• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • আঘাতৰ বাবে কে এল ৰাহুল ইংলেণ্ড টেষ্টৰ পৰা বাহিৰ, অহা সপ্তাহত বাৰ্মিংহামত ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে ৫ম টেষ্ট ...

আঘাতৰ বাবে কে এল ৰাহুল ইংলেণ্ড টেষ্টৰ পৰা বাহিৰ, অহা সপ্তাহত বাৰ্মিংহামত ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে ৫ম টেষ্ট ...

জ্যেষ্ঠ অপেনাৰ কে এল ৰাহুল (KL Rahul) অহা সপ্তাহত বাৰ্মিংহামত ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে (Ind Vs Eng) ৫ম টেষ্টৰ পৰা বাহিৰত থকাটো প্ৰায় নিশ্চিত হৈছে।

জ্যেষ্ঠ অপেনাৰ কে এল ৰাহুল (KL Rahul) অহা সপ্তাহত বাৰ্মিংহামত ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে (Ind Vs Eng) ৫ম টেষ্টৰ পৰা বাহিৰত থকাটো প্ৰায় নিশ্চিত হৈছে।

জ্যেষ্ঠ অপেনাৰ কে এল ৰাহুল (KL Rahul) অহা সপ্তাহত বাৰ্মিংহামত ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে (Ind Vs Eng) ৫ম টেষ্টৰ পৰা বাহিৰত থকাটো প্ৰায় নিশ্চিত হৈছে।

  • Share this:
জ্যেষ্ঠ অপেনাৰ কে এল ৰাহুল (KL Rahul) অহা সপ্তাহত বাৰ্মিংহামত ইংলেণ্ডৰ বিৰুদ্ধে (Ind Vs Eng) ৫ম টেষ্টৰ পৰা বাহিৰত থকাটো প্ৰায় নিশ্চিত হৈছে। এই আঘাতৰ বাবে, তেওঁ দক্ষিণ আফ্ৰিকাৰ বিৰুদ্ধে টি-২০ শৃংখলাৰ পৰা বাহিৰ হৈছে। হাৰ্দিক পাণ্ডিয়াক ইংলেণ্ডৰ সীমিত অভাৰৰ দলৰ কমাণ্ড দিয়া হ'ব পাৰে কিয়নো বৰ্তমান টি-২০ দলৰ অধিনায়ক ত্বৰান্বিত ঋষভ পন্তে দক্ষিণ আফ্ৰিকাৰ বিৰুদ্ধে শৃংখলা শেষ হ'লেহে ইংলেণ্ডত উপস্থিত হ'ব।

বিচিচিআইৰ এজন বিষয়াই এইটো নিশ্চিত কৰিছে। "ৰাহুল আঘাতৰ পৰা আৰোগ্য হোৱা নাই। টেষ্ট দলৰ সদস্যসকলে আজি (বুধবাৰে) মুম্বাইত একত্ৰিত হৈছে আৰু নিশা পলমকৈ ওলাই যাব। কে এল ৰাহুল দলটোৰ সৈতে নাই। তেওঁৰ ফিট হ'বলৈ সময় লাগিব আৰু সপ্তাহৰ শেষত ফিটনেছ পৰীক্ষাও কৰিব লাগিব পাৰে। সময়মতে তেওঁৰ আৰোগ্য হোৱাৰ আশা কম।"
Published by:Kokil Sarma
First published: