• Home
  • »
  • News
  • »
  • world
  • »
  • OMG! এই মহিলাগৰাকীয়ে কাপোৰৰ দৰে সলনি কৰে স্বামী ! ১১ বাৰ বিয়া হোৱাৰ পিছত এতিয়া দ্বাদশ বিয়াৰ প্ৰস্তুতি ...

OMG! এই মহিলাগৰাকীয়ে কাপোৰৰ দৰে সলনি কৰে স্বামী ! ১১ বাৰ বিয়া হোৱাৰ পিছত এতিয়া দ্বাদশ বিয়াৰ প্ৰস্তুতি ...

ভাৰতীয় সমাজত বিবাহক (Indian Marriage Rituals) অতি উচ্চ মৰ্যাদা দিয়া হৈছে। আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰত (United States News) এনে নহয়। তাত, এগৰাকী ৫২ বছৰীয়া মহিলাই এতিয়ালৈকে তেওঁৰ জীৱনকালত ১১ বাৰ বিয়া হৈছে (Woman Married 11 Times) ।

ভাৰতীয় সমাজত বিবাহক (Indian Marriage Rituals) অতি উচ্চ মৰ্যাদা দিয়া হৈছে। আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰত (United States News) এনে নহয়। তাত, এগৰাকী ৫২ বছৰীয়া মহিলাই এতিয়ালৈকে তেওঁৰ জীৱনকালত ১১ বাৰ বিয়া হৈছে (Woman Married 11 Times) ।

ভাৰতীয় সমাজত বিবাহক (Indian Marriage Rituals) অতি উচ্চ মৰ্যাদা দিয়া হৈছে। আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰত (United States News) এনে নহয়। তাত, এগৰাকী ৫২ বছৰীয়া মহিলাই এতিয়ালৈকে তেওঁৰ জীৱনকালত ১১ বাৰ বিয়া হৈছে (Woman Married 11 Times) ।

  • Share this:
ভাৰতীয় সমাজত বিবাহক (Indian Marriage Rituals) অতি উচ্চ মৰ্যাদা দিয়া হৈছে। ইয়াক এক সামাজিক আৰু ধৰ্মীয় ৰীতি বুলি গণ্য কৰা হয়, যাক সহজে ভাঙিব নোৱাৰি। আমি আপোনাক এইটো কৈছো কাৰণ আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰত (United States News) এনে নহয়। তাত, এগৰাকী ৫২ বছৰীয়া মহিলাই এতিয়ালৈকে তেওঁৰ জীৱনকালত ১১ বাৰ বিয়া হৈছে (Woman Married 11 Times) ।

মনেট (Monette) নামৰ এই মহিলাগৰাকীয়ে নতুন স্বামীৰ সৈতে বাস কৰিবলৈ ইমান ভাল পায় যে তেওঁ এতিয়ালৈকে ১১ বাৰ ৯ জন স্বামীৰ সৈতে বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছে। আমোদজনক ভাৱে, আনকি তেওঁৰ বয়স ৫২ বছৰ, কিন্তু বিবাহৰ আসক্তি (Addicted To Marriage) সমাপ্ত হোৱা নাই। তেওঁ এতিয়াও নিজৰ বাবে নতুন দৰা বিচাৰি আছে।

তেওঁ সৰুৰে পৰা বিয়াৰ ভাল পাইছিল
Mirrorৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, সৰুৰে পৰা মনেটৰ বিবাহৰ প্ৰতি আগ্ৰহ আছিল। সৰু থাকোতে ভায়েকৰ বন্ধুবৰ্গক ভাল পাইছিল আৰু তেওঁলোকক বিয়া কৰাৰ কল্পনা কৰিছিল। তেওঁ সপোন পূৰণ কৰিবলৈ উচ্চ বিদ্যালয় শেষ হোৱাৰ লগে লগে বিয়া হৈছিল। এইটো আজিলৈকে চলি আছে, যি তেতিয়াৰ পৰা আৰম্ভ হৈছে।  এতিয়ালৈকে মনেটে ৯ জন বেলেগ বেলেগ পুৰুষক ১১ বাৰ বিয়া কৰাইছে। মনেটৰ কোনো বিবাহ বেছি দিন স্থায়ী হোৱা নাছিল আৰু বেলেগ বেলেগ পুৰুষক বিয়া কৰাইছিল।

দ্বাদশ বিবাহ সাজু
মনেটে টিএলচি চেনেলত তেওঁৰ কাহিনী কৈছে। তেওঁ কৈছে যে আজিলৈকে তেওঁ ২৮ জন লোকক বিয়া কৰাৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিছে। তেওঁ বৰ্ণনা কৰে যে বিবাহ ভংগ হোৱাৰ ফলত নিৰাশ নহয়, কিন্তু পৰৱৰ্তী ব্যক্তিজনৰ সৈতে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হয়। তেওঁৰ স্বামীৰ বিষয়ে কওঁতে, তেওঁ কয় যে পঞ্চম স্বামীগৰাকী সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ আছিল, আনহাতে ৬ নম্বৰৰ স্বামীৰ প্ৰকৃতি ভাল আছিল। তেওঁ আঠ নম্বৰ স্বামীক অনলাইনত  লগ পাইছিল, আনহাতে তেওঁ সৰুৰে পৰা ১০ নম্বৰ স্বামীক চিনি পাইছিল। তেওঁ বৰ্তমান ৫৭ বছৰীয়া জনৰ সৈতে ডেটিং কৰি আছে। জনৰ সৈতে আগতে দুবাৰ বিয়াত বহিছিল আৰু এতিয়া তেওঁ দ্বাদশবাৰৰ বাবে বিয়া হ'ব পাৰে।

Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি