உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • technology
    • »
    • Xiaomi 11i HyperCharge 5G ভাৰতত মুকলি ! মাত্ৰ ১৫ মিনিটতে হ'ব সম্পূৰ্ণ চাৰ্জ, ইয়াৰ বিষয়ে অধিক জানক ...

    Xiaomi 11i HyperCharge 5G ভাৰতত মুকলি ! মাত্ৰ ১৫ মিনিটতে হ'ব সম্পূৰ্ণ চাৰ্জ, ইয়াৰ বিষয়ে অধিক জানক ...

    স্মাৰ্টফোন নিৰ্মাতা Xiaomiৰ 11i শৃংখলাটো ভাৰতত মুকলি কৰা হৈছে। 11i শৃংখলাত, কোম্পানীটোৱে Xiaomi 11i হাইপাৰচাৰ্জ স্মাৰ্টফোন মুকলি কৰিছে। Xiaomi 11i হাইপাৰচাৰ্জ স্মাৰ্টফোনত দ্ৰুত চাৰ্জিং, চমৎকাৰ কেমেৰা আৰু শক্তিশালী প্ৰচেছৰ আছে।

    স্মাৰ্টফোন নিৰ্মাতা Xiaomiৰ 11i শৃংখলাটো ভাৰতত মুকলি কৰা হৈছে। 11i শৃংখলাত, কোম্পানীটোৱে Xiaomi 11i হাইপাৰচাৰ্জ স্মাৰ্টফোন মুকলি কৰিছে। Xiaomi 11i হাইপাৰচাৰ্জ স্মাৰ্টফোনত দ্ৰুত চাৰ্জিং, চমৎকাৰ কেমেৰা আৰু শক্তিশালী প্ৰচেছৰ আছে।

    স্মাৰ্টফোন নিৰ্মাতা Xiaomiৰ 11i শৃংখলাটো ভাৰতত মুকলি কৰা হৈছে। 11i শৃংখলাত, কোম্পানীটোৱে Xiaomi 11i হাইপাৰচাৰ্জ স্মাৰ্টফোন মুকলি কৰিছে। Xiaomi 11i হাইপাৰচাৰ্জ স্মাৰ্টফোনত দ্ৰুত চাৰ্জিং, চমৎকাৰ কেমেৰা আৰু শক্তিশালী প্ৰচেছৰ আছে।

    • Share this:
    স্মাৰ্টফোন নিৰ্মাতা Xiaomiৰ 11i শৃংখলাটো ভাৰতত মুকলি কৰা হৈছে। 11i শৃংখলাত, কোম্পানীটোৱে Xiaomi 11i হাইপাৰচাৰ্জ স্মাৰ্টফোন মুকলি কৰিছে। Xiaomi 11i হাইপাৰচাৰ্জ স্মাৰ্টফোনত দ্ৰুত চাৰ্জিং, চমৎকাৰ কেমেৰা আৰু শক্তিশালী প্ৰচেছৰ আছে। এই স্মাৰ্টফোনটোত ১ টিবিলৈকে এছডি কাৰ্ড লগাব পাৰি। এই ফোনটোৱে MIUI 12.5 ত কাম কৰিব।

    দাবী কৰা হৈছে যে Xiaomi 11i HyperCharge 5G স্মাৰ্টফোন হৈছে ভাৰতৰ দ্ৰুততম চাৰ্জিং হোৱা প্ৰথম ফোন। ১২০ ৱাট ফাষ্ট চাৰ্জিং সমৰ্থনে স্মাৰ্টফোনক মাত্ৰ ১৫ মিনিটত ১০০ শতাংশলৈকে চাৰ্জ কৰিবলৈ অনুমতি দিয়ে। ইয়াত ৫১৬০ mAhৰ বেটাৰী আছে।

    Xiaomi 11i HyperCharge 5Gৰ কেমেৰা
    Xiaomi 11i HyperCharge 5G স্মাৰ্টফোনৰ কেমেৰালৈ আহোঁতে, ইয়াৰ পিছফালৰ পেনেলত এটা কোৱাড কেমেৰা ছেটআপ আছে, যাৰ প্ৰাথমিক কেমেৰা ১০৮ মেগাপিক্সেল। ইয়াত এইচএম২ চেন্সৰ আছে। দ্বিতীয় কেমেৰাটো হৈছে ৮ মেগাপিক্সেল। এই ছেটআপত আৰু দুটা কেমেৰা আছে। ফোনটোৰ সন্মুখভাগত ১৬ মেগাপিক্সেল কেমেৰা আছে। এই কেমেৰাটোৱে ৰিজলিউশ্বন 4K ছেটআপৰ ভিডিঅ' কেপচাৰ কৰিব পাৰে। ফোনটোৰ কেমেৰাই কম পোহৰত চমৎকাৰ ফটো তুলিব পাৰে। ফোনটোত সুৰক্ষাৰ বাবে এটা ফিংগাৰপ্ৰিণ্ট চেন্সৰ আছে।

    Xiaomi 11i HyperCharge 5Gৰ মূল্য
    Xiaomi 11i HyperCharge 5G স্মাৰ্টফোন দুটা ষ্টোৰেজ ভেৰিয়েণ্টত মুকলি কৰা হৈছে। ইয়াৰ ৬ জিবি + ১২৮ জিবি ষ্ট'ৰেজ মডেলৰ মূল্য ২৬,৯৯৯ টকা। ৮ জিবি + ১২৮ জিবি ষ্ট'ৰেজ থকা মডেলটো ২৮,৯৯৯ টকাত ৰখা হৈছে। এই ফোনটো নীলা, ক'লা, সেউজীয়া আৰু বেঙুনীয়া ৰঙৰ প্ৰকাৰত আছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: