உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • Euro 2020: ইংলেণ্ডে জাৰ্মানীক পৰাস্ত কৰাৰ আকৰ্ষণীয় পুৰস্কাৰ, গোপন স্থানত সময় কটাব পাৰিব Girlfriendৰ সৈতে...

    Euro 2020: ইংলেণ্ডে জাৰ্মানীক পৰাস্ত কৰাৰ আকৰ্ষণীয় পুৰস্কাৰ, গোপন স্থানত সময় কটাব পাৰিব Girlfriendৰ সৈতে...

    ইংলেণ্ডৰ ফুটবল খেলুৱৈসকলক জাৰ্মানীৰ বিৰুদ্ধে তেওঁলোকৰ বিজয়ৰ পুৰস্কাৰ হিচাপে তেওঁলোকৰ পত্নী আৰু প্ৰেমিকাক লগ কৰিবলৈ অনুমতি দিয়া হ'ব।

    ইংলেণ্ডৰ ফুটবল খেলুৱৈসকলক জাৰ্মানীৰ বিৰুদ্ধে তেওঁলোকৰ বিজয়ৰ পুৰস্কাৰ হিচাপে তেওঁলোকৰ পত্নী আৰু প্ৰেমিকাক লগ কৰিবলৈ অনুমতি দিয়া হ'ব।

    ইংলেণ্ডৰ ফুটবল খেলুৱৈসকলক জাৰ্মানীৰ বিৰুদ্ধে তেওঁলোকৰ বিজয়ৰ পুৰস্কাৰ হিচাপে তেওঁলোকৰ পত্নী আৰু প্ৰেমিকাক লগ কৰিবলৈ অনুমতি দিয়া হ'ব।

    • Share this:
    ইংলেণ্ডৰ ফুটবল দলে ইউৰো ২০২০ (Euro 2020)ৰ কোৱাৰ্টাৰ ফাইনেলত প্ৰৱেশ কৰিছে। ৰাউণ্ড-১৬ খেলখনত দলটোৱে জাৰ্মানীক ২-০ গ'লত পৰাস্ত কৰে। এই জয়ৰ পিছত খেলুৱৈসকলে ডাঙৰ পুৰস্কাৰ পাব। তেওঁলোকে পত্নী আৰু প্ৰেমিকাক লগ কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। অৱশ্যে, তাৰ আগতে তেওঁলোকে ক'ৰোনাৰ negative ফলাফল দেখুৱাব লাগিব। ইংলিছ দলটোৱে দ্বিতীয়বাৰৰ বাবে ইউৰো কাপ নকআউট মেচখন জিকিছে।

    সূত্ৰসমূহে দ্য চানক কৈছিল যে ইংলেণ্ডৰ ফুটবল খেলুৱৈসকলক জাৰ্মানীৰ বিৰুদ্ধে তেওঁলোকৰ বিজয়ৰ পুৰস্কাৰ হিচাপে তেওঁলোকৰ পত্নী আৰু প্ৰেমিকাক লগ কৰিবলৈ অনুমতি দিয়া হ'ব। এই বৈঠক কেইঘণ্টামানৰ বাবে অনুষ্ঠিত হ'ব। ইয়াৰ পূৰ্বে চেক গণৰাজ্যৰ বিৰুদ্ধে জয়লাভ ৰখাৰ বাবে ৱেম্বলী ষ্টেডিয়ামত পৰিয়ালটোক লগ কৰিবলৈ অনুমতি দিয়া হৈছিল, কিন্তু এইবাৰ ইংলেণ্ডৰ ফুটবলাৰসকলক লগ পাবলৈ পৰ্যাপ্ত সময় দিয়া হ'ব। তেওঁলোকক গোপন স্থানলৈ প্ৰেৰণ কৰা হ'ব। তাৰ আগতে সকলোকে ক'ৰোনা পৰীক্ষা কৰা হ'ব। তেওঁলোকে negative ফলাফলৰ পিছতহে লগ পাব পাৰিব।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: