• Home
  • »
  • News
  • »
  • uncategorized
  • »
  • Katrina Kaif-Vicky Kaushal Holi: শাহুৱেক-শহুৰৰ সৈতে প্ৰথম হোলী উদযাপন কৰিলে কেটৰিনা কাইফে

Katrina Kaif-Vicky Kaushal Holi: শাহুৱেক-শহুৰৰ সৈতে প্ৰথম হোলী উদযাপন কৰিলে কেটৰিনা কাইফে

ছবিবোৰে এইটোও ইংগিত দিয়ে যে পৰিয়ালটোৱে বিকি আৰু কেটৰিনাৰ নতুন ঘৰত বিকি আৰু কেটৰিনাৰ প্ৰথম হোলী উদযাপন কৰিছে।

ছবিবোৰে এইটোও ইংগিত দিয়ে যে পৰিয়ালটোৱে বিকি আৰু কেটৰিনাৰ নতুন ঘৰত বিকি আৰু কেটৰিনাৰ প্ৰথম হোলী উদযাপন কৰিছে।

ছবিবোৰে এইটোও ইংগিত দিয়ে যে পৰিয়ালটোৱে বিকি আৰু কেটৰিনাৰ নতুন ঘৰত বিকি আৰু কেটৰিনাৰ প্ৰথম হোলী উদযাপন কৰিছে।

  • Share this:
কেটৰিনা কাইফ আৰু বিকি কৌশলে তেওঁলোকৰ বিবাহৰ পিছত প্ৰথম হোলী বিকিৰ পৰিয়ালৰ  সৈতে উদযাপন কৰিছে। এই দম্পতীয়ে ইনষ্টাগ্ৰামত তেওঁলোকৰ হোলী উদযাপনৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। ছবিবোৰত পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক ছবিখনৰ বাবে পোজ দিয়াৰ সময়ত ৰঙা ৰং সনা দেখা গৈছে। উৰীৰ তাৰকাগৰাকীয়ে ফটো তোলাৰ লগে লগে বিকিৰ মাকে মৰমেৰে কেটৰিনাৰ গালত হাত ৰাখিছিল আৰু নিজৰ বাৱোৰীক ওচৰত ৰাখিছিল। বিকিৰ দেউতাক শ্বাম কৌশল আৰু ভায়েক ছানী কৌশলে পিছফালে পোজ দিছিল।

বিকি আৰু কেটৰিনাই ফটো শ্বেয়াৰ কৰাৰ লগতে "শুভ হোলী!!!" বুলি শুভেচেছা জনাইছিল।











View this post on Instagram






A post shared by Katrina Kaif (@katrinakaif)





ছবিবোৰে এইটোও ইংগিত দিয়ে যে পৰিয়ালটোৱে বিকি আৰু কেটৰিনাৰ নতুন ঘৰত বিকি আৰু কেটৰিনাৰ প্ৰথম হোলী উদযাপন কৰিছে। যোৱা ডিচেম্বৰত বিবাহপাশত আৱদ্ধ হোৱা দম্পতীয়ে তেওঁলোকৰ বিয়াৰ অলপ পিছতে তেওঁলোকৰ নতুন ঘৰলৈ গুচি যায়। বিকি আৰু কেটৰিনাই তেওঁলোকৰ সামাজিক মাধ্যমৰ পোষ্টৰ জৰিয়তে মাজে মাজে ঘৰটোৰ ছবি শ্বেয়াৰ কৰিছিল। যোৱা বছৰ, তেওঁলোকৰ বন্ধুবৰ্গই তেওঁলোকৰ ঘৰত খ্ৰীষ্টমাছত উপস্থিত আছিল আৰু ঘৰৰ পৰা ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল।
Published by:Manjumoni Borah
First published:

শেহতীয়া বাতৰি