজ্ঞাপন সৃষ্টি কৰি আৰু স্বামীৰ বাবে এটা বিক্ৰী প্ৰ'ফাইল (Wife listed husband for sale) সৃষ্টি কৰিছে আৰু ইয়াক ব্যৱসায়িক স্থানত ৰাখিছে।

    • Share this:
    স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজত যথেষ্ট বিনিময় হয়। তেওঁলোকৰ সকলো অভ্যাস ইজনৰ পৰা সিজনৰ পৃথক, কিন্তু ইয়াৰ অৰ্থ এইটো নহয় যে কোনোবাই বিক্ৰীৰ বাবে পত্নী তালিকাভুক্ত বা স্বামীৰ ওপৰত প্ৰতিশোধ ল'বলৈ তেওঁক অনলাইন নিলাম কৰে ! নিউজিলেণ্ডৰ (New Zealand News) এগৰাকী পত্নীয়েও একেটা কাম কৰিছে। তেওঁ এটা বিজ্ঞাপন সৃষ্টি কৰি আৰু স্বামীৰ বাবে এটা বিক্ৰী প্ৰ'ফাইল (Wife listed husband for sale) সৃষ্টি কৰিছে আৰু ইয়াক ব্যৱসায়িক স্থানত ৰাখিছে।

    লিণ্ডা মেকএলিষ্টাৰে (Linda McAliser) এনে এটা পদক্ষেপ লৈছে যিটো তেওঁ কেতিয়াও সপোনত নেদেখিছিল, তেওঁৰ স্বামীৰ ঘূৰি ফুৰাৰ অভ্যাসৰ দ্বাৰা বিচলিত হৈছিল। স্বামী ঘৰত নাছিল আৰু পত্নীয়ে তেওঁক বিক্ৰী কৰাৰ সকলো ব্যৱস্থা কৰিছিল। তেওঁৰ দীঘল প্ৰ'ফাইলটো সৃষ্টি কৰিছিল আৰু ইয়াক 'ব্যৱহৃত অৱস্থা' টেগ কৰা এখন ছবিৰ সৈতে বিক্ৰীৰ বাবে ৰাখিছিল।

    স্বামীয়ে তেওঁৰ পত্নী আৰু সন্তানক এৰি ওলাই গৈছিল
    লিণ্ডা মেকএলিষ্টাৰে তেওঁৰ স্বামী জন মেকএলিষ্টাৰৰ সৈতে এনে কৰিছিল কিয়নো শিশুসকলৰ বন্ধ চলি আছিল আৰু জনে একেলগে চম্ভালিবলৈ পৰিৱৰ্তে ঘৰৰ বাহিৰলৈ ওলাই আহিছিল। Stuff ৰ সৈতে কথা পাতি লিণ্ডাই বৰ্ণনা কৰিছিল যে জনে ইফালে সিফালে খোজ কাঢ়ি ভাল পাইছিল, কিন্তু শিশুসকলৰ বন্ধৰ সময়ত তেওঁক সহায় কৰাৰ পৰিৱৰ্তে তেওঁ তেওঁক নজনোৱাকৈ ঘৰৰ পৰা ওলাই গৈছিল। দম্পতীহালে ২০১৯ চনত বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈছিল আৰু তেওঁলোকৰ দুই পুত্ৰ আছে। তেওঁৰ আইৰিছ মূলৰ স্বামী বৰ ধেমেলীয়া আৰু তেওঁৰ পত্নীৰ বিজ্ঞাপনটো বহুত ধেমেলীয়া পাইছিল আৰু ইয়াত হাঁহিছিল।



    বিজ্ঞাপনত 'প্ৰডাক্ট'ৰ বিশেষত্বসমূহ
    লিণ্ডাৰ বিজ্ঞাপনত জনক Trade Meত 'Husband for Sale'ৰ অধীনত তালিকাভুক্ত কৰা হৈছে। খবৰ অনুসৰি সেয়া ৬ ফুট ১ ইঞ্চি দীঘল আৰু ৩৭ বছৰ বয়সৰ। পেছাত তেওঁ কৃষক। তেওঁৰ আগতে বহুতো মালিক আছিল আৰু ভালদৰে খুৱাই দিয়াৰ পিছত সৎ বুলি প্ৰমাণিত হৈছে। তেওঁৰ অৱস্থা ব্যৱহাৰ কৰা হৈছে বুলি কোৱা হয়। এইটোও কোৱা হৈছে যে যদি কোনোবাই সেইবোৰ ক্ৰয় কৰে তেন্তে বিনামূলীয়া শিপিং দিয়া হ'ব। তেওঁ তেওঁৰ বিজ্ঞাপনৰ সঁহাৰিস্বৰূপে ১২ টা নিবিদাও লাভ কৰিছিল, অৱশ্যে তেতিয়ালৈকে বিজ্ঞাপনটো ট্ৰেড মি-ৰ দ্বাৰা স্থানৰ পৰা আঁতৰাই দিয়া হৈছে। কিছুমান লোকে আনকি তেওঁলৈ বাৰ্তা প্ৰেৰণ কৰিছিল, যাৰ উত্তৰত লিণ্ডাই এটা অতি আকৰ্ষণীয় উত্তৰ দিছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: