• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • এলন মাস্ক ৯টা সন্তানৰ পিতৃ হ'ল, যমজ পুত্ৰ জন্ম দিয়া মহিলাগৰাকী কোন জানেনে ? এখন আবেদনে প্ৰকাশ কৰিলে সকলো ...

এলন মাস্ক ৯টা সন্তানৰ পিতৃ হ'ল, যমজ পুত্ৰ জন্ম দিয়া মহিলাগৰাকী কোন জানেনে ? এখন আবেদনে প্ৰকাশ কৰিলে সকলো ...

বিশ্বৰ আটাইতকৈ ধনী ব্যক্তি আৰু টেছলাৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া এলন মাস্কে তেওঁৰ টুইট আৰু ব্যৱসায়িক ধাৰণাৰ লগতে তেওঁৰ ব্যক্তিগত জীৱনৰ বাবে বাতৰিলৈ আহিছে। এতিয়া বাতৰি আহি আছে যে এলন মাস্ক এতিয়া ৭ নহয় ৯ টা সন্তানৰ পিতৃ।

বিশ্বৰ আটাইতকৈ ধনী ব্যক্তি আৰু টেছলাৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া এলন মাস্কে তেওঁৰ টুইট আৰু ব্যৱসায়িক ধাৰণাৰ লগতে তেওঁৰ ব্যক্তিগত জীৱনৰ বাবে বাতৰিলৈ আহিছে। এতিয়া বাতৰি আহি আছে যে এলন মাস্ক এতিয়া ৭ নহয় ৯ টা সন্তানৰ পিতৃ।

বিশ্বৰ আটাইতকৈ ধনী ব্যক্তি আৰু টেছলাৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া এলন মাস্কে তেওঁৰ টুইট আৰু ব্যৱসায়িক ধাৰণাৰ লগতে তেওঁৰ ব্যক্তিগত জীৱনৰ বাবে বাতৰিলৈ আহিছে। এতিয়া বাতৰি আহি আছে যে এলন মাস্ক এতিয়া ৭ নহয় ৯ টা সন্তানৰ পিতৃ।

  • Share this:
বিশ্বৰ আটাইতকৈ ধনী ব্যক্তি আৰু টেছলাৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া এলন মাস্কে তেওঁৰ টুইট আৰু ব্যৱসায়িক ধাৰণাৰ লগতে তেওঁৰ ব্যক্তিগত জীৱনৰ বাবে বাতৰিলৈ আহিছে। এতিয়া বাতৰি আহি আছে যে এলন মাস্ক এতিয়া ৭ নহয় ৯ টা সন্তানৰ পিতৃ। ২০২১ চনত, তেওঁৰ কোম্পানীৰ মহিলা বিষয়া শিৱন জিলিছে এলন মাস্কৰ দুটা যমজ সন্তান জন্ম দিয়ে। শিৱন এলন মাস্কৰ নিউৰোলিংকৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ বিষয়া। বাতৰি অনুসৰি, এলন আৰু জিলিছে এপ্ৰিল মাহত এখন আবেদন দাখিল কৰিছিল, যাতে শেষত পিতৃৰ নাম আৰু মাজত মাতৃৰ নাম যোগ দিয়া হয়। এই আৱেদনৰ বাবে, সকলোৱে তেওঁলোকৰ যমজ সন্তানৰ বিষয়ে জানিব পাৰিলে। প্ৰতিবেদনখনত কোৱা হৈছিল যে এমাহ পিছত টেক্সাছৰ এজন ন্যায়াধীশে আৱেদনখন অনুমোদন জনাইছিল।

শিৱন জিলিছ নিউৰোলিংকৰ সঞ্চালন আৰু বিশেষ প্ৰকল্পৰ সঞ্চালক। নিউৰোলিংক এলন মাস্কৰ দ্বাৰা প্ৰতিষ্ঠা কৰা হৈছিল আৰু তেওঁ ইয়াৰ অধ্যক্ষ। ২০১৭ চনৰ মে' মাহৰ পৰা, শিৱন জিলিছে কোম্পানীটোত কাম কৰি আছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: