உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • Florona disease in Israel: অ'মিক্ৰনৰ পিছত ফ্লৰোনাৰ আতংক, ইজৰাইলত ফ্লৰোনাৰ প্ৰথমজন আক্ৰান্ত ! ইজৰাইলত ক'ৰোনা ভেকছিনৰ চতুৰ্থ পালিৰ বাবে অনুমতি ...

    Florona disease in Israel: অ'মিক্ৰনৰ পিছত ফ্লৰোনাৰ আতংক, ইজৰাইলত ফ্লৰোনাৰ প্ৰথমজন আক্ৰান্ত ! ইজৰাইলত ক'ৰোনা ভেকছিনৰ চতুৰ্থ পালিৰ বাবে অনুমতি ...

    Omicron

    Omicron

    ইজৰাইলৰ (Israel) এগৰাকী গৰ্ভৱতী মহিলা ফ্লোৰোনাৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত হোৱা দেখা গৈছে। ই হৈছে কৰোনা (corona) আৰু ইনফ্লুৱেঞ্জা (Influenza)ৰ দ্বৈত সংক্ৰমণ।

    • Share this:
    ইজৰাইলৰ (Israel) এগৰাকী গৰ্ভৱতী মহিলা ফ্লোৰোনাৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত হোৱা দেখা গৈছে। ই হৈছে কৰোনা (corona) আৰু ইনফ্লুৱেঞ্জা (Influenza)ৰ দ্বৈত সংক্ৰমণ। আৰৱ নিউজে প্ৰথম ঘটনাটোৰ বিষয়ে টুইট কৰিছিল। এইটোৱে কৈছিল যে ফ্লোৰোনাৰ প্ৰথম ঘটনাটো ইজৰাইলত পোৱা গৈছে। ইফালে, ইজৰাইলৰ নেচনেল হেল্থ প্ৰভাইদাৰে শুক্ৰবাৰে চতুৰ্থ পালি সম্পৰ্কে এটা অধ্যয়ন আৰম্ভ কৰিছে। দুৰ্বল ৰোগ প্ৰতিৰোধ ক্ষমতা থকা ৰোগীসকলক পালিটো দিয়া হৈছে।

    প্ৰধানমন্ত্ৰী (Israeli PM) নাফটালি বেনেটে (Naftali Bennett) কয় যে ইজৰাইলে প্ৰথমে ভেকছিনটোৰ তৃতীয় পালি সাধাৰণ ৰাইজক আগবঢ়াইছিল। এই দেশখন এতিয়া চতুৰ্থ ভেকছিন শ্বটৰ বাবে ট্ৰেলব্লেজাৰ হ'ব। তেওঁ কৈছে যে নাগৰিকসকলক চতুৰ্থ ভেকছিন প্ৰদান কৰা দেশসমূহৰ ভিতৰত ইজৰাইল শীৰ্ষস্থানত থাকিব।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese

    টাইমছ অৱ ইজৰাইলে প্ৰতিবেদন দিছে যে স্বাস্থ্য মন্ত্ৰালয়ৰ সঞ্চালক প্ৰধান নাচমান এছে বুষ্টাৰ ড'জৰ বাবে তৃতীয় পালি লাভ কৰা আৰু ৰোগ প্ৰতিৰোধ ক্ষমতা কম থকা লোকসকলক অনুমতি দিছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: