உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • world
    • »
    • New York Fire: নিউয়ৰ্কৰ এক এপাৰ্টমেণ্টত বিধ্বংসী অগ্নিকাণ্ড ! ৯ টা শিশুসহ ১৯ জন লোকৰ প্ৰাণহানি ...

    New York Fire: নিউয়ৰ্কৰ এক এপাৰ্টমেণ্টত বিধ্বংসী অগ্নিকাণ্ড ! ৯ টা শিশুসহ ১৯ জন লোকৰ প্ৰাণহানি ...

    দেওবাৰে ব্ৰঙ্কছৰ এটা আৱাসিক এপাৰ্টমেণ্টত ভয়ংকৰ অগ্নিকাণ্ড সংঘটিত হৈছিল। এই দুৰ্ঘটনাত কমেও ১৯ জন লোকৰ মৃত্যু হৈছে বুলি ৰয়টাৰে প্ৰকাশ কৰিছে। মৃতসকলৰ ভিতৰত ৯ টা শিশুআছিল।

    দেওবাৰে ব্ৰঙ্কছৰ এটা আৱাসিক এপাৰ্টমেণ্টত ভয়ংকৰ অগ্নিকাণ্ড সংঘটিত হৈছিল। এই দুৰ্ঘটনাত কমেও ১৯ জন লোকৰ মৃত্যু হৈছে বুলি ৰয়টাৰে প্ৰকাশ কৰিছে। মৃতসকলৰ ভিতৰত ৯ টা শিশুআছিল।

    দেওবাৰে ব্ৰঙ্কছৰ এটা আৱাসিক এপাৰ্টমেণ্টত ভয়ংকৰ অগ্নিকাণ্ড সংঘটিত হৈছিল। এই দুৰ্ঘটনাত কমেও ১৯ জন লোকৰ মৃত্যু হৈছে বুলি ৰয়টাৰে প্ৰকাশ কৰিছে। মৃতসকলৰ ভিতৰত ৯ টা শিশুআছিল।

    • Share this:
    আমেৰিকাৰ নিউয়ৰ্কৰ (New York Fire) পৰা এক বেয়া খবৰ আহিছে। দেওবাৰে ব্ৰঙ্কছৰ এটা আৱাসিক এপাৰ্টমেণ্টত ভয়ংকৰ অগ্নিকাণ্ড সংঘটিত হৈছিল। এই দুৰ্ঘটনাত কমেও ১৯ জন লোকৰ মৃত্যু হৈছে বুলি ৰয়টাৰে প্ৰকাশ কৰিছে। মৃতসকলৰ ভিতৰত ৯ টা শিশুআছিল। অগ্নি নিৰ্বাপক বাহিনীৰ (Fire Brigade) গাড়ীসমূহ ঘটনাস্থলীলৈ দৌৰি গৈছিল আৰু জুই নিয়ন্ত্ৰণলৈ আনিছিল। কি কাৰণত জুই লাগিছিল তাৰ তদন্ত চলি আছে। ঘটনাটো নিউয়ৰ্কৰ এতিয়ালৈকে আটাইতকৈ ডাঙৰ দুৰ্ঘটনা বুলি বিশ্বাস কৰা হয়।

    ঘটনাস্থলীলৈ দৌৰি অহা মেয়ৰ এৰিক এডামছে কয় যে নিউয়ৰ্ক চহৰৰ বাবে এইটো এটা ভয়ংকৰ আৰু দুখৰ মুহূৰ্ত, চিএনএনৰ বাতৰি অনুসৰি। জুইৰ এই ঘটনাই এই চহৰখনক আতংকিত কৰি থাকিব। তেওঁ কৈছিল যে জুইৰ ফলত বহু সংখ্যক লোক দগ্ধ হৈছে। ৩২ জন লোকৰ অৱস্থা সংকটজনক যিসকলে চিকিৎসাধীন হৈ আছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: