உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • প্ৰেমৰ বাবেই তেওঁ অৰ্ডাৰ কৰিছিল ৪ কোটি টকাৰ আঙুঠি ! কিন্তু আঙুঠি দিয়াই নহ'ল প্ৰিয় প্ৰেমিকাক ...

    প্ৰেমৰ বাবেই তেওঁ অৰ্ডাৰ কৰিছিল ৪ কোটি টকাৰ আঙুঠি ! কিন্তু আঙুঠি দিয়াই নহ'ল প্ৰিয় প্ৰেমিকাক ...

    Photo Credit-Pixabay/সাংকেতিক ছবি

    Photo Credit-Pixabay/সাংকেতিক ছবি

    এজন ব্ৰিটিছ ব্যক্তিয়ে (Britain News) তেওঁৰ ৬ মাহৰ সম্পৰ্কক আনুষ্ঠানিক কৰিবলৈ ওলাইছিল। যিজন ব্যক্তিয়ে এটা ব্যয়বহুল আঙুঠিৰ অৰ্ডাৰ দিছিল (Girlfriend Cheated Boyfriend) তেওঁ কেতিয়াও কল্পনা কৰা নাছিল এয়া সঁচা হ'ব।

    • Share this:
    প্ৰেমিক-প্ৰেমিকাসকলে সম্পৰ্কত থাকোতে ইজনে সিজনৰ পৰা বিশ্বাস আশা কৰে। যদি এই বিশ্বাস হেৰুৱায়, সম্পৰ্কৰ কোনো অৰ্থ নাই। এজন ব্ৰিটিছ ব্যক্তিৰ (Britain News) সৈতে এনেকুৱাই ঘটিছিল যেতিয়া তেওঁ তেওঁৰ ৬ মাহৰ সম্পৰ্কক আনুষ্ঠানিক কৰিবলৈ ওলাইছিল। যিজন ব্যক্তিয়ে এটা ব্যয়বহুল আঙুঠিৰ অৰ্ডাৰ দিছিল (Girlfriend Cheated Boyfriend) তেওঁ কেতিয়াও কল্পনা কৰা নাছিল এয়া সঁচা হ'ব।

    Mirrorৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, ২৫ বছৰীয়া মছ মেফেয়াৰ (Mohs Mayfair) তেওঁৰ প্ৰেমিকাৰ সৈতে ৬ মাহ ধৰি সম্পৰ্কত আছিল। তেওঁ বিয়া কৰাবলৈ মন স্থিৰ কৰিছিল আৰু প্ৰেয়সীক এটা অতি ধুনীয়া আঙুঠিৰে প্ৰস্তাৱ দিয়াৰ পৰিকল্পনা কৰিছিল। ইয়াৰ মাজতে তেওঁ তেওঁৰ প্ৰিয় প্ৰেমিকাৰ ঘৃণনীয় সত্যটো জানিব পাৰিলে আৰু একো নোকোৱাকৈ বিচ্ছেদ কৰিলে।

    প্ৰতাৰণা কৰিছে প্ৰেমিকাই
    মছ মেফেয়াৰে ছোৱালীজনীক ৫.৫ কেৰেটৰ বগা ৰেডিয়েন্ট কাট প্লেটিনাম ৰিংএটাৰে প্ৰস্তাৱ দিবলৈ প্ৰস্তুত হৈছিল। তাৰ ঠিক এদিন আগতে, তেওঁ তেওঁৰ ফোনত তেওঁৰ সঙ্গীৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত লগ ইন কৰিছিল। ইয়াৰ মাজতে, তেওঁ তেওঁৰ প্ৰেমিকাক এজন মানুহৰ সৈতে ফ্লাৰ্টি টেক্সট কৰা দেখিলে আৰু চেটটো দেখি, তেওঁ আচৰিত হৈ পৰিল। তেওঁলোক দুয়োচেটত লগ পোৱাৰ কথা কৈ আছিল। আটাইতকৈ আচৰিত কথাটো হ'ল যে প্ৰেমিকাই অচিনাকি জনক কৈছিল যে মেফেয়াৰ প্ৰাক্তন প্ৰেমিক, যেতিয়া তেওঁলোক দুয়ো সম্পৰ্কত আছিল। এই বাৰ্তালাপটোৱেই তেওঁৰ চকু মুকলি কৰিছিল আৰু তেওঁলোকে তেওঁৰ সৈতে বিচ্ছেদ কৰিলে।

    লাখ টকা খৰছ কৰাৰ পিছতো ছোৱালীজনী প্ৰতাৰক হৈ পৰে
    মেফেয়াৰে দাবী কৰে যে তেওঁ তেওঁৰ প্ৰেমিকাৰ ওপৰত বৃহৎ পৰিমাণৰ ব্যয় কৰিছিল। তেওঁৰ বাবে ৪ কোটি টকাৰ আঙুঠি তৈয়াৰ কৰিছিল, আনহাতে প্ৰতি মাহে তেওঁ তেওঁক বজাৰ কৰিবলৈ বাধ্য কৰিছিল আৰু তেওঁক দামী উপহাৰ দিছিল। অৱশ্যে তেওঁ দাবী কৰে যে তেওঁৰ প্ৰেমিকা ৬ মাহৰ সম্পৰ্কত তেওঁৰ প্ৰাক্তনৰ সৈতে সম্পৰ্কত আছিল আৰু মেফেয়াৰক এই বিষয়ে অৱগত কৰা নাছিল। লাহে লাহে বিষয়টো বিচ্ছেদত উপনীত হ'ল। অৱশ্যে, মেফেয়াৰে চেটটো পঢ়াৰ কথা উল্লেখ কৰা নাছিল বা পুনৰ যোগাযোগ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰা নাছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: