• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • Aus vs WI টেষ্ট মেচৰ সময়ত ৰিকি পন্টিঙৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি, চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি ...

Aus vs WI টেষ্ট মেচৰ সময়ত ৰিকি পন্টিঙৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি, চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি ...

অষ্ট্ৰেলিয়া আৰু ৱেষ্ট ইণ্ডিজৰ মাজত অনুষ্ঠিত পাৰ্থ টেষ্টৰ তৃতীয় দিনা মধ্যাহ্ন ভোজনৰ পিছত পন্টিঙৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিছে। প্ৰাক্তন অধিনায়কজনৰ হৃদ আক্ৰমণৰ বিষয়ে তথ্য পোহৰলৈ আহিছে।

অষ্ট্ৰেলিয়া আৰু ৱেষ্ট ইণ্ডিজৰ মাজত অনুষ্ঠিত পাৰ্থ টেষ্টৰ তৃতীয় দিনা মধ্যাহ্ন ভোজনৰ পিছত পন্টিঙৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিছে। প্ৰাক্তন অধিনায়কজনৰ হৃদ আক্ৰমণৰ বিষয়ে তথ্য পোহৰলৈ আহিছে।

অষ্ট্ৰেলিয়া আৰু ৱেষ্ট ইণ্ডিজৰ মাজত অনুষ্ঠিত পাৰ্থ টেষ্টৰ তৃতীয় দিনা মধ্যাহ্ন ভোজনৰ পিছত পন্টিঙৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিছে। প্ৰাক্তন অধিনায়কজনৰ হৃদ আক্ৰমণৰ বিষয়ে তথ্য পোহৰলৈ আহিছে।

  • Share this:
অষ্ট্ৰেলিয়াৰ প্ৰাক্তন অধিনায়ক আৰু কিংবদন্তি বেটছমেন ৰিকি পন্টিঙৰ স্বাস্থ্যৰ আকস্মিক অৱনতিৰ বাবে সকলো চিন্তিত হৈ পৰিছে। শুক্ৰবাৰে, অষ্ট্ৰেলিয়া আৰু ৱেষ্ট ইণ্ডিজৰ মাজত অনুষ্ঠিত হোৱা টেষ্ট শৃংখলাৰ প্ৰথমখন খেলৰ তৃতীয় দিনা তেওঁৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটে। তেওঁক লগে লগে চিকিৎসালয়লৈ লৈ যাব লগা হয়। খেলখন সম্প্ৰচাৰ কৰি থকা দলটোৱে স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে তথ্য প্ৰদান কৰিছে।

দলটোৱে জনাইছে যে পন্টিঙৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হোৱাৰ পিছত চিকিৎসালয়লৈ লৈ যোৱা হৈছে। তেওঁ আজি পৰৱৰ্তী সময়ত ভাষ্যকাৰ হিচাপে উপলব্ধ নহ'ব। তেওঁৰ অৱস্থা স্থিৰ আৰু এই মুহূৰ্তত কোনো চিন্তা নাই।

অষ্ট্ৰেলিয়া আৰু ৱেষ্ট ইণ্ডিজৰ মাজত অনুষ্ঠিত পাৰ্থ টেষ্টৰ তৃতীয় দিনা মধ্যাহ্ন ভোজনৰ পিছত পন্টিঙৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিছে। প্ৰাক্তন অধিনায়কজনৰ হৃদ আক্ৰমণৰ বিষয়ে তথ্য পোহৰলৈ আহিছে। এইটো কোৱা হৈছে যে পন্টিঙে খেলখনৰ তৃতীয় দিনা অন্তিম চেছনত কমেণ্ট্ৰী কৰাৰ বাবে উপস্থিত হোৱা নাছিল। তেওঁ মূৰ ঘূৰোৱা আৰু বৰ অস্বস্তি অনুভৱ কৰিছিল। পন্টিঙক অস্বস্তিকৰ অৱস্থাত দেখি, সহযোগী ভাষ্যকাৰসকলে তেওঁৰ বাবে সহায় বিচাৰিছিল আৰু তেওঁক পাৰ্থৰ এখন চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হয়।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি