உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • হঠাতে হোষ্টেলৰ যুৱতীসকলৰ কাপোৰ নোহোৱা হ'বলৈ ধৰিলে ! সন্ধিয়া ৭ বজাত মনে মনে হোষ্টেলত সোমাই 'অন্তৰ্বাস চোৰ' ...

    হঠাতে হোষ্টেলৰ যুৱতীসকলৰ কাপোৰ নোহোৱা হ'বলৈ ধৰিলে ! সন্ধিয়া ৭ বজাত মনে মনে হোষ্টেলত সোমাই 'অন্তৰ্বাস চোৰ' ...

    Women's Underwear Robbery- মালয়েছিয়াৰ টেৰেংগানুৰ এখন ৰাজহুৱা বিশ্ববিদ্যালয়ৰ হোষ্টেলত সংঘটিত ঘটনাটোৱে মানুহক আচৰিত কৰি তুলিছে। আৰক্ষীয়ে অলপতে ছোৱালীৰ অন্তৰ্বাস চুৰি কৰাৰ বাবে এজন লোকক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল।

    Women's Underwear Robbery- মালয়েছিয়াৰ টেৰেংগানুৰ এখন ৰাজহুৱা বিশ্ববিদ্যালয়ৰ হোষ্টেলত সংঘটিত ঘটনাটোৱে মানুহক আচৰিত কৰি তুলিছে। আৰক্ষীয়ে অলপতে ছোৱালীৰ অন্তৰ্বাস চুৰি কৰাৰ বাবে এজন লোকক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল।

    Women's Underwear Robbery- মালয়েছিয়াৰ টেৰেংগানুৰ এখন ৰাজহুৱা বিশ্ববিদ্যালয়ৰ হোষ্টেলত সংঘটিত ঘটনাটোৱে মানুহক আচৰিত কৰি তুলিছে। আৰক্ষীয়ে অলপতে ছোৱালীৰ অন্তৰ্বাস চুৰি কৰাৰ বাবে এজন লোকক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল।

    • Share this:
    পৃথিৱীত, বহুতো অদ্ভুত ৰুচি থকা সকলে নিন্দনীয় চেহেৰা চাবলৈ আৰু শুনিবলৈ পায়। এই মানুহবোৰে এনে কাম কৰে যিবোৰ বিশ্বাস কৰা কঠিন। কিছুমানে ইয়াক মানসিক ৰোগ বুলি কয় আৰু কিছুমানে ইয়াক মুৰ্খতা বুলি কয়। ছ'চিয়েল মিডিয়াত এনেকুৱা এজন চোৰ আজিকালি বিখ্যাত হৈ পৰিছে। বহুলোকে ইয়াক জাঙিয়া চোৰ নামেৰেও মাতিছে। দৰাচলতে, এই চোৰে সোণ আৰু ৰূপ চুৰি কৰা নাছিল, কিন্তু ছোৱালীবোৰৰ অন্তৰ্বাস চুৰি কৰিছিল। এয়া পোহৰলৈ আহিছিল যেতিয়া কেইবাগৰাকী ছোৱালীয়ে তেওঁলোকৰ অন্তৰ্বাস এটাৰ পিছত আনটো হেৰুওৱাৰ অভিযোগ কৰিছিল।

    মালয়েছিয়াৰ টেৰেংগানুৰ এখন ৰাজহুৱা বিশ্ববিদ্যালয়ৰ হোষ্টেলত সংঘটিত ঘটনাটোৱে মানুহক আচৰিত কৰি তুলিছে। আৰক্ষীয়ে অলপতে ছোৱালীৰ অন্তৰ্বাস চুৰি কৰাৰ বাবে এজন লোকক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল। এইটো কোৱা হৈছে যে এই ব্যক্তিজনক কম শুনা যায়। ঘটনাটোৰ সময়ত, হোষ্টেলৰ চৌহদত ছোৱালীবোৰৰ কাপোৰ শুকোৱা ঠাইৰ পৰা পলাই যোৱা দেখা গৈছিল। মানুহজনে নিজকে নিৰ্দোষ বুলি বৰ্ণনা কৰিছে, কিন্তু তাঁৰৰ পৰা তেওঁৰ অন্তৰ্বাস খুলি দিয়াৰ এটা ভিডিঅ' বনোৱা হৈছে। এই প্ৰমাণৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি, তেওঁক গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছে।

    সন্ধিয়া, তেওঁ চৌহদত প্ৰৱেশ কৰে
    তথ্য অনুসৰি, লোকজনক ২৫ জানুৱাৰীত গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছিল। ৩৭ বছৰীয়া লোকজনক সন্ধিয়া হোষ্টেল চৌহদৰ পৰা গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছিল। যোৱা কেইদিনমানৰ পৰা, হোষ্টেলৰ বহুতো ছোৱালীৰ অন্তৰ্বাস চুৰি হৈ আছিল। জিলা আৰক্ষী প্ৰধান আব্দুল ৰহিমৰ মতে, গোচৰটো এতিয়া সমাধান কৰা হৈছে। মানুহজনক হোষ্টেলৰ ছোৱালীবোৰে অভিযোগ কৰিছিল যেতিয়া হঠাতে তেওঁলোকে মানুহজনক কাপোৰৰ ওচৰত ঘূৰি থকা দেখিছিল। ছোৱালীবোৰে ইয়াৰ ভিডিঅ' বনাবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল, য'ত তেওঁলোকে দেখিছিল যে মানুহজনে কেৱল অন্তৰ্বাস খুলি আছে।

    অনলাইনত শ্বেয়াৰ ভিডিঅ'
    মানুহজনক এতিয়া ৪ দিনৰ বাবে প্ৰেৰণ কৰা হৈছে। তেওঁৰ বিৰুদ্ধে ধাৰা ৩৭৯ ৰ অধীনত চুৰি আৰু ধাৰা ৪৪৭ ৰ অধীনত ট্ৰেচপাছিংৰ অভিযোগ আৰোপ কৰা হৈছে। এইটো কোৱা হৈছে যে তেওঁক সাত বছৰৰ কাৰাদণ্ড আৰু জৰিমনা বিহা হ'ব পাৰে। তেওঁ হোষ্টেলৰ পৰা আণ্ডাৰৱেৰ চুৰি কৰাৰ ভিডিঅ'টো অনলাইনত শ্বেয়াৰ কৰা হৈছিল য'ৰ পৰা ই ভাইৰেল হৈছে। বহুলোকে মন্তব্য কৰিছে ব্যক্তিজনক চিকিৎসাৰ প্ৰয়োজন।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: