உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • কাপোৰ-কানি খুলি মালিচৰ বাবে সাজু হৈছিল বৃদ্ধ, থাই যুৱতীয়ে হাত লগোৱাৰ পিছতে পৰিল মৃত্যুমুখত!

    কাপোৰ-কানি খুলি মালিচৰ বাবে সাজু হৈছিল বৃদ্ধ, থাই যুৱতীয়ে হাত লগোৱাৰ পিছতে পৰিল মৃত্যুমুখত!

    এখন মাছাছ পাৰ্লাৰলৈ যোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈ হেপ্পী এণ্ডিং নামৰ এটা মাছাছ পাৰ্লাৰ বুকিং কৰে।

    এখন মাছাছ পাৰ্লাৰলৈ যোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈ হেপ্পী এণ্ডিং নামৰ এটা মাছাছ পাৰ্লাৰ বুকিং কৰে।

    এখন মাছাছ পাৰ্লাৰলৈ যোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈ হেপ্পী এণ্ডিং নামৰ এটা মাছাছ পাৰ্লাৰ বুকিং কৰে।

    • Share this:
    থাইলেণ্ড পৰ্যটকসকলৰ মাজত অন্যতম বিখ্যাত স্থান। পৃথিৱীৰ প্ৰায়ভাগ দেশৰে লোকে পৰ্যটন সুখৰ বাবে ইয়ালৈ আহে। নদ-নদী, জুৰি আদি প্ৰাকতিক শোভাৰে ভৰপূৰ থাইলেণ্ড মাছাছ পাৰ্লাৰবোৰৰ ( massage parlour) বাবেও বিখ্যাত। এনে প্ৰাপ্তবয়স্ক শৈলীৰ মাছাছ পাৰ্লাৰৰ সুবিধা উপভোগ কৰিবলৈ অহা এগৰাকী লোকৰ হঠাতে হোৱা মৃত্যুই  সকলোকে হতবাক কৰি তুলিছে।

    তথ্য অনুসৰি, ৭০ বছৰীয়া বৃদ্ধজন ব্ৰিটেইনৰ আছিল। তেওঁ ইউকেৰ পৰা থাইলেণ্ডৰ পাটায়ালৈ বন্ধ উদযাপনৰ বাবে গৈছিল। তাত তেওঁ এখন মাছাছ পাৰ্লাৰলৈ যোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈ হেপ্পী এণ্ডিং নামৰ এটা মাছাছ পাৰ্লাৰ বুকিং কৰে। তালৈ যোৱাৰ পিছত তেওঁক কাপোৰ খুলি বিছনাত শুবলৈ কোৱা হৈছিল। সেইমতে মালিচ কৰা ছোৱালীজনীয়ে গৈ তেওঁক সেৱা কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। কিন্তু যেতিয়া ছোৱালীজনীয়ে তেওঁক ঘূৰিবলৈ কৈছিল, কোনো সঁহাৰি দিয়া নাছিল। পৰীক্ষা কৰাৰ পিছত দেখা গৈছিল যে তেওঁ মৃত (old man dies naked in massage parlour)।

    পুৰুষজনৰ মালিচ কৰা মহিলাগৰাকীৰ নাম আছিল মিছ ওৰাইয়া। তেওঁ কয় যে ঘটনাটো আবেলি প্ৰায় ৩ বজাত সংঘটিত হৈছিল। তেওঁ ব্যক্তিজন আৰম্ভণিতে স্বাভাৱিক আছিল বুলি উল্লেখ কৰে। পিছত তেওঁৰ উশাহ লোৱাত সমস্যা হৈছিল। তেতিয়া তেওঁ সুধিলে যে সকলো ঠিকে আছে নে নাই? মানুহজনৰ উত্তৰ ইতিবাচক আছিল। কিন্তু পিছত আৱিষ্কাৰ কৰা হয় যে তেওঁৰ মৃত্যু হৈছে। মানুহজনক  চিপিআৰ দিয়া আৰম্ভ কৰিছিল যদিও জীৱন ৰক্ষা কৰিব নোৱাৰিলে (old man dies naked in thailand massage parlour)।

    ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হোৱা আৰক্ষীয়ে মানুহজনৰ শৰীৰটো টাৱেলেৰে ঢাকি অনুসন্ধানৰ বাবে তেওঁলোকৰ লগত লৈ যায়। ব্যক্তিজনক এতিয়ালৈকে চিনাক্ত কৰা হোৱা নাই। মাছাছ পাৰ্লাৰে কৈছে যে মানুহজন প্ৰথমবাৰৰ বাবে তেওঁলোকৰ ওচৰলৈ সেৱাৰ বাবে আহিছিল। ব্যক্তিজনৰ পৰা কোনো পৰিচয় পত্ৰ পোৱা হোৱা নাই, যাৰ বাবে তেওঁৰ পৰিচয় বিচাৰি উলিওৱা কঠিন। বৰ্তমান, আৰক্ষীয়ে মৰণোত্তৰ পৰীক্ষাৰ প্ৰতিবেদনৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছে যাতে মানুহজনৰ মৃত্যু কেনেদৰে হয় জানিব পৰা যায়।
    Published by:Gautam Barman
    First published: