• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • IND vs NZ Test Series: টেষ্ট শৃংখলাৰ আগতে সমস্যাত টীম ইণ্ডিয়া ! কে এল ৰাহুল আঘাতৰ বাবে বাহিৰ ...

IND vs NZ Test Series: টেষ্ট শৃংখলাৰ আগতে সমস্যাত টীম ইণ্ডিয়া ! কে এল ৰাহুল আঘাতৰ বাবে বাহিৰ ...

আঘাতৰ বাবে কে এল ৰাহুল (KL Rahul) টেষ্ট শৃংখলাৰ পৰা বাহিৰ হৈছে। শৃংখলাটোৰ (India vs New Zealand Test Series) আগতে টীম ইণ্ডিয়াৰ (Team India) বাবে এইটো এটা ডাঙৰ আঘাত। প্ৰথমখন টেষ্ট ২৫ নৱেম্বৰৰ পৰা (India vs New Zealand) কানপুৰৰ গ্ৰীণ পাৰ্ক ষ্টেডিয়ামত অনুষ্ঠিত হ'ব।

আঘাতৰ বাবে কে এল ৰাহুল (KL Rahul) টেষ্ট শৃংখলাৰ পৰা বাহিৰ হৈছে। শৃংখলাটোৰ (India vs New Zealand Test Series) আগতে টীম ইণ্ডিয়াৰ (Team India) বাবে এইটো এটা ডাঙৰ আঘাত। প্ৰথমখন টেষ্ট ২৫ নৱেম্বৰৰ পৰা (India vs New Zealand) কানপুৰৰ গ্ৰীণ পাৰ্ক ষ্টেডিয়ামত অনুষ্ঠিত হ'ব।

আঘাতৰ বাবে কে এল ৰাহুল (KL Rahul) টেষ্ট শৃংখলাৰ পৰা বাহিৰ হৈছে। শৃংখলাটোৰ (India vs New Zealand Test Series) আগতে টীম ইণ্ডিয়াৰ (Team India) বাবে এইটো এটা ডাঙৰ আঘাত। প্ৰথমখন টেষ্ট ২৫ নৱেম্বৰৰ পৰা (India vs New Zealand) কানপুৰৰ গ্ৰীণ পাৰ্ক ষ্টেডিয়ামত অনুষ্ঠিত হ'ব।

  • Share this:
আঘাতৰ বাবে কে এল ৰাহুল (KL Rahul) টেষ্ট শৃংখলাৰ পৰা বাহিৰ হৈছে। শৃংখলাটোৰ (India vs New Zealand Test Series) আগতে টীম ইণ্ডিয়াৰ (Team India) বাবে এইটো এটা ডাঙৰ আঘাত। প্ৰথমখন টেষ্ট ২৫ নৱেম্বৰৰ পৰা (India vs New Zealand) কানপুৰৰ গ্ৰীণ পাৰ্ক ষ্টেডিয়ামত অনুষ্ঠিত হ'ব।

Sports News in Assamese

বিৰাট কোহলী  আৰু ৰোহিত শৰ্মাৰ দৰে বহুতো জ্যেষ্ঠ খেলুৱৈয়ে প্ৰথম টেষ্টত খেলি থকা নাই। দলৰ পৰা আন এজন জ্যেষ্ঠ খেলুৱৈৰ প্ৰস্থানে প্ৰশিক্ষক ৰাহুল দ্ৰাবিড়ৰ বাবে এটা ডাঙৰ সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। দলটোৱে আগতে টি-২০ শৃংখলা ৩-০ত জিকিছিল।

বিচিচিআইৰ সচিব জয় শ্বাহে জনাইছে যে কে এল ৰাহুলৰ বাওঁ ভৰিৰ মাংসপেশীত সমস্যা আছে। ইয়াৰ বাবে, তেওঁ শৃংখলাটোত খেলিব নোৱাৰিব। তেওঁৰ স্থানত সূৰ্যকুমাৰ যাদৱক দলত স্থান হৈছে। ৰাহুলক টি-২০ শৃংখলাৰ অন্তিম খনখেলৰ পৰা বিশ্ৰাম দিয়া হৈছিল বুলি জানিব পৰা গৈছে।

IND vs NZ Test Series More Updates- 

Published by:Kokil Sarma
First published: