দেখাত একেই দুই যমজ ভগ্নীক বিয়া কৰালে দুই একেই দেখা যমজ ভাতৃয়ে! তাৰ পিছত...

News18 Assam | News18-Assam
Updated:April 1, 2021, 2:58 PM IST
দেখাত একেই দুই যমজ ভগ্নীক বিয়া কৰালে দুই একেই দেখা যমজ ভাতৃয়ে! তাৰ পিছত...
ওহাইও ট্যুইন্স ফেষ্টিভেলৰ এক অদ্ভুত ঘটনাৰ সাক্ষী আছিল সমগ্ৰ পৃথিৱী। তাৰ পিছৰ পৰাই নিশাটোৰ ভিতৰতে চেলিব্ৰিটি হা যায় এই যমজ দম্পত্তি।

ওহাইও ট্যুইন্স ফেষ্টিভেলৰ এক অদ্ভুত ঘটনাৰ সাক্ষী আছিল সমগ্ৰ পৃথিৱী। তাৰ পিছৰ পৰাই নিশাটোৰ ভিতৰতে চেলিব্ৰিটি হা যায় এই যমজ দম্পত্তি।

  • Share this:
দুবছৰ পূৰ্বে দুই যমজ ভাতৃ যশ চালয়েৰ্চ আৰু জেৰেমি চাৱইয়াৰ্চকে বিয়া কৰাইছিল দুগৰাকী যমজ ভগ্নী ব্ৰিটানী ডিন আৰু ব্ৰায়ানা ডিনক। সেইদিনা ওহাইও ট্যুইন্স ফেষ্টিভেলৰ এক অদ্ভুত ঘটনাৰ সাক্ষী আছিল সমগ্ৰ পৃথিৱী। তাৰ পিছৰ পৰাই নিশাটোৰ ভিতৰতে চেলিব্ৰিটি হৈ পৰে এই যমজ দম্পত্তি। দুয়োজনৰ হ'বলগীয়া সত্নানকলৈও চলিছিল জল্পনা কল্পনা। এতিয়া প্ৰথম সন্তানক স্বাগতম জনালে যমজ ভাতৃদ্বয়ৰ পৰিয়ালে।








View this post on Instagram






A post shared by Josh, Jeremy, Brittany, Briana (@salyerstwins)






যোৱা বছৰ আগষ্ট মাহতে আহিছিল সুখবৰটো। ইনষ্টাগ্ৰামত পোষ্ট কৰি তেওঁলোকে জনাইছিল যে, একেলগে মাতৃ হ'বলৈ ওলাইছে যমজ ভগ্নী বোনা ব্ৰিটানী আৰু ব্ৰায়ানা। আৰু এই সুখবৰ লাভ কৰাৰ পিছতে সকলোৰে মন ভৰি পৰিছিল আনন্দৰে।

বছৰৰ আৰম্ভণিতে ব্ৰিটানী আৰু যশৰ জীৱনলৈ আহিল নতুন অতিথি। সদ্যোজাত সন্তানৰ সৈতে এখন ফটো পোষ্ট কৰি যশে দিয়ে এই সুখবৰ। নাম ৰাখিলে জেট চালইয়াৰ্চ।




আনহাতে ব্ৰায়ানাও এতিয়া গৰ্ভৱতী। কিছুদিনৰ পিছতে ব্ৰায়ানা আৰু জেৰেমিৰ জীৱনলৈও আহিব নতুন আলহী।

উল্লেখ্য যে, ২০১৮ চনত ট্যুইন্স ফেষ্টিভেল ডেৰ দিনা যশ আৰু জেৰেমিৰ সৈতে বিয়া হৈছিল ব্ৰিটানী আৰু ব্ৰায়ানা। তাৰ ঠিক এটা বছৰৰ পূৰ্বে সেই অনুষ্ঠানতে তেওঁলোকৰ মাজত চিনা পৰিচয় ঘটিছিল।
Published by: Himangshu Bhuyan
First published: April 1, 2021, 2:58 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি