உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • technology
    • »
    • WhatsApp New Feature: এতিয়া "ভগৱান" হৈ পৰিব WhatsApp Groupৰ এডমিন ! পাব বহু ক্ষমতা ...

    WhatsApp New Feature: এতিয়া "ভগৱান" হৈ পৰিব WhatsApp Groupৰ এডমিন ! পাব বহু ক্ষমতা ...

    হোৱাটছএপ (WhatsApp)ত আন এটা নতুন সুবিধা লাভ কৰিব পাৰে। সংবাদ মাধ্যমৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, কোম্পানীটোৱে এটা আপডেটৰ ওপৰত কাম কৰি আছে যিয়ে গোটৰ প্ৰশাসকক গোটটোৰ যিকোনো বাৰ্তা বিলোপ কৰিবলৈ ক্ষমতা প্ৰদান কৰিব।

    হোৱাটছএপ (WhatsApp)ত আন এটা নতুন সুবিধা লাভ কৰিব পাৰে। সংবাদ মাধ্যমৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, কোম্পানীটোৱে এটা আপডেটৰ ওপৰত কাম কৰি আছে যিয়ে গোটৰ প্ৰশাসকক গোটটোৰ যিকোনো বাৰ্তা বিলোপ কৰিবলৈ ক্ষমতা প্ৰদান কৰিব।

    হোৱাটছএপ (WhatsApp)ত আন এটা নতুন সুবিধা লাভ কৰিব পাৰে। সংবাদ মাধ্যমৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, কোম্পানীটোৱে এটা আপডেটৰ ওপৰত কাম কৰি আছে যিয়ে গোটৰ প্ৰশাসকক গোটটোৰ যিকোনো বাৰ্তা বিলোপ কৰিবলৈ ক্ষমতা প্ৰদান কৰিব।

    • Share this:
    আপুনি অতি সোনকালেই বিশ্বৰ আটাইতকৈ সচৰাচৰ ব্যৱহৃত তাৎক্ষণিক মেচেজিং এপ হোৱাটছএপ (WhatsApp)ত আন এটা নতুন সুবিধা লাভ কৰিব পাৰে। সংবাদ মাধ্যমৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, কোম্পানীটোৱে এটা আপডেটৰ ওপৰত কাম কৰি আছে যিয়ে গোটৰ প্ৰশাসকক গোটটোৰ যিকোনো বাৰ্তা বিলোপ কৰিবলৈ ক্ষমতা প্ৰদান কৰিব। এই সুবিধাটো স্থাপন হোৱাৰ পিছত, গোট প্ৰশাসকে আপুনি বিচৰা বাৰ্তাটো ৰাখিব পাৰে আৰু কাৰোবাৰ বাৰ্তা বিলোপ কৰিব পাৰে। এই সুবিধাটোৰ বাবে পৰীক্ষা আৰম্ভ হৈছে আৰু সোনকালেই সকলো ব্যৱহাৰকাৰীৰ বাবে মুকলি কৰা হ'ব।

    সকলো প্ৰশাসকৰ সকলোৰে বাবে বাৰ্তা বিলোপ কৰাৰ অধিকাৰ আছে
    Wabetainfoৰ এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, কোম্পানীটোৱে এই সুবিধাটোৰ বাবে বিটা সংস্কৰণ 2.22.1.1 আপডেট মুকলি কৰিছে, যি গোটৰ প্ৰশাসকসকলক গোটৰ আন সদস্যসকলে অন্তৰ্ভুক্ত কৰা বাৰ্তাবোৰ বিলোপ কৰিবলৈ অনুমতি দিয়ে। গোটৰ সকলো প্ৰশাসকৰ সকলোৰে বাবে বাৰ্তা বিলোপ কৰাৰ অধিকাৰ থাকিব।

    বাৰ্তা বিলোপ কৰাৰ পিছত গ্ৰুপ স্ক্ৰীণত অধিসূচনা
    যেতিয়া গ্ৰুপ এডমিনে বাৰ্তা এটা বিলোপ কৰে, হোৱাটছএপে গ্ৰুপ স্ক্ৰীণত এটা ইণ্ডিকেটৰ এৰি দিব য'ত কোৱা হৈছে - ইয়াক এজন প্ৰশাসকে বিলোপ কৰিছিল (This was removed by an admin)। ই গোটৰ আন সদস্যসকলক বাৰ্তাটো কোনে বিলোপ কৰিছে জানিবলৈ সক্ষম কৰিব।

    কোম্পানীটোৱে বাৰ্তাবোৰ বিলোপ কৰাৰ প্ৰক্ৰিয়াটো আপডেট কৰি আছে। এই সুবিধাটো অহাৰ পিছত গ্ৰুপ এডমিনৰ অধিক শক্তি থাকিব। গোট প্ৰশাসকৰ বাবে অশ্লীল বা আপত্তিজনক বাৰ্তা বিলোপ কৰা সহজ হ'ব।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Kokil Sarma
    First published: