• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • Romance: ইমান মৰম কোনেনো দিব ! পাৰ্কতে দেখিলে সংগীক আৰু মৰম লাগি গ'ল ! তাৰ পিছত দুগালত দিলে ইটোৰ পিছত সিটো মৰমৰ চুমা...

Romance: ইমান মৰম কোনেনো দিব ! পাৰ্কতে দেখিলে সংগীক আৰু মৰম লাগি গ'ল ! তাৰ পিছত দুগালত দিলে ইটোৰ পিছত সিটো মৰমৰ চুমা...

Photo-facebook

Photo-facebook

বহুতো ধেমেলীয়া Video ছচিয়েল মিডিয়াত (Social Media) শ্বেয়াৰ হৈ থাকে । কিছুমান ভিডিঅ' ইমান ধেমেলীয়া যে আপুনি সেইবোৰ চাই আপোনাৰ হাঁহি নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব নোৱাৰিব। এটা ভালুকে উদ্যানখনত নিৰ্মিত এটা মূৰ্তিৰে (Bear Loving Statue) ৰোমান্স কৰি আছিল। ভালুকটোৱে নিৰন্তৰ মূৰ্তিটোক আলিঙ্গন কৰি আছিল আৰু তেওঁক চুমা খাই আছিল (Bear Kissing Statue)।

  • Share this:
বহুতো ধেমেলীয়া Video ছচিয়েল মিডিয়াত (Social Media) শ্বেয়াৰ হৈ থাকে । কিছুমান ভিডিঅ' ইমান ধেমেলীয়া যে আপুনি সেইবোৰ চাই আপোনাৰ হাঁহি নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব নোৱাৰিব। এনেকুৱা এটা ভিডিঅ' এতিয়া সামাজিক মাধ্যমত শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। ৭৫ বছৰীয়া ড'গে তেওঁৰ ঘৰৰ খিৰিকীৰ পৰা এই ক্ষণ বন্দী কৰিছিল। ৱায়মিং (Wyoming)ত বাস কৰা ড'গে তেওঁৰ ঘৰৰ বাহিৰত এটা ভালুক দেখিছিল। এটা ভালুকে উদ্যানখনত নিৰ্মিত এটা মূৰ্তিৰে (Bear Loving Statue) ৰোমান্স কৰি আছিল। ভালুকটোৱে নিৰন্তৰ মূৰ্তিটোক আলিঙ্গন কৰি আছিল আৰু তেওঁক চুমা খাই আছিল (Bear Kissing Statue)।

এই প্ৰেম ভোকাতুৰ ভালুকটোৱে উদ্যানখনৰ মূৰ্তিটো ইয়াৰ অংশীদাৰ হিচাপে অনুভৱ কৰিছিল। তেওঁ নিৰন্তৰ মূৰ্তিটো আলিঙ্গন কৰি আছিল। একে সময়তে, তেওঁ তেওঁক চুম্বন কৰি আছিল। ভালুকটোৱে মূৰ্তিটোক আকৰ্ষিত কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰি আছিল, কিন্তু ইয়াৰ সংগী চিমেণ্টেৰে নিৰ্মিত আছিল। ভালুকটোৱে যি কৰি আছিল তাৰ উত্তৰ দিয়া নাছিল। এইবাবে ভালুকটোৱে খং কৰিছিল আৰু তাৰ পিছত সি গুচি গৈছিল।

Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি