உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • Shocking News: চুলি নকটাৰ বাবেই বছৰ উঠিল খং, চাকৰিৰ পৰা বাহিৰ কৰি দিলে কৰ্মচাৰীক ...

    Shocking News: চুলি নকটাৰ বাবেই বছৰ উঠিল খং, চাকৰিৰ পৰা বাহিৰ কৰি দিলে কৰ্মচাৰীক ...

    এজন প্লাম্বাৰৰ বছে তেওঁৰ দীঘল চুলিৰ বিষয়ে গম পাইছিল। কৰ্মচাৰীজনে আশা কৰা নাছিল যে তেওঁ ইমান সৰু বিষয়ত চাকৰি হেৰুৱাব লাগিব (Boss Fired Employee for His Long Hair)।

    এজন প্লাম্বাৰৰ বছে তেওঁৰ দীঘল চুলিৰ বিষয়ে গম পাইছিল। কৰ্মচাৰীজনে আশা কৰা নাছিল যে তেওঁ ইমান সৰু বিষয়ত চাকৰি হেৰুৱাব লাগিব (Boss Fired Employee for His Long Hair)।

    এজন প্লাম্বাৰৰ বছে তেওঁৰ দীঘল চুলিৰ বিষয়ে গম পাইছিল। কৰ্মচাৰীজনে আশা কৰা নাছিল যে তেওঁ ইমান সৰু বিষয়ত চাকৰি হেৰুৱাব লাগিব (Boss Fired Employee for His Long Hair)।

    • Share this:
    কৰ্মচাৰী আৰু বছৰ মাজৰ সম্পৰ্কটো আচৰিত। বহুসময়ত ই সৰু সৰু বস্তুৰ ওপৰত নষ্ট হৈ যায় আৰু ফলাফল আৰু বেয়া হয়। এজন প্লাম্বাৰৰ সৈতেও একেধৰণৰ ঘটনা ঘটিছিল, যেতিয়া বছে তেওঁৰ দীঘল চুলিৰ বিষয়ে গম পাইছিল। কৰ্মচাৰীজনে আশা কৰা নাছিল যে তেওঁ ইমান সৰু বিষয়ত চাকৰি হেৰুৱাব লাগিব (Boss Fired Employee for His Long Hair)।

    Redditত প্লাম্বাৰে মানুহক তেওঁৰ সৈতে হোৱা এই কাৰ্যৰ বিষয়ে কৈছিল। তেওঁৰ নাম নিদিয়াকৈ, প্লাম্বাৰে তেওঁৰ সৈতে সংঘটিত অদ্ভুত ঘটনাটোৰ বিষয়ে কৈছিল। তেওঁ কৈছে যে চাকৰিটোত যোগদান কৰাৰ দুসপ্তাহত বছ তেওঁৰ সৈতে খুব সুখী আছিল আৰু দৰমহা বৃদ্ধি কৰাৰ কথা কৈছিল, কিন্তু পিছৰ সপ্তাহত চাকৰিটো এৰিব লগা হৈছিল।

    দীঘল চুলি ৰখাৰ বাবে বছৰ খং
    NaturalViber নামৰ একাউণ্ট এটাৰ পৰা, প্লাম্বাৰে কৈছে যে চাকৰিটোত যোগদান কৰাৰ মাত্ৰ কেইদিনমান পিছত, কোম্পানীটোৰ গৰাকীয়ে নিজেই তেওঁক কৈছিল যে তেওঁ কোম্পানীৰ ৯০ শতাংশ কৰ্মচাৰীৰ তুলনাত অধিক জ্ঞানী আৰু বুদ্ধিমান। যেতিয়া তেওঁ চাকৰিটোত যোগদান কৰিছিল, বৰ ঠাণ্ডা আছিল আৰু কাম কৰোঁতে চুলিবোৰ বাৰে বাৰে তেওঁৰ মুখত আহিছিল, তেওঁ চুলিবোৰ টুপীৰ ভিতৰত ৰাখিছিল। প্ৰথমবাৰৰ বাবে বছে তেওঁৰ দীঘল চুলি দেখিছিল, তেওঁ হতবাক হৈছিল। তেওঁ খঙত তেওঁৰ কৰ্মচাৰীক চুলি কাটিবলৈ আদেশ দিছিল।

    কৰ্মচাৰীজনে সোনকালে চাকৰিটো এৰি দিছিল
    বছৰ নিৰ্দেশত, কৰ্মচাৰীজনে চুলি কাটিবলৈ অস্বীকাৰ কৰিছিল, যাৰ পিছত তেওঁৰ আৰু অধিক খং উঠিছিল। বছে কৰ্মচাৰীজনক কামৰ পৰা বাহিৰ হ'বলৈ বা চুলি কাটিবলৈ কৈছিল। প্লাম্বাৰজনেও লগে লগে তেওঁৰ লাগেজ পেক কৰি তাৰ পৰা খোজ কাঢ়িবলৈ সিদ্ধান্ত লৈছিল। আমোদজনক ভাৱে, তেওঁ অলপ আঁতৰি যোৱাৰ পিছতে এটা নতুন চাকৰি পাইছিল। হাজাৰ হাজাৰ মানুহে পোষ্টটো পঢ়িছিল আৰু ইয়াৰ ওপৰত মন্তব্য কৰিছিল। যেতিয়া এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে বছক পুৰণি বুলি কৈছিল, কিছুমানে কৰ্মচাৰীৰ দক্ষতাক চেহেৰাৰ ওপৰত ৰাখিবলৈ ওকালতি কৰিছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: