உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • ছচিয়েল মিডিয়া চেনচেশ্যন কিলি পলক চুৰীৰে আক্ৰমণ, হাস্পতালত ভৰ্তি

    ছচিয়েল মিডিয়া চেনচেশ্যন কিলি পলক চুৰীৰে আক্ৰমণ, হাস্পতালত ভৰ্তি

    পিছে কিলিক কোনে আক্ৰমণ কৰিলে তাৰ বিষয়ে কোনোধৰণৰ তথ্য বৰ্তমানলৈকে লাভ কৰা নাই।

    পিছে কিলিক কোনে আক্ৰমণ কৰিলে তাৰ বিষয়ে কোনোধৰণৰ তথ্য বৰ্তমানলৈকে লাভ কৰা নাই।

    পিছে কিলিক কোনে আক্ৰমণ কৰিলে তাৰ বিষয়ে কোনোধৰণৰ তথ্য বৰ্তমানলৈকে লাভ কৰা নাই।

    • Share this:
    ইণ্টাৰনেট চেনচেশ্যন কিলি পলক অচিনাক্ত ব্যক্তিয়ে চুৰিৰে আক্ৰমণ কৰাৰ লগতে লাঠীৰে গুৰুতৰ ভাবে প্ৰহাৰ কৰিছে। শেহতীয়াকৈ কিলিয়ে নিজৰ ইনষ্টাগ্ৰাম ষ্টোৰীত এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছিল যত তেওঁৰ বুঢ়া আঙুলিত বেণ্ডেজ আৰু ভৰিত আঘাতৰ চিন দেখিবলৈ পোৱা গৈছিল। আনকি তেওঁ ষ্ট্ৰেচ্ছাৰত পৰি আছিল। পিছে কিলিক কোনে আক্ৰমণ কৰিলে তাৰ বিষয়ে কোনোধৰণৰ তথ্য বৰ্তমানলৈকে লাভ কৰা নাই।

    ইনষ্টাগ্ৰাম ষ্টোৰীতো এতিয়া পলৰ ইউটিউব চেনেলত এটা চৰ্ট ভিডিঅ' হিচাপে উপলব্ধ। "মানুহে মোক তললৈ নিব বিচাৰে কিন্তু ঈশ্বৰে মোক সদায় ওপৰলৈ লৈ যাব। মোৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰক," তেওঁ তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম ষ্টোৰীত কৈছিল।

    তাঞ্জানিয়াৰ কণ্টেণ্ট ক্ৰিয়েটৰজনে তেওঁৰ ভগ্নী নীমাৰ সৈতে হিন্দী চলচ্চিত্ৰৰ গানত লিপ-চিংক আৰু নৃত্যৰ ভিডিঅ'ৰ বাবে জনাজাত।

    এই বছৰৰ ফেব্ৰুৱাৰীত তাঞ্জানিয়াত ভাৰতীয় উচ্চআয়োগে তেওঁক সন্মানিত কৰিছিল। তেওঁ তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম হেণ্ডেলত পুৰস্কাৰৰ বিষয়ে পোষ্ট কৰিছিল।

    ফেব্ৰুৱাৰীত মন কি বাত ভাষণৰ সময়ত প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীয়েও পলক প্ৰশংসা কৰিছিল। কিলি পল আৰু তেওঁৰ ভগ্নীৰ কামৰ বিষয়ে উল্লেখ কৰি প্ৰধানমন্ত্ৰী মোডীয়ে যুৱক-যুৱতীসকলক বিভিন্ন ভাষাত বিখ্যাত ভাৰতীয় গীতৰ ভিডিঅ' বনোৱাৰ বাবে আহ্বান জনায়। তেওঁ কয় যে, ই তেওঁলোকক কেৱল জনপ্ৰিয় কৰাই নহয়, নতুন প্ৰজন্মৰ বাবে দেশৰ বৈচিত্ৰ্য প্ৰদৰ্শন কৰিব।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: