মুখ্যপৃষ্ঠা »খবৰ »বিশ্ব »Loyalty Inspector Job: পুৰুষৰ আনুগত্য পৰীক্ষা কৰাৰ চাকৰি; সুন্দৰী যুৱতীৰ বাবে ছ'চিয়েল মিডিয়াত কৰ্মসংস্থাপনৰ ডাঙৰ অফাৰ!

Loyalty Inspector Job: পুৰুষৰ আনুগত্য পৰীক্ষা কৰাৰ চাকৰি; সুন্দৰী যুৱতীৰ বাবে ছ'চিয়েল মিডিয়াত কৰ্মসংস্থাপনৰ ডাঙৰ অফাৰ!

ব্ৰাজিলৰ সুন্দৰী যুৱতীক এনে চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱ দিয়া হৈছে, যিসকলে কম পৰিশ্ৰমৰে ভাল উপাৰ্জন কৰিছে।

ব্ৰাজিলৰ সুন্দৰী যুৱতীক এনে চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱ দিয়া হৈছে, যিসকলে কম পৰিশ্ৰমৰে ভাল উপাৰ্জন কৰিছে।

এই বৃত্তিটোক আনুগত্য পৰিদৰ্শকৰ বৃত্তি বুলি কোৱা হৈছে। টিকটক আৰু ইনষ্টাগ্ৰামৰ জৰিয়তে এই কৰ্মসংস্থাপন দিয়া আৰু অধিক মানুহ ওলাই আহিছে। এই কামটো কৰিছে সুন্দৰী যুৱতী আৰু কিশোৰীসকলে, যিসকলক এজন পুৰুষৰ প্ৰেমিকা বা পত্নীয়ে নিযুক্তি দিয়ে।

  • Share this:
বিশ্বৰ এক বৃহৎ জনসংখ্যাই এতিয়াও পৰম্পৰাগত কাম-কাজ পাবলৈ আৰু কৰিবলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰে। একে সময়তে কিছুমানে ব্যতিক্ৰমীভাৱে বেলেগ কিবা এটা কৰিব বিচাৰে আৰু তেনেকৈয়ে কৰে, যাৰ ফলত তেওঁলোকে মানসিক সন্তুষ্টিও লাভ কৰিব আৰু লগতে ভাল আৰ্থিক উপাৰ্জনো কৰিব পাৰে। এই খণ্ডটোত ব্ৰাজিলৰ সুন্দৰী যুৱতীক এনে চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱ দিয়া হৈছে, যিসকলে কম পৰিশ্ৰমৰে ভাল উপাৰ্জন কৰিছে।

ব্ৰাজিলত এটা বেলেগ ধৰণৰ চাকৰি (Loyalty Inspectors Job)ৰ বিষয়ে বৰ্তমান আলোচনা কৰা হৈছে। এই চাকৰিত ছ’চিয়েল মিডিয়াৰ জৰিয়তে ধুনীয়া মহিলাসকলক ক্লায়েণ্টৰ সংগীৰ সততা তথা বিশ্বাসযোগ্যতা পৰীক্ষা কৰিবলৈ দিয়া হৈছে। ইয়াৰ জৰিয়তে তেওঁলোকে হাজাৰৰ পৰা লাখলৈ উপাৰ্জন কৰি আছে। এই চাকৰিটোৱে নিবনুৱা হৈ বহি থকা সুন্দৰী যুৱতীসকলক ভাল উপাৰ্জন দিছে।

পুৰুষৰ আনুগত্য পৰীক্ষা কৰাৰ চাকৰি
এই বৃত্তিটোক আনুগত্য পৰিদৰ্শকৰ বৃত্তি বুলি কোৱা হৈছে। টিকটক আৰু ইনষ্টাগ্ৰামৰ জৰিয়তে এই কৰ্মসংস্থাপন দিয়া আৰু অধিক মানুহ ওলাই আহিছে। এই কামটো কৰিছে সুন্দৰী যুৱতী আৰু কিশোৰীসকলে, যিসকলক এজন পুৰুষৰ প্ৰেমিকা বা পত্নীয়ে নিযুক্তি দিয়ে। তেওঁলোকে প্ৰথমে লক্ষ্য ব্যক্তিজনৰ লগত ঘনিষ্ঠতা বৃদ্ধি কৰা আৰু ইয়াৰ প্ৰমাণ হিচাপে তেওঁলোকৰ আড্ডা, মেছেজ বা ফটো প্ৰেৰণ কৰি থাকে। ইউ অ’ এলৰ ইউনিভাৰ্চাৰ সৈতে কথা পাতি এগৰাকী ২২ বছৰীয়া মহিলাই কয় যে তেওঁ প্ৰসৱৰ পিছত সংস্থাপনহীন হৈ আছিল আৰু তেতিয়াই তেওঁ এই চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱ পাইছিল। তেওঁ প্ৰথমবাৰৰ বাবে এই কাম কৰিলে আৰু তাৰ পিছত ছ’চিয়েল মিডিয়াত শ্বেয়াৰ কৰাৰ পিছত তেওঁৰ ওচৰলৈ আৰু অধিক অফাৰ আহিবলৈ ধৰিলে।

লাখ লাখ পৰ্যন্ত উপাৰ্জন কৰে
খবৰ অনুসৰি এই পৰীক্ষা কেৱল অনলাইনতহে কৰা হয় আৰু ইয়াৰ জৰিয়তে মহিলাসকলে ৪৫ হাজাৰৰ পৰা প্ৰায় ১ লাখ টকালৈকে উপাৰ্জন কৰে। কিছুমান মহিলা আৰু ছোৱালীয়ে এই কাম পেছাদাৰীভাৱে কৰে আৰু তেওঁলোকে কয় যে কেতিয়াবা ১০ জনৰ ভিতৰত ৮ জন পুৰুষে এই পৰীক্ষাত অনুৰ্ত্তীৰ্ণ হয়। কিন্তু কেৱল ইয়াৰ ভিত্তিত তেওঁলোকৰ আনুগত্য পৰীক্ষা কৰাটো ভুল। বহু সময়ত পৰীক্ষা কৰা মহিলাসকলৰ বাবেও এইটো এটা সমস্যা হৈ পৰে।

শেহতীয়া বাতৰি