• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • বজাৰত আহিছে 'হিটাৰ জেকেট', আপুনি বুটাম টিপিলে প্ৰচণ্ড শীততো ঘাম ওলাব ...

বজাৰত আহিছে 'হিটাৰ জেকেট', আপুনি বুটাম টিপিলে প্ৰচণ্ড শীততো ঘাম ওলাব ...

যদি আপুনি জেকেট বা হিটাৰ কিনিবলৈ চিন্তা কৰি আছে, তেন্তে আপুনি এটা মূল্যত দুটা কাম কৰিব পাৰে। বজাৰত আহিছে Heating Jacket, য'ত বুটাম এটা হেঁচাৰ পিছত, আপুনি শীতকালতো মে'-জুনৰ গৰম অনুভৱ কৰিব পাৰে।

যদি আপুনি জেকেট বা হিটাৰ কিনিবলৈ চিন্তা কৰি আছে, তেন্তে আপুনি এটা মূল্যত দুটা কাম কৰিব পাৰে। বজাৰত আহিছে Heating Jacket, য'ত বুটাম এটা হেঁচাৰ পিছত, আপুনি শীতকালতো মে'-জুনৰ গৰম অনুভৱ কৰিব পাৰে।

যদি আপুনি জেকেট বা হিটাৰ কিনিবলৈ চিন্তা কৰি আছে, তেন্তে আপুনি এটা মূল্যত দুটা কাম কৰিব পাৰে। বজাৰত আহিছে Heating Jacket, য'ত বুটাম এটা হেঁচাৰ পিছত, আপুনি শীতকালতো মে'-জুনৰ গৰম অনুভৱ কৰিব পাৰে।

  • Share this:
যদি আমাৰ দেশৰ বতৰ ভিন্ন, কেইমাহমানৰ ভিতৰতে ইয়াৰ বেলেগ এটা ৰূপ দেখা যায়। যেতিয়া গ্ৰীষ্ম কাল আহে, এচি ক্ৰয় নকৰাকৈ কোনো কাম নাই, বৰষুণ ইমান বেছি হয় যে আপুনি ৰেইনকোট আৰু ছাতি অবিহনে বাহিৰলৈ যাব নোৱাৰে আৰু যেতিয়া শীত কাল আহে ঘৰৰ ভিতৰত হওঁক বা বাহিৰত হওঁক, হিটাৰৰ প্ৰয়োজন হয়। এনে পৰিস্থিতিত, এটা জেকেট তৈয়াৰ কৰা হৈছে, যি খোজ কাঢ়ি থাকোঁতে হিটাৰ সদৃশ তাপ প্ৰদান কৰিব।

এনে পৰিস্থিতিত, যদি আপুনি জেকেট বা হিটাৰ কিনিবলৈ চিন্তা কৰি আছে, তেন্তে আপুনি এটা মূল্যত দুটা কাম কৰিব পাৰে। বজাৰত আহিছে Heating Jacket, য'ত বুটাম এটা হেঁচাৰ পিছত, আপুনি শীতকালতো মে'-জুনৰ গৰম অনুভৱ কৰিব পাৰে। এই জেকেটটো গুণাগুণৰ ক্ষেত্ৰত সামান্য নহয় ইয়াৰ মূল্য বেছি নহয়। এই শৰীৰগৰম কৰা জেকেটটোৱে কেনেদৰে কাম কৰে আৰু ইয়াক ক'ত পোৱা যায় আপোনাক কওঁ আহক।

ই শৰীৰটো ভালদৰে গৰম কৰিব।
জেকেটটোৰ ভিতৰত ৫ টা পৃথক গৰম অঞ্চল আছে, যি গোটেই শৰীৰটো গৰম কৰে। আপুনি গধুৰ কাপোৰৰ সলনি এই এটা জেকেটৰ সৈতে ঠাণ্ডাত আপোনাৰ কাম কৰিব পাৰে। জেকেটৰ ভিতৰৰ সামগ্ৰীয়ে ইয়াক সাধাৰণ জেকেটতকৈ পৃথক কৰে। জেকেটৰ বুটামটো হেঁচাৰ লগে লগে, এই গৰম কৰা উপাদানটো অন কৰা হয়। তাপমাত্ৰা নিয়ন্ত্ৰণ কৰিবলৈ ৩ টা স্তৰ আছে, যিবোৰ বুটামৰ মাজেৰে ছেট কৰা হয়। যদি আপুনি এই জেকেটটো ধুব বিচাৰে, আপুনি প্ৰথমে গৰম কৰা উপাদানটো আঁতৰাব লাগিব।

এটা অনন্য জেকেটৰ মূল্য কিমান?
আপুনি সাধাৰণ দোকানৰ সলনি এই জেকেটবোৰ সহজে অনলাইনত পাব। YHG Heated Vest অনলাইন শ্বপিং প্লেটফৰ্মৰ দ্বাৰা Amazonত বিক্ৰী কৰা হৈছে। ইয়াৰ মূল্যও এটা জেকেট বা সাধাৰণ হিটাৰৰ দৰে একে। প্ৰায় ৯ হাজাৰ এমআৰপি থকা জেকেটটো ৰেহাইৰ পিছত ৪,৩১৬ টকাত ক্ৰয় কৰিব পাৰি। ইয়াৰ সৈতে, আপুনি ইউএছবি হিটিং সমৰ্থন প্ৰাপ্ত কৰে, যাতে ইয়াক চাৰ্জ কৰিব পাৰি।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি