உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • technology
    • »
    • WhatsAppএ এতিয়া সহজে আপোনাৰ যিকোনো ফটোৰ ষ্টিকাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে, কেনেকৈ এই নতুন সুবিধা লাভ কৰিব ?

    WhatsAppএ এতিয়া সহজে আপোনাৰ যিকোনো ফটোৰ ষ্টিকাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে, কেনেকৈ এই নতুন সুবিধা লাভ কৰিব ?

    WhatsAppএ হোৱাটছএপ ৱেব প্লেটফৰ্মত এটা নতুন সুবিধা প্ৰৱৰ্তন কৰিছে যিয়ে ব্যক্তিগতকৃত ষ্টিকাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। শেহতীয়া বিকাশত, হোৱাটছএপে 'ষ্টিকাৰ মেকাৰ' যোগ দিছে, যিকোনো ফটো হোৱাটছএপ ষ্টিকাৰলৈ ৰূপান্তৰ কৰিব পাৰি।

    WhatsAppএ হোৱাটছএপ ৱেব প্লেটফৰ্মত এটা নতুন সুবিধা প্ৰৱৰ্তন কৰিছে যিয়ে ব্যক্তিগতকৃত ষ্টিকাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। শেহতীয়া বিকাশত, হোৱাটছএপে 'ষ্টিকাৰ মেকাৰ' যোগ দিছে, যিকোনো ফটো হোৱাটছএপ ষ্টিকাৰলৈ ৰূপান্তৰ কৰিব পাৰি।

    WhatsAppএ হোৱাটছএপ ৱেব প্লেটফৰ্মত এটা নতুন সুবিধা প্ৰৱৰ্তন কৰিছে যিয়ে ব্যক্তিগতকৃত ষ্টিকাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। শেহতীয়া বিকাশত, হোৱাটছএপে 'ষ্টিকাৰ মেকাৰ' যোগ দিছে, যিকোনো ফটো হোৱাটছএপ ষ্টিকাৰলৈ ৰূপান্তৰ কৰিব পাৰি।

    • Share this:
    WhatsAppএ হোৱাটছএপ ৱেব প্লেটফৰ্মত এটা নতুন সুবিধা প্ৰৱৰ্তন কৰিছে যিয়ে ব্যক্তিগতকৃত ষ্টিকাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। শেহতীয়া বিকাশত, হোৱাটছএপে 'ষ্টিকাৰ মেকাৰ' যোগ দিছে, যিকোনো ফটো হোৱাটছএপ ষ্টিকাৰলৈ ৰূপান্তৰ কৰিব পাৰি। ইয়াৰ অৰ্থ হৈছে যে ষ্টিকাৰ তৈয়াৰ কৰিবলৈ কোনো তৃতীয় পক্ষক ব্যৱহাৰ কৰিব নালাগিব। এই নতুন সুবিধাটোৱে কেনেদৰে কাম কৰে জানো আহক...

    এই নতুন সুবিধাটোৱে আপোনাৰ ফটোখনকে এক নিম্ন-ৰিজলিউশ্বন ষ্টিকাৰ কৰি তোলে। নতুন ষ্টিকাৰ সুবিধাটোৱে ষ্টিকাৰবোৰ সহজে সৃষ্টি, প্ৰেৰণ আৰু ডাউনলোড কৰিব দিয়ে।

    ইয়াৰ বাবে, আপোনাৰ ওচৰত হোৱাটছএপৰ শেহতীয়া সংস্কৰণ থাকিব লাগিব। আপুনি ষ্টিকাৰ বনাব বিচৰা ছবিখনো আপোনাৰ ওচৰত থাকিব লাগে। যদি আপুনি আপোনাৰ জন্মদিনৰ বাবে ব্যক্তিগত হোৱাটছএপ ষ্টিকাৰ এটা সৃষ্টি কৰিব বিচাৰে, প্ৰদান কৰা পদক্ষেপবোৰ অনুসৰণ কৰক...

    পদক্ষেপ 1 – প্ৰথমে হোৱাটছএপ ৱেব খোলক আৰু যিকোনো চেট উইণ্ডো দৰ্শন কৰক। ইয়াত Attachments টেপ কৰক আৰু ষ্টিকাৰ বাছনি কৰক।

    পদক্ষেপ 2- ফাইল explorer খোলা থাকিব। এতিয়া আপুনি হোৱাটছএপ ষ্টিকাৰলৈ ৰূপান্তৰ কৰিব বিচৰা ছবিখন বাছনি কৰক।

    পদক্ষেপ 3- আপুনি corners মিলাব পাৰে, ছবিখন ক্ৰপ কৰিব পাৰে আৰু  ইমোজি যোগ দিব পাৰে আৰু ষ্টিকাৰলৈ সলনি কৰিব পাৰে। তাৰ পিছত Arrow টেপ কৰক আৰু প্ৰেৰণ কৰক।

    মন কৰিবলগীয়া কথাটো হ'ল যে এই ষ্টিকাৰ নিৰ্মাণ সুবিধাটো হোৱাটছএপ এপৰ এণ্ড্ৰইড আৰু আইঅএছ ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ বাবে অহা নাই, আৰু সাধাৰণতে ডেস্কটপৰ পৰা মেচেজ কৰা ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ বাবে ই যথেষ্ট কামৰ হ'ব।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Kokil Sarma
    First published: