• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • T20 World Cup: গুৰুত্বপূৰ্ণ খেলৰ পূৰ্বে ভাৰতীয় দলৰ বাবে সুসংবাদ ! হাৰ্দিকে নেটত বলিং কৰিছে, হাৰ্দিকৰ বলিং হ'ব পাৰে ভাৰতৰ Secret Weapon...

T20 World Cup: গুৰুত্বপূৰ্ণ খেলৰ পূৰ্বে ভাৰতীয় দলৰ বাবে সুসংবাদ ! হাৰ্দিকে নেটত বলিং কৰিছে, হাৰ্দিকৰ বলিং হ'ব পাৰে ভাৰতৰ Secret Weapon...

অলৰাউণ্ডাৰ হাৰ্দিক পাণ্ডিয়াই (Hardik pandya) পুনৰ বলিং আৰম্ভ কৰিছে। টি-২০ বিশ্বকাপৰ (T20 world cup) প্ৰথমখন খেলত ভাৰতীয় দলটো পাকিস্তানৰ হাতত পৰাজিত হয়। দলটোৱে এতিয়া ৩১ অক্টোবৰত এখন গুৰুত্বপূৰ্ণ খেলত নিউজিলেণ্ডৰ (Ind Vs Nz) বিৰুদ্ধে খেলিব।

অলৰাউণ্ডাৰ হাৰ্দিক পাণ্ডিয়াই (Hardik pandya) পুনৰ বলিং আৰম্ভ কৰিছে। টি-২০ বিশ্বকাপৰ (T20 world cup) প্ৰথমখন খেলত ভাৰতীয় দলটো পাকিস্তানৰ হাতত পৰাজিত হয়। দলটোৱে এতিয়া ৩১ অক্টোবৰত এখন গুৰুত্বপূৰ্ণ খেলত নিউজিলেণ্ডৰ (Ind Vs Nz) বিৰুদ্ধে খেলিব।

অলৰাউণ্ডাৰ হাৰ্দিক পাণ্ডিয়াই (Hardik pandya) পুনৰ বলিং আৰম্ভ কৰিছে। টি-২০ বিশ্বকাপৰ (T20 world cup) প্ৰথমখন খেলত ভাৰতীয় দলটো পাকিস্তানৰ হাতত পৰাজিত হয়। দলটোৱে এতিয়া ৩১ অক্টোবৰত এখন গুৰুত্বপূৰ্ণ খেলত নিউজিলেণ্ডৰ (Ind Vs Nz) বিৰুদ্ধে খেলিব।

  • Share this:
টীম ইণ্ডিয়াৰ (Team India) বাবে ডুবাইৰ পৰা ডাঙৰ আৰু সকাহৰ বাতৰি আহিছে। অলৰাউণ্ডাৰ হাৰ্দিক পাণ্ডিয়াই (Hardik pandya) পুনৰ বলিং আৰম্ভ কৰিছে। টি-২০ বিশ্বকাপৰ (T20 world cup) প্ৰথমখন খেলত ভাৰতীয় দলটো পাকিস্তানৰ হাতত পৰাজিত হয়। দলটোৱে এতিয়া ৩১ অক্টোবৰত এখন গুৰুত্বপূৰ্ণ খেলত নিউজিলেণ্ডৰ (Ind Vs Nz) বিৰুদ্ধে খেলিব। এই খেলখন দুয়োটা দলৰ বাবে গুৰুত্বপূৰ্ণ হ'ব। পাণ্ডিয়াই আই পি এল ২০২১ ৰ সময়তো বলিং কৰা নাছিল। ভাৰতীয় দলটোৱে ২০০৭ চনৰ পৰা টি-২০ বিশ্বকাপৰ খিতাপ জয় কৰা নাই।

ব্ৰডকাষ্টাৰ ষ্টাৰ স্পৰ্টছে হাৰ্দিক পাণ্ডিয়াৰ নেটত বলিং কৰাৰ সময়ত ফুটেজটো দেখুৱাইছিল। এই সন্দৰ্ভত প্ৰাক্তন ভাৰতীয় কিংবদন্তী ভিভিএছ লক্ষ্মণে কৈছে যে এইটো দলটোৰ বাবে এটা ডাঙৰ খবৰ। টীম ইণ্ডিয়াই লাভান্বিত হ'ব যদি তেওঁ কমেও ২ অভাৰ বল কৰে। এইটো জনা যায় যে পাকিস্তানৰ বিৰুদ্ধে মাত্ৰ ৫ জন খেলুৱৈয়ে বল কৰিছিল। মহম্মদ ছামী আৰু ভুৱনেশ্বৰ কুমাৰ আৰম্ভণিতে ব্যয়বহুল আছিল। তথাপিও, তেওঁলোকে বলিং কৰিব লগা হৈছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: