உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • ভাৰতত Covid-19 সংক্ৰমিত লোকসকলক সহায় কৰিবলৈ আহ্বান জনাই হলীউডৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী জেনিফাৰ এনিষ্টনৰ instagram post।

    ভাৰতত Covid-19 সংক্ৰমিত লোকসকলক সহায় কৰিবলৈ আহ্বান জনাই হলীউডৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী জেনিফাৰ এনিষ্টনৰ instagram post।

    হলীউডৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী জেনিফাৰ এনিষ্টনে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা ভাৰতক সহায়ৰ বাবে আবেদন কৰি এটা পোষ্ট কৰে।

    হলীউডৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী জেনিফাৰ এনিষ্টনে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা ভাৰতক সহায়ৰ বাবে আবেদন কৰি এটা পোষ্ট কৰে।

    হলীউডৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী জেনিফাৰ এনিষ্টনে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা ভাৰতক সহায়ৰ বাবে আবেদন কৰি এটা পোষ্ট কৰে।

    • Share this:
    ভাৰতত, কোভিড-19ৰ দ্বিতীয় ঢৌৱে ছুনামিৰ ৰূপ লৈছে। সমগ্ৰ দেশে এই ভাইৰাছৰ বিৰুদ্ধে যুঁজ দি আছে। সংক্ৰমিত হোৱাসকলক বচাবলৈ মানুহে যথেষ্ট চেষ্টা কৰি আছে। এই কঠিন সময়ত কেৱল চৰকাৰ আৰু ব্যক্তিগত খণ্ডই নহয়, সমাজৰ সকলো স্তৰৰ লোক এই ভাইৰাছৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত লোকসকলক সহায় কৰিবলৈ আগবাঢ়ি আহিছে। কেৱল দেশেই নহয় এতিয়া বিদেশৰ পৰা ওলোৱা চেলিব্ৰেটীসকলেও ভাৰতক সহায় কৰিবলৈ আগবাঢ়ি আহিছে। হলীউডৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী জেনিফাৰ এনিষ্টনে ভাৰতত কোভিড-19 সংক্ৰমিত লোকসকলক সহায় কৰিবলৈ আহ্বান জনাইছে।

    জেনিফাৰ এনিষ্টনে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা সহায়ৰ বাবে আবেদন কৰি এটা পোষ্ট কৰিছিল। তেওঁ তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীত লিখিছিল, 'কৰোনা ভাইৰাছৰ দ্বিতীয় ঢৌ ভাৰতত বিয়পি পৰিছে। দেশত ৫ দিন ধৰি কৰোনা সংক্ৰমণৰ ঘটনা ক্ৰমান্বয়ে বৃদ্ধি পাইছে। আপুনি কেৱল দান-বৰঙণিয়ে নহয়, যেনেকৈ পাৰে তেনেকৈ সহায় কৰক।'

    Published by:Kokil Sarma
    First published: